حمل تکی وسایل و اثاثیه منزل توسط شرکت های باربر

حمل تکی وسایل و اثاثیه منزل توسط شرکت های باربر

حمل تکی وسایل یکی از نمونه های جابجایی و حمل و نقل است. در این روش تنها یک یا چند تا از وسایل و اثاثیه منزل بسته بندی و جابجا می شود و عموما وسایلی که از حجم و اندازه و وزن زیادی برخوردار می باشند و یا حمل و نقل آنها برای یک فرد عادی دشوار است و یا نیاز به بسته بندی تخصصی و حرفه ای دارد به صورت تک تک بارگیری می شوند.

حمل تکی وسایل

دلایل زیادی وجود دارد که افراد وسایل خود را تک تک جابجا می کنند.
یکی از این دلایل هزینه است.
ما می توانیم برای کاهش هزینه های جابجایی و باربری اسباب منزل بسیاری از کارهای آسان و ساده را خودمان انجام دهیم و نیازی نیست تا از شرکت های باربری کمک بگیریم. البته این در صورتی است که وقت و انرژی کافی برای این کار داشته باشیم. در این زمان خودمان دست به کار می شویم و بسته بندی و حمل اثاثیه را انجام می دهیم.
در ادامه این روند ممکن است به وسایلی برخورد کنیم که بسته بندی و جابجایی آنها برای ما بسیار دشوار و یا حتی غیر ممکن است و یا اینکه احتمال خسارت و آسیب به وسیله مورد نظر را افزایش می دهد اینجاست که ما تصمیم می گیریم برای حمل تکی وسایل حساس و یا سنگین خود با شرکت های
حمل بار تماس بگیریم. در اینجا با تعدادی از وسایلی که می توان به صورت تک آنها را بسته بندی و حمل نمود آشنا می شویم.

 

حمل مبلمان در اسباب کشی ها

حمل مبل تک

مبلمان یکی از اثاثیه مهم و ضروری در هر خانه است و امروزه کمتر خانه ای را پیدا می کنید که مبلمان نداشته باشد. اما برخی از انواع مبلمان بسیار سنگین , بد بار و یا حساس هستند و برای حرکت دادن و جابجایی مبلمان نیاز به کمک از شرکت های باربری می باشد. مبلمان وسایل حساسی هستند که از پارچه , چرم و چوب , شیشه و ... ساخته شده اند و هر گونه اجسام تیز و برنده می تواند به آنها آسیب بزند از این رو برای حمل مبلمان ابتدا نیاز به یک بسته بندی مناسب وجود دارد. شرکت های باربری مبلمان کامل یا مبل تکی شما را با تجهیزات مناسب بسته بندی می نمایند. شما می توانید برای حمل تکی وسایل خود از ماشین باربری کوچک و سبک مثل وانت بار یا نیسان بار استفاده نمایید.
این کار هزینه های اسباب کشی شما را نیز کاهش می دهد.

باربری و اسباب کشی یخچال فریزر

حمل ساید بای ساید

یکی دیگر از وسایل حساس و سنگین در منزل که جابجایی آن کار بسیار مشکلی است و تنها از عهده یک کارگر اسباب کشی متخصص و حرفه ای برمی آید انواع ساید بای ساید است. شاید بتوانید بدون کمک گرفتن از شرکت های باربری یک یخچال معمولی را جابجا کنید اما مسلما حمل ساید بای ساید با این روش کاری بسیار مشکل بوده و احتمال آسیب و خسارت به یخچال شما در این روش بسیار زیاد است. این در حالی است که حمل ساید بای ساید به صورت تک برای یک کارگر اسباب کشی دوره دیده و کاربلد بسیار ساده است و در کمترین زمان ممکن کار بسته بندی و حمل آن انجام می شود.

حمل و باربری پیانو

جابجایی پیانو

حمل تکی وسایل همچنین می تواند شامل اسباب کشی و حمل پیانو باشد. همانطور که می دانیم پیانو وزن بالا و حجم زیادی دارد و از حساسیت بالایی نیز برخوردار می باشد و احتمال آسیب دیدن آن در جابجایی وجود دارد و برای این جابجایی نیاز به یک بسته بندی مناسب خواهد داشت. این کار نیز توسط شرکت های باربری انجام می شود و کارگر حمل بار در این شرکت می تواند کار بسته بندی و حمل تکی وسایل از حمله پیانو را به خوبی انجام دهد.

حمل گاوصندوق

حمل گاوصندوق نیز می تواند مورد دیگری برای حمل تکی وسایل و اسباب منزل باشد. گاوصندوق ها معمولا وزن بسیار بالایی دارند تا از سرقت و آسیب دیدن آنها جلوگیری شود. به همین دلیل جابجایی آنها از این نظر بسیار دشوار است و تلاش برای جابجایی این اجسام سنگین می تواند منجر به صدمه دیدن افراد عادی شود. اما یک کارگر اسباب کشی دوره دیده قادر است به سادگی یک گاوصندوق را با تجهیزات و مهارت های خاص خود جابجا نماید.

بسته بندی و حمل تکی وسایل سنگین و حساس

علاوه بر موارد گفته شده ممکن است شما بخواهید برای دیگر وسایل حساس و سنگین خود از شرکت های باربری کمک بگیرید.
وسایلی مانند:

 • ماشین لباسشویی , ماشین ظرفشویی
 • میز نهارخوری , میز بیلیارد
 • اجاق گاز و فر
 • آینه و کنسول
 • انواع اثاثیه عتیقه و گرانبها و بسیار حساس

و سایر وسایل نیاز به یک بسته بندی مناسب جهت جابجایی دارند
و حمل تکی وسایل سنگین باید با استفاده از تجهیزات مورد نیاز آن انجام شود.
بارگیری این وسایل داخل ماشین باربری نیز بسیار مشکل است اما شرکت های حمل بار معتبر تجهیزات مناسب این کار را دارند و قادر به حمل هر گونه وسایل سنگین از خانه و محل کار شما به داخل ماشین باربری می باشند. تخلیه و حمل تکی وسایل سنگین از ماشین اسباب کشی به محل جدید نیز پروسه ای مشکل است که بهتر است به دست شرکت های متخصص جابجایی اثاثیه منزل انجام شود.

نکات مهم در حمل تکی وسایل

اگر قصد دارید برخی از وسایل سنگین و حساس خود را برای جابجایی به شرکت های باربری بسپارید بهتر است به چند نکته مهم در این مورد توجه داشته باشید. پیش از آمدن شرکت های باربری ابتدا وسایل خود را از نظر ابعاد و اندازه و وزن مورد بررسی قرار دهید. تعداد وسایلی که جابجایی آنها دشوار است را روی یک کاغذ لیست کنید. مشخصات هر وسیله را نیز جلوی آن یادداشت کنید. اکنون شما می توانید تصمیم بگیرید که خودتان قصد بسته بندی و حمل تکی وسایل تان را دارید
و یا می خواهید آن را به یک شرکت باربری مطمئن بسپارید.
این شرکت ها می توانند باربری لوازم تکی شما را بر عهده بگیرند و به بهترین شکل ممکن بسته بندی و جابجا نمایند. اگر اثاثیه شما از حساسیت زیادی برخوردار است و یا قیمت بالایی دارد حتما در مورد بیمه باربری و حمل تکی وسایل تان با شرکت مورد نظر صحبت نمایید و به توافق برسید. پیش از رسیدن کارگران از وسایل خود عکس تهیه کنید تا در صورت بروز خسارت مدرک کافی برای اثبات داشته باشید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر به مقاله ما با عنوان : عکس گرفتن از وسایل در جابجایی(چه وسایلی و چرا) اینجا کلیک کنید . برای انتخاب یک شرکت مطمئن با تعدادی از این شرکت ها تماس بگیرید
و قیمت حمل تکی وسایل را استعلام کنید
سپس از میان آنها بهترین انتخاب را داشته باشید.

هزینه حمل تکی وسایل

هزینه حمل تکی وسایل با توجه به نوع , ابعاد و اندازه وسیله وزن آنها متفاوت است. همچنین شرکت های مختلف ممکن است برای جابجایی و حمل تکی وسایل قیمت های متفاوتی ارائه نمایند. نوع بسته بندی وسایل و فاصله و مسافت اسباب کشی نیز در این مورد دخیل است. ماشین حمل بار که برای حمل تکی وسایل به کار می رود نیز روی قیمت نهایی باربری موثر است. زیرا ممکن است شما تنها یک وسیله برای جابجایی داشته باشید اما به دلیل شرایط خاص آن از جمله وزن بالا یا حجم زیاد امکان جابجایی آن با ماشین های باربری سبک وجود نداشته باشد و شما مجبور به اجاره ماشین اسباب کشی بزرگتری باشید که با در این مورد با هزینه بیشتری مواجه خواهید شد.
توجه کنید که برای ارائه قیمت معتبر باید تمامی عوامل و شرایط مورد بررسی قرار گیرد اگر پیش از استخدام شرکت های باربری می خواهید قیمت واقعی را بدانید بهتر است در مورد شرایط و ویژگی های اثاثیه خود به صورت کامل با شرکت صحبت کنید و مشاوره دریافت کنید و یا درخواست یک کارشناس برای برآورد قیمت حمل تکی وسایل تان را نمایید. برخی از وسایلی که ممکن است نیاز به جابجایی تکی داشته باشند شامل:

 • تخت و تشک و سرویس خواب
 • سرویس چوبی و انواع کمد و بوفه
 • کابینت و قفسه
 • میز و صندلی
 • جاکفشی
 • انواع مبلمان
 • انواع وسایل آشپزخانه
 • کتابخانه

و ... می باشد.

حمل تکی وسایل در اطلس بار

در صورتی که نیاز به حمل تکی وسایل تان داشته باشید اطلس بار با کمال میل این وظیفه را برعهده می گیرد.
شما برای حمل تکی وسایل خود دو انتخاب دارید:
1.    حمل تکی وسایل بدون بسته بندی
2.    بسته بندی و حمل تکی وسایل
باربری لوازم تکی بدون بسته بندی باعث کاهش هزینه های جابجایی شما می شود اما امن ترین راه این است که شما از یک بسته بندی مناسب برای این کار استفاده کنید. شرکت اطلس بار خدماتی چون:

 • بسته بندی اثاثیه منزل
 • بارگیری و تخلیه بار در ماشین حمل بار
 • چیدمان وسایل
 • مونتاژ و نصب مجدد اثاثیه در محل جدید

را نیز به بهترین شکل ممکن ارائه می نماید.
اگر تصمیم گرفته اید که از اطلس بار جهت حمل تکی وسایل و یا حمل اثاثیه منزل به صورت یکجا کمک بگیرید خیال تان از هر بابت آسوده باشد زیرا پرسنل ما تمامی اقدامات لازم از آماده سازی وسایل تا بسته بندی و چیدمان مجدد را برای شما انجام می دهند.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد