خلاقیت و داشتن ایده هایی نو در جابجایی ها

خلاقیت و داشتن ایده هایی نو در جابجایی ها

خلاقیت می تواند جابجایی، این کار سخت را به یک تفریح لذت بخش تبدیل نماید. امروزه کارهای سخت و دشوار زیادی را می توان با اعمالی خلاقانه به راحتی انجام داد. کافیست به اطراف خود نگاهی بیندازید و خلاقیت را به وجود آورید.

برای خلق خلاقیت نیازی نیست تا وسایل و ابزارهای آنچنانی داشته باشید با همان چیزهای ساده ای که در اطراف خود دارید این کار را نیز می توانید انجام دهید.

خلاقیت در بسته بندی وسایل

یکی از کارهایی که در آن نیاز به کمی خلاقیت و ایده پردازی دارید بسته بندی کردن وسایلتان است. ازنظر بسیاری از افراد جابجایی اثاثیه منزل کار بسیار دشواری است و امکان خسارت به وسایل بسیار زیاد است اما ما به شما می‌گوییم باکمی خلاقیت و ابتکار عمل این کار می‌تواند به ساده‌ترین کارها تبدیل شود طوری که شما از جابجا کردن وسایل به خانه جدیدتان لذت خواهید برد. برای آشنایی با نکات خلاقیت دربسته بندی اثاثیه و وسایل با ما همراه باشید.


استفاده از ظروف مقوایی در بسته بندی کردن

بسته بندی ضروری‌ترین بخش جابجایی اسباب منزل است.
بسته بندی شکستنی‌ها و وسایل حساس ازجمله کارهایی است که شما باید به‌عنوان اولین مرحله از کار جابجایی آن را انجام دهید. خلاقیتی که در این زمینه می‌توانید داشته باشید این است که از ظروف مقوایی برای بسته‌بندی انواع بشقاب‌های چینی و بلورتان استفاده نمایید. بله به‌جای دور ریختن این ظروف یک‌بارمصرف می‌توانید از آن‌ها برای امنیت و عدم شکستن وسایلتان استفاده کنید.
یا می‌توانید لیوان‌های کاغذی رابین لیوان‌های شیشه‌ای قرار دهید این کار سبب می‌شود تا به آن‌ها آسیبی وارد نیاید.
ظروف مقوایی را در بین ظروف شکستنی قرار دهید و سپس اطراف آن‌ها را با روزنامه بپیچید. با این کار دیگر به ظروف شیشه‌ای فشار واردنمی آید و احتمال شکستن آن‌ها به صفر خواهد رسید.

 

خرده ریزها را با خلاقیت بسته بندی نمایید

شاید خنده‌دار باشد ولی به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتی از شانه تخم‌مرغ هم برای بسته‌بندی وسایلتان استفاده نمایید.
بله شما می‌توانید با استفاده از شانه تخم‌مرغ تمامی زیورآلات و جواهراتتان را بسته بندی نمایید و استرسی برای گم‌شدن آن‌ها نداشته باشید.
زیورآلات را در درون شانه تخم‌مرغ قرار دهید و دور آن را سلفون بکشید تا محکم شود.
کیسه‌های زیپ‌دار از دیگر گزینه‌های مناسب برای نگهداری وسایل ریز هستند. حتماً برای نگه‌داشتن و محافظت از وسایلی مثل پیچ و مهره و وسایل جانبی کوچک از کیسه‌های زیپ‌دار استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر برای آماده‌سازی خرده‌ریزها برای جابجایی حتماً به مطلب بسته بندی وسایل کوچک ما مراجعه نمایید.
همچنین می‌توانید از کیسه‌زباله برای بسته بندی کردن استفاده نمایید. مطلب استفاده از کیسه زبانه در جابجایی‌ها می‌تواند به شما کمک نماید.

شانه تخم مرغ برای بسته بندی جواهرات
 

بسته بندی لباس‌ها

قطعاً در جابجایی‌تان نگران از بین رفتن لباس‌هایتان هستید. برای اینکه مشکلی برای لباس‌هایتان ایجاد نشود پیشنهاد می‌نماییم که آن‌ها را در داخل کمد آزیان نگه‌دارید. می‌توانید گیره‌های لباسی را باسیم و یا چسب به هم محکم کنید تا در حین جابجایی کمد مشکلی برای آن‌ها ایجاد نشود.
حتی می‌توانید لباس‌هایی که در درون کشوها دارید را خالی نکنید ولی برای این کار باید درب کشوها را بسیار محکم چسب کنید که زمان حمل کردن آن‌ها درب آن‌ها باز نشوند.
برای اطمینان خاطر بیشتر می‌توانید دورتادور کمد و کشوها را سلفون بپیچید.
تا هم از ضربه خوردن آن‌ها جلوگیری به عمل‌آورید و هم مانع بیرون ریختن لباس‌ها شوید.

بسته بندی لباس ها برای جابجایی

عکس بگیرید

عکس گرفتن از نحوه اتصال سیم و کابل‌ها و یا هر وسیله دیگرتان که مجبور به جداسازی اجزای آن هستید به شما کمک می‌کند تا بتوانید در منزل جدید نصب و راه‌اندازی آن را بهتر و بدون دردسر انجام دهید.
مطلبی در وب‌سایت داریم با عنوان عکس گرفتن از وسایل که توضیحات لازم را در این زمینه به شما ارائه می‌نماید. حتماً به آن مراجعه نمایید و از نکات آن استفاده کنید.

 

بهترین روش ها

  • بسته بندی وسایل الکترونیکی
  • انواع قاب عکس
  • تابلوها
  • و آینه‌ها

و ... را می‌توانید با حوله, ژاکت زمستانی, لباس‌های قدیمی و انواع جوراب, دستکش و کلاه بسته‌بندی کنید. با این کار هم لباس‌های شما بسته‌بندی می‌شوند هم از اثاثیه حساس و شکستنی محافظت می‌شود هم هزینه‌های شما کاهش می‌یابد.
با این کار به تجهیزات و وسایل کمتری برای بسته بندی نیاز دارید.
تعداد جعبه و کارتن‌های اسباب‌کشی‌تان کاهش می‌یابد.
و سرعت باربری اسباب منزلتان بیشتر می‌شود.
برای بسته بندی چاقوها، سیخ‌ها و وسایل نوک‌تیز می‌توانید از رول‌های مقوایی دستمال آشپزخانه یا سفره یک‌بارمصرف استفاده کنید. این رول‌های مقوایی بسیار محکم هست یک رول خالی را بردارید و چاقو یا سیخ‌ها را داخل آن قرار دهید وانتهای آن را با دست محکم فشار دهید و با منگنه آن را ببندید.
می‌توانید انتهای آن را نیز چسب بزنید
تا از خارج شدن قسمت نوک‌تیز چاقو و قیچی و ... جلوگیری نمایید.
وسایل سنگین مانند کتاب‌ها را می‌توانید در داخل چمدان قرار دهید. همچنین از کیف‌ها و کوله‌پشتی‌هایتان می‌توانید استفاده نمایید.

بسته بندی کتاب ها

بسته بندی مایعات

موادی مثل شامپوها ممکن است در طول جابجایی بیرون بریزند درب قوطی آن‌ها را بردارید و تکه‌ای از پلاستیک یا سلفون روی آن قرار دهید و خوب چسب کنید و سپس درب قوطی را ببندید.
انواع:

  • بطری‌ها
  • قوطی ادویه‌جات
  • شامپوها

و ... را نیز به همین ترتیب می‌توانید بسته بندی کنید.
این نکته در بسته بندی وسایل حمام و سرویس بهداشتی بسیار به کار شما می‌آید.
اگر زمان و تجربه لازم را برای بسته بندی کردن وسایلتان ندارید می‌توانید با ما در اتوبار اطلس بار در تماس باشید و تمامی امور را به گروه متخصص ما محول نمایید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد