ده سوالی که به شما در اسباب کشی کمک می کند

ده سوالی که به شما در اسباب کشی کمک می کند

سوالات اسباب کشی برای تمامی افرادی که قصد جابجایی دارند پیش می آید.

اسباب کشی دشواری های خاص خود را دارد و برای انجام بهتر آن مطمئنا نیاز به کمک خواهیم داشت. زیرا این کاری نیست که بتوان به تنهایی انجامش داد. سوالات اسباب کشی زمانی که قصد حمل اثاثیه به منزل جدید را داشته باشیم برای همه ما پیش می آید. از این رو ما تعدادی از سوالات اسباب کشی که برای برنامه ریزی و زمانبندی و پیشبرد بهتر حمل بار و باربری نیاز داریم را آماده کرده ایم. سوالات اسباب کشی و پاسخ آنها می تواند بهترین راهنما برای اثاث کشی باید و در انتخاب بهترین اتوبار و حمل بار به ما کمک می کند.

1-سوالات اسباب کشی مرتبط با شرکت های باربری

اولین سوال از سوالات اسباب کشی این است که آیا باید از شرکت های باربری و اتوبار کمک بگیریم یا اینکه خودمان می توانیم از عهده حمل بار و بسته بندی اثاثیه برآییم؟ پاسخ به این سوال به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. برای مثال زمان و بودجه و مسافت اسباب کشی از مهم ترین معیارهایی است که افراد را وادار می کند از شرکت های باربری کمک بخواهند یا خودشان کار اسباب کشی را انجام دهند. این سوال را می توان از مهم ترین سوالات اسباب کشی دانست. و برای پاسخ به چنین سوالی باید تمامی شرایط را در نظر گرفت. برای مثال اگر زمانی کافی دارید می توانید کار بسته بندی اثاثیه را خودتان از چند هفته قبل از اثاث کشی شروع کنید و به مرور آن را انجام دهید.

همچنین اگر باربری درون شهری است یعنی شما قصد دارید به منزلی در همان شهر محل سکونت تان اسباب کشی کنید می توانید بدون کمک گرفتن از شرکت های باربری و اتوبار اسباب کشی نمایید. البته این به حجم اثاثیه و نوع آنها نیز بستگی دارد. اگر

  • وسایل سنگین در خانه دارید
  • وسایل بد بار و خاص مثل پیانو دارید
  • یا لوازم ظریف و حساس زیادی دارید

بهتر است از شرکت های باربری برای بسته بندی و حمل اثاثیه کمک بگیرید.

همچنین برای جابجایی و ارسال بار به شهرستان بهتر است با شرکتهای باربری همکاری نمایید.

پس برای تصمیم گیری بهتر است تمامی معیارها و شرایط را در نظر داشته باشید.

-2انتخاب باربری و اتوبار مطمئن

از مهم ترین سوالات اسباب کشی انتخاب اتوبار و باربری مطمئن و مناسب است.

یکی از پرتکرار ترین سوالات اسباب کشی که افراد دارند این است که چگونه می توانند یک شرکت مطمئن و معتبر برای حمل اثاثیه منزل یا محل کارشان پیدا نمایند. یکی از تصمیمات مهمی که در چنین مواقعی می گیریم انتخاب شرکت باربری و اتوبار از میان صدها گزینه است. به خصوص در شهر تهران که تعداد باربری ها بسیار زیاد است و مشتریان اغلب در این زمینه سردرگم خواهند شد. همانطور که می دانیم هزینه اسباب کشی و باربری با همکاری با شرکت های باربری زیاد است و از این رو افراد تمایل دارند حالا که قرار است هزینه ای برای باربری صرف نمایند با یک شرکت معتبر همکاری داشته باشند و این شرکت سرویس های مورد نظرشان را ارائه نمایند.
با کمی جستجو مطمئن شوید که باربری انتخابی شما قابل اطمینان است.

کارگر اسباب کشی و باربری

-3انعام برای کارگران باربری

از دیگر سوالات اسباب کشی و باربری این است که آیا باید به کارگران باربری و حمل بار انعام بدهی یا خیر و اگر قرار است به آنها انعام بدهیم چه مقدار باید باشد. این سوال و سایر سوالات اسباب کشی تان را در ابتدای همکاری با شرکت حمل بار با آنها در میان بگذارید زیرا برخی شرکت ها انعام  و گاهی نهار کارگران را بر عهده مشتری می گذارند.

-4اجاره کامیون و ماشین اسباب کشی

از دیگر سوالات اسباب کشی زمانی است که قصد داریم خودمان اثاث کشی کنیم.

مهم ترین سوالات اسباب کشی در این زمان اجاره ماشین باربری و حمل بار است. قبل از اسباب کشی برای چگونگی حمل اثاثیه به محل جدید برنامه ریزی کنید و از قبل ماشین باربری را رزرو نمایید. اگر هزینه باربری توسط شرکت های حمل بار برایتان زیادی است خودتان این کار را انجام دهید اما مدیریت زمان را فراموش نکنید و تمامی اقدامات لازم را از قبل فراهم نمایید.
درباره اجاره بهای کامیون و اینکه چه نکاتی را باید در قرارداد ذکر شود حتما تحقیق کنید.

-5کمک به خانواده در اسباب کشی

از دیگر سوالات اسباب کشی این است که چگونه می توانیم به خانواده کمک کنیم.

بسیار پیش می آید که در حین اثاث کشی و جابجایی اثاثیه منزل کارهای مهمی را فراموش می کنیم. از این رو می توانیم یک برنامه ریزی اصولی داشته باشیم و موارد مهم را یادداشت کرده و سر فرصت به تک تک آنها رسیدگی نماییم.

-6 با وسایل اضافی چه باید کرد؟

از سوالات اسباب کشی که بسیار مهم است این است که بدانیم با وسایل اضافی چه باید بکنیم؟ پیش از اسباب کشی وسایل مورد نیاز را از وسایل به درد نخور یا اضافی جدا کنید و تمامی وسایل خراب و اضافی را دور بریزید یا اگر قابل استفاده هستند آنها را بفروشید یا اهدا کنید.

-7سوالات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه

بسته بندی مهم ترین بخش باربری و اتوبار است.
از این رو پیش از هر کاری باید به سوالات اسباب کشی و بسته بندی توجه نمایید.

و برای بسته بندی خود لوازم مورد نیاز را تهیه کنید.

می توانید تعدادی کارتن و چسب خریداری کنید

یا از شرکت های باربری و حمل بار که در فروش لوازم بسته بندی اثاثیه فعالیت دارند کمک بگیرید.

-8سوالات اسباب کشی و پیشامدهای روز آن

روز اسباب کشی مسلما خانه بسیار شلوغ و درهم است.

برای کنترل این اوضاع می توانید از دیگران کمک بخواهید.

این روز مسلما استرس زیادی دارید.

اما اگر بدانید که در خانه جدید همه چیز مرتب است و چه چیزی انتظار شما را می کشد آرامش بیشتری خواهید داشت.

پیشامدهای روز اسباب کشی از دیگر سوالات اسباب کشی و باربری است.

-9ساکن شدن در خانه جدید

بخش هیجان انگیز باربری سکونت در منزل جدید است.

سوالات اسباب کشی در زمینه آشنایی با محله جدید و همسایه ها نیز می تواند برای بسیاری از ما پیش آید.

-10سوالات اسباب کشی و هزینه های آن

از دیگر سوالات اسباب کشی درمورد هزینه های آن است.

و اینکه چگونه می توانیم از هزینه های اسباب کشی اضافی پیشگیری نماییم.

دقت در بسته بندی می تواند از خسارت های احتمالی جلوگیری کند. انجام کارها با نظم و دقت و بدون استرس نیز از دیگر روشهای کاهش هزینه هاست. اما به هر حال مقداری پول برای هزینه های احتمالی روز اثاث کشی کنار بگذارید. برای دریافت پاسخ سوالات اسباب کشی خود با ما در اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید. مشاوران ما به تمامی سوالات اسباب کشی شما بهترین و مناسب ترین پاسخ را ارائه می دهند.

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد