روش های اسباب کشی راحت و آسان

روش های اسباب کشی راحت و آسان

همه ما دوست داریم باربری و اسباب کشی راحت , باربری آسان و بی دردسری را تجربه کنیم. زمانی که باربری و اسباب کشی و جابجایی اجتناب ناپذیر می شود باید دست به کار شویم و برای یک کار سخت و دشوار خود را آماده کنیم. مشکلات و دردسرهای اثاث کشی های  گذشته را فراموش کنیم و در لحظه حاضر نکات و ترفندهای اثاث کشی آسان را به کار ببندیم تا بتوانیم به سلامت این فرایند طاقت فرسا را پشت سربگذاریم.
ما با راهکارهای اتوبار و اسباب کشی راحت و نکات جابجایی اثاثیه که بسیار کاربردی و ساده هستند به شما کمک می کنیم تا راحت تر بتوانید از پس این کار برآیید و خسارت و زیان و تا اندازه زیادی هزینه باربری را کاهش دهید.
پس با ما همراه باشید.
اگر برای اولین بار است که قصد جابجایی دارید ممکن است در ابتدای کار هیجان زده باشید و شوق رفتن به خانه جدید در یک محله یا حتی شهر جدید را داشته باشید البته این تا زمانی است که هنوز وارد عمل نشده اید و با کوهی از اسباب و اثاثیه که باید آنها را برای جابجایی آماده کنید مواجه نشده اید.
نترسید و اصول ساده زیر را به کار برید تا اتوبار و اسباب کشی راحت و آسان را تجربه نمایید.

دور ریختنی ها را دور بریزید!!

وسایل خانه تان را به دقت بررسی کنید. اتاق به اتاق بگردید و هر وسیله ای را که به آن نیاز ندارید هر چند نو و سالم باشد کنار بگذارید. در پایان کار با تعداد وسایل زیادی مواجه می شوید که از آنها استفاده نمی کنید و یا کارایی لازم را برای شما ندارند. وسایلی نو و یا سالمی را که به آنها نیاز ندارید برای فروش بگذارید. روشهای زیادی برای فروش وسایل دست دوم وجود دارد که بهترین آنها فروش آنلاین است.
می توانید با این کار پول خوبی به دست آورید.

سایر وسایلی که قابل فروش نیستند را یا اهدا کنید و یا اگر به درد نمی خورند دور بیندازید. با این کار حسابی دور خودتان را خلوت می کنید. خواهید دید  که در این شرایط به میزان زیادی از استرس و نگرانی شما کاسته می شود. وسایل کمتر برابر با اتوبار و اسباب کشی راحت تر و کم هزینه تر است و این روی کاهش استرس بسیار موثر می باشد.

سلامتی رمز اتوبار و اسباب کشی راحت

در هنگام بسته بندی برای اتوبار و اسباب کشی راحت اول به سلامت خود بیندیشد و سپس کار را شروع کنید. هنگام بلند کردن وسایل مواظب کمرتان باشید. اگر خسته شدید بهتر است اول استراحت کنید و سپس دوباره شروع کنید. غذای خوب بخورید و از تمامی افراد خانواده برای این کار کمک بگیرید. هر کسی بهتر می تواند وسایل اتاقش را بسته بندی و مرتب سازی نماید. این کار می تواند بار سنگینی را از دوش شما بردارد. هنگام بسته بندی اثاثیه حتما کارتن حمل بار را روی یک میز یا روی زمین قرار دهید و طوری بنشینید که به کمر و اعضای بدن شما فشار وارد نشود.

اگر واقعا توانایی انجام برخی کارها را ندارید آن را به افرادی که برای این کار تربیت شده اند بسپارید. برای مثال شما می توانید بسته بندی وسایل سنگین یا حساس را به کارگر اسباب کشی که از طرف شرکت های معتبر باربری و اتوبار و اسباب کشی راحت اعزام می شوند بسپارید. دوستان و آشنایان نیز در این زمینه می توانند به شما کمک کنند.

اتوبار و اسباب کشی راحت

اتوبار و اسباب کشی راحت با بسته بندی مطمئن

بسته بندی قدم اصلی در اتوبار و اسباب کشی راحت است.
هر چقدر بسته بندی لوازم تان را بهتر انجام دهید می توانید انتظار یک اتوبار و اسباب کشی راحت تر و آسان تر را داشته باشید. لوازم شکستنی و حساس را جدا کنید و آن ها را در بسته بندی های محکم و قابل اطمینان قرار دهید. از روزنامه و کاغذ یا تی شرت های قدیمی و توپ های جوراب برای بسته بندی وسایل حساس و پر کردن فضای خالی کارتن ها استفاده کنید. از بسته بندی وسایل غیر ضروری شروع کنید تا در نهایت به بسته بندی وسایل مورد نیاز و دم دستی برسید. مثلا می توانید ظروف چینی و کریستال داخل بوفه یا لباس های فصل زمستان را اگر در تابستان اسباب کشی می کنید بسته بندی کنید.
از بسته بندی وسایل یک اتاق شروع کنید
و تا زمانی که کار بسته بندی وسایل آن به اتمام نرسیده است به سراغ اتاق دیگری نروید
زیرا این کار باعث سردرگمی شما می شود.
در نهایت برچسب زنی و علامت گذاری جعبه ها و کارتن اسباب کشی را فراموش نکنید.
برچسب زنی از نکات بسیار ساده اما کاربردی در اثاث کشی آسان و اتوبار و اسباب کشی راحت است.

جعبه ضروری وسایل شب اول

یک جعبه از وسایل ضروری آماده کنید.
در شب اول جابجایی و باربری اسباب منزل مسلما شما فرصت نمی کنید تا همه کارتن های حمل بار را باز کنید و وسایل تان را بیرون بیاورید. بنابراین برای انجام اتوبار و اسباب کشی راحت تر خود را برای شب اول آماده کنید و وسایل شخصی و ضروری خود و اعضای خانواده را در یک کارتن بسته بندی قرار دهید. این لوازم می تواند شامل مسواک , حوله , داروهای شخصی , وسایل اولیه برای تهیه غذا , شارژر تلفن همراه , لباس برای بچه ها , دمپایی و ... باشد. اگر فرزند کوچکی دارید بهتر است وسایل ضروری و مورد نیاز او را حتما در یک جعبه قرار دهید.
نیازهای هر کدام از اعضای خانواده را جویا شوید
و آن را در جعبه ضروری بسته بندی نمایید.

بهترین بسته بندی وسایل حساس

برای بسته بندی وسایل حساس از وسایل بسته بندی مناسب استفاده کنید.
کارتن برای بسته بندی در اتوبار و اسباب کشی راحت را به دقت انتخاب کنید. اگر از فروشگاه های مختلف قصد تهیه کارتن اسباب کشی را دارید دقت کنید که کارتن حمل بار مناسب و با کیفیت باشد. راهکارهای مناسب برای بسته بندی وسایل حساس را پیدا کنید.
برای مثال می توانید برای بسته بندی بشقاب های بزرگ چینی آنها را به صورت عمودی بسته بندی کنید.
 روش بسته بندی مبلمان بزرگ
و یا یک قطعه کوچک شکستنی
یا بسته بندی لوازم موسیقی
بسته بندی وسایل الکترونیکی
و ...را به دقت انجام دهید.
برای انجام بهتر بسته بندی برای اتوبار و اسباب کشی راحت و امن می توانید در اینترنت یک جستجوی ساده داشته باشید و با روشهای موثر بسته بندی مطمئن آشنا شوید. بسته بندی مطمئن و ایمن بهترین واثرگذارترین روش در اتوبار و اسباب کشی راحت و جابجایی ایمن است.

آماده سازی خانه جدید برای اتوبار و اسباب کشی راحت تر

قبل از شروع باربری و جابجایی لوازم منزل و برای داشتن اتوبار و اسباب کشی راحت تر سری به خانه جدید بزنید و نیازهای آن را بررسی کنید.
اگر خانه به:

  • تعمیرات
  • رنگ
  • یا شستشو

نیاز دارد پیش از حمل اثاثیه منزل به خانه جدید حتما این کارها را انجام دهید.
نصب پرده ها و شستن یا تعویض موکت ها از اقداماتی است که برای یک اتوبار و اسباب کشی راحت و آسان می توانید انجام دهید. بررسی تمامی شرایط و امکانات مثل آب , برق , گاز , تلفن , وسایل گرمایشی و سرمایشی و ... می تواند در این راه بسیار موثر باشد. در محله جدید مدرسه ای برای ثبت نام بچه ها پیدا کنید. باشگاه ورزشی , نانوایی , فروشگاه مواد غذایی و دیگر مواردی که به آنها نیاز پیدا می کنید را پیدا کنید تا پس از جابجایی با مشکلی مواجه نشوید. با بچه ها صحبت کنید و آن ها را برای اسباب کشی آماده کنید.
شرایط و علت جابجایی را نیز برای آنها توضیح دهید
و به آنها کمک کنید تا در محله جدید دوستان جدیدی پیدا کنند.

وسایل بسته بندی مناسب برای اتوبار و اسباب کشی راحت

کارتن بسته بندی برای اتوبار و اسباب کشی راحت را می توانید از فروشگاه های مختلف تهیه کنید.
برخی از وسایل شما ممکن است دارای کارتن باشد که بهترین روش بسته بندی استفاده از کارتن خود وسیله برای بسته بندی است. معمولا وسایل برقی دارای کارتن های بسیار مقاوم و همراه با انواع ضربه گیر ها هستند.
این کارتن ها را دور نیندازید اگر زیاد اسباب کشی می کنید.

همانطور که گفتیم از وسایل دم دستی مثل تی شرت های قدیمی و یا روزنامه های باطله می توانید برای بسته بندی وسایل حساس استفاده کنید اما اگر به تجهیزات بسته بندی نیاز دارید می توانید با شرکت های اتوبار و باربری تماس بگیرید. این شرکت ها تمامی لوازم بسته بندی جهت اتوبار و اسباب کشی راحت اعم از انواع کارتن بسته بندی اسباب کشی در اندازه های مختلف , سلفون و پلاستیک های حباب دار و چسب مقاوم را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین اگر به کارتن های مخصوص بسته بندی لباس که دارای رگال است و یا ساک رختخواب و وسایلی از این دست نیاز دارید نیز شرکت های باربری و حمل اثاثیه می توانند این وسایل را در اختیار شما قرار دهند.

خرید نکنید

اگر در آستانه جابجایی اثاثیه هستید
و اگر می خواهید یک اتوبار و اسباب کشی راحت و یک باربری ساده و بی دردسر داشته باشید
خرید های تان را به بعد از اسباب کشی موکول کنید
به خصوص در زمینه مواد خوراکی دقت بیشتری به خرج دهید.
در روزهای پایانی سعی کنید مواد غذایی داخل یخچال و فریزر را مصرف کنید زیرا حمل مواد غذای کاری مشکل است و دردسرهای خاص خود را دارد و باعث فساد این مواد نیز می شود. اگر چه می توانید باکس مخصوص حمل مواد غذایی را از شرکت باربری اطلس بار تهیه نمایید اما برای یک اتوبار و اسباب کشی راحت تر بهتر است است که مواد غذایی تان را مصرف کنید
و خرید و فریز کردن مواد غذایی را به بعد از اسباب کشی موکول نمایید.

اتوبار و اسباب کشی

فهرستی از وسایل تان تهیه کنید

برای داشتن اتوبار و اسباب کشی راحت تر و سریعتر یک فهرست از تمامی وسایل تان تهیه کنید.
این کار باعث می شود تا چیزی را از قلم نیدازید و همه وسایل را به خوبی جابجا نمایید.
وسایل گرانقیمت مثل:

  • جواهرات
  • پول
  • سکه

و ... را خودتان بسته بندی کنید و با خود حمل نمایید.
مدارک و اسناد مهم نیز به همین ترتیب باید بسته بندی و حمل شود.
این وسایل را داخل ماشین باربری در کنار دیگر وسایل قرار ندهید و به هیچ کس جز خودتان اعتماد ننمایید. پیش از ترک خانه فعلی دوباره به همه جای خانه سر بزنید و مطمئن شوید که چیزی از قلم نیفتاده است. برای انجام سریعتر کارها می توانید لباس های تان را در داخل کمدها بگذارید این کار سرعت حمل و نقل اسباب و اثاثیه را افزایش می دهد و باعث افزایش کیفیت اتوبار و اسباب کشی راحت تر می شود. در پایان ما در اتوبار و باربری اطلس بار آماده ارائه مشاوره اتوبار و اسباب کشی راحت تر و ارائه نکات اسباب کشی آسان هستیم.
می توانید با ما تماس بگیرید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد