علل بی اعتمادی به باربری ها و یافتن باربری معتبر

علل بی اعتمادی به باربری ها و یافتن باربری معتبر

باربری معتبر و شناسایی یک شرکت معتبر و مطمئن در باربری و حمل بار کار بسیار مشکلی است. اعتماد کردن به افراد ناشناس در باربری اسباب منزل یکی از چالش های مهم زندگی امروز ماست. شرکت های باربری و اتوبار با ایجاد حس اطمینان و اعتماد در مشتری می توانند در جلب توجه آنها برای داشتن اسباب کشی موفق و مدرن گام مهمی بردارند و این می تواند یکی از وظایف بسیار مهم این شرکت ها باشد. اگر بین مشتری و شرکت های باربری اعتماد لازم به وجود نیاید شرکت های حمل بار و اتوبار نمی توانند به خوبی از پس انجام سرویس های خود برآیند.

با اینکه اثاث کشی یکی از کارهای دشوار و مشکل در زندگی افراد است اما چرا بسیاری از این افراد تمایل دارند به جای سپردن امور مربوط به حمل اثاثیه منزل به یک شرکت باربری معتبر خودشان بار این مسئولیت را به دوش بکشند و تمامی کارهای مشکل و طاقت فرسا را انجام دهند. چه چیزی باعث می شود تا افراد به شرکت های باربری اعتماد نکنند و حاضر نباشد اثاثیه منزل شان را برای جابجایی به دست این گونه شرکت های خدمات اسباب کشی بسپارند.؟

این درحالی است که شرکت های باربری معتبر تمام امور مربوط به اثاث کشی و اتوبار ایمن را به خوبی انجام می دهند از بسته بندی لوازم  و حمل اثاثیه منزل با بهترین روشها وبارگیری کارتن های بسته بندی شده در ماشین حمل بار گرفته تا تخلیه بار از ماشین حمل بار و در نهایت چیدمان اثاثیه در خانه جدید را به خوبی انجام می دهند. این شرکت ها به ما کمک می کنند تا در وقت و انرژی خود صرفه  جویی کنیم و ما را از سردرگمی هنگام جابجایی اثاثیه نجات می دهند. اما همانطور که گفتیم همه این مسائل باعث نمی شود تا برخی افراد زیر بار اعتماد و اطمینان به شرکت های باربری بروند.

در اینجا می توانید پاسخ سوالات خود را بیابید.

باربری معتبر

تعرفه باربری شرکتهای حمل بار

مهم ترین مسئله در انتخاب شرکت های باربری میزان دستمزد و نرخی است که بابت باربری دریافت می کنند.
یک شرکت باربری معتبر برای باربری و حمل اثاثیه و بسته بندی مسلما مقدار زیادی هزینه از مشتری دریافت می کند و اسباب کشی اصولا با پرداخت مقداری هزینه همراه است. نرخ بالای برخی از شرکت های باربری باعث می شود تا افراد تمایل چندانی به انتخاب یک شرکت باربری معتبر و خوب نداشته باشند. نرخ باربری می تواند به طرز شگفت انگیری افزایش پیدا کند این درحالی است که برخی از خانواده ها امکان پرداخت چنین هزینه هایی را ندارند.
از این رو ترجیح می دهند کار باربری اسباب منزل را خودشان انجام دهند.
ولو این کار برای شان بسیار مشکل باشد.

عدم اعتماد برخی از افراد به روش های مدرن باربری

یکی دیگر از دلایل بی اعتمادی افراد به شرکت های باربری و اتوبار این است که این افراد تمایلی به استفاده از روش های باربری معتبر و مدرن ندارند و روش های سنتی را برای این کار ترجیح می دهند. این افراد هنوز هم دوست دارند هنگام اثاث کشی و جابجایی دوستان و خانواده را جمع کنند و کارهایی مثل بسته بندی لوازم منزل و حمل بار به شیوه کاملا سنتی انجام می شود.
این نظر شخصی این افراد است
و شاید علت این بی اعتمادی به یک شرکت باربری معتبر عدم آگاهی در این زمینه است.
روشهای بسته بندی امروزه بسیار با گذشته متفاوت است.
تمامی نکات و اقدامات مهم در بسته بندی لوازم به کار گرفته می شود.
تا خسارت در اسباب کشی به حداقل برسد.
در حالی که در روش های سنتی امکان بروز هر گونه مشکل و اتفاق که منجر به بروز خسارت باربری می شود بسیار محتمل است. افراد بی تجربه در حمل بار می توانند باعث آسیب رساندن به وسایل حساس شوند و یا بی دقتی در بسته بندی و عدم تجربه کافی در بسته بندی وسایل می تواند صدمات و خسارت های زیادی در حمل اثاثیه به وجود آورد. گاهی خسارت به حدی زیاد است که می تواند با قیمت خدمات ارائه شده در یک باربری معتبر و ایمن برابری نماید.

تجربه های تلخ  گذشته

یک تجربه  تلخ در اسباب کشی های قبلی می تواند از دیگر علل بی اعتمادی افراد به یک شرکت خدمات اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل باشد. می دانیم که شرکت های باربری سودجو بسیار زیاد هستند البته یک باربری معتبر همیشه و همه جا یافت می شود اما اگر در گذشته دچار یک شرکت باربری نامعتبر و بی تجربه شده باشید مطمئنا خاطره خوشی از اثاث کشی قبلی تان ندارید. کارگران بی تجربه و روزمزد می توانند بیشترین ضربه را به اثاثیه شما وارد کنند

و خسارت های زیادی بابت بسته بندی غیر حرفه ای به وسایل شما وارد کنند.
اگر از کار باربری های قبلی تان ناراضی بوده باشید
اکنون بسیار سخت است که بخواهید یک شرکت باربری معتبر را پیدا کنید
زیرا اطمینان شما از این شرکت ها به دلیل سودجویی برخی از شرکت ها از بین رفته است. از این رو شاید ترجیح دهید خودتان بسته بندی و اسباب کشی را انجام دهید.
زیرا مسلما شما نسبت به وسایل تان از دیگران دلسوزتر هستید!!
شکستن وسایل در اسباب کشی همیشه کابوسی برای ما بوده و هست.
از بین رفتن وسایل به یک طرف و عدم پرداخت خسارت و قبل مسئولیت شرکت های نامعتبر از طرف دیگر باعث می شود حس اعتماد مردم به شرکت های باربری معتبر و حمل بار ایمن از بین برود.

حریم خصوصی شکسته می شود؟

زمانی که از برخی افراد علت عدم استفاده از خدمات یک شرکت باربری معتبر و اتوبار مناسب را سوال می کنید متوجه می شوید که این افراد تصور می کنند با استخدام باربران و کارگر از شرکت های باربری ممکن است حریم شخصی شان را زیر سوال ببرد. برخی افراد دوست ندارد افراد غریبه به وسایل منزل به خصوص لوازم شخصی شان بزنند.
و ترجیح می دهند تمامی امور مشکل اسباب کشی را خودشان به تنهایی انجام دهند
هر چند برای شان سخت و طاقت فرسا باشد.
این طرز فکر می تواند باعث شود افراد به جای استفاده از خدمات باربری معتبر و ارزان قیمت خودشان دست به اقداماتی بزنند که منجر به بروز خسارت و یا آسیب دیدگی خودشان شود. به هر حال تجربه گم شدن یا شکستن برخی وسایل در اسباب کشی های قبلی , کارکردن با شرکت های بی تجربه و یا نامعتبر , برخی عقاید و افکار سنتی و عدم ایجاد آگاهی در مردم و بسیاری از علت های دیگر وجود دارد که باعث می شود مردم به سمت استفاده از خدمات یک اتوبار ایمن و باربری معتبر نروند
و مسئولیت باربری اسباب منزل را خود به دوش بکشند.
در این میان وظیفه یک شرکت باربری معتبر و خوب چیست؟

اتوبار ایمن و باربری معتبر

جلب اعتماد مشتری

یک شرکت باربری معتبر همیشه به دنبال جلب رضایت مشتری است.
مشتری است که به یک شرکت وجهه و اعتبار می بخشد
و افزایش تعداد مشتری نشان دهنده رضایتی است که مشتریان از شرکت های باربری دارند.
بهترین باربری شرکتی است که رضایت مشتریان خود را بر سایر امور ارجح بداند و همیشه در تلاش برای به دست آوردن جایگاهی باشد که با شنیدن نام آن مردم با رضایت خاطر لبخند بزنند.
اما این حس اطمینان چگونه به وجود می آید؟
و مطمئن ترین باربری به چه شرکتی گفته می شود؟
مسلما

 • کیفیت بالای خدمات
 • سرویس رسانی سریع و مطمئن
 • رعایت شئونات و اخلاقیات
 • و ارتباط مناسب با مشتری
 • و صد البته قیمت مناسب

می تواند تاثیر بسیار زیادی روی حس اطمینان مشتریان داشته باشد.
هر چه خدمات یک شرکت به نیازهای مشتریان نزدیک تر باشد آن شرکت از نظر مشتریان یک باربری خوب و مطمئن شناخته خواهد شد. مشتریان خود بهترین مبلغان هستند و این شرکت های باربری را وادار به جلب نظر مشتریان می کند.

ایجاد آگاهی در مردم

همانطور که گفتیم برخی از مردم هنوز به اثاث کشی با روشهای سنتی نگاه می کنند
و تصور می کنند می توانند بدون کمک گرفتن از یک باربری معتبر , وسایل منزل یا محل کارشان را جابجا نمایند و به شرکت های باربری تنها به عنوان شرکت اجاره دهنده ماشین اسباب کشی نگاه می کنند. این افراد باید بدانند که زندگی امروزه مثل گذشته ها نیست و شرایط زندگی امروز استفاده از روشهای سنتی باربری و بسته بندی را برنمی تابد. وجود انواع لوازم لوکس و گرانقیمت و مشغله های کاری و ... همه باعث می شود تا افراد به سمت استفاده از خدمات شرکت ها برای حمل و نقل اسباب و اثاثیه سوق داده شوند.
باید قبول کرد که انجام برخی کارها مثل جابجایی یک ساید بای ساید یا گاوصندوق کار هر کسی نیست.
این می تواند یکی از مسئولیت های یک شرکت باربری معتبر باشد.

مشخص کردن حدود و وظایف شرکت در قبال مشتری

افزایش سطح آگاهی افراد از خدماتی که شرکت های باربری و حمل بار ارائه می نماید باعث می شود تا این افراد به طرز تفکر اشتباه خود در زمینه برهم زدن حریم خصوصی توسط شرکت های اتوبار پی ببرند. مشاوره و راهنمایی برای برطرف کردن هر گونه نگرانی از مشتری بابت عدم برهم زدن حریم خصوصی افراد توسط کارگران شرکت های باربری باعث می شود تا توجه این گونه افراد نیز به سرویس های حمل اثاثیه جلب شود.
به مشتری خود اطمینان دهید که باربران شما به وسایل مشتری به چشم امانت نگاه می کنند
و تنها انجام وظیفه برای انها مهم است و نه هیچ چیز دیگر.
مرحله به مرحله کار را در اثاث کشی و بسته بندی برای مشتری شرح دهید
و لیستی از خدماتی که قرار است برای مشتری انجام دهید را ارائه نمایید.
از مشتری بخواهید اگر برای انجام برخی از امور توسط باربران معذب است مثل بسته بندی وسایل اتاق خواب یا وسایل شخصی می تواند تا آنجا که خود از پس انجام آن برمی آید وسایل شخصی را بسته بندی کرده و تنها وسایل سنگین و بزرگ را به شرکت باربری بسپارد.

نرخ باربری و هزینه اسباب کشی

مشخص کردن نرخ باربری

مسئله مهم دیگر از بابت قیمت باربری بود
که گفتیم بسیاری از افراد تصور می کنند هرگز نمی توانند یک شرکت باربری معتبر را برای انجام امور مشکل اسباب کشی استخدام کنند و شاید اصلا به سراغ این شرکت ها نروند. شما می توانید به عنوان یک کارشناس باربری و اتوبار قیمت های مشخصی را در اختیار مشتری قرار دهید. به مشتری حق انتخاب دهید
و اگر احساس کرد به برخی از سرویس های شما نیاز ندارد اصرار نکنید
و میزان بودجه مشتری را سوال کرده و بر اساس آن خدماتی را به وی پیشنهاد نمایید.
مثلا مشتری می تواند بسته بندی را خود انجام دهد
و شما می توانید لیستی از وسایل بسته بندی مورد نیاز را به او پیشنهاد کنید.
این حق را به مشتری بدهید که بابت نرخ باربری و قیمت اسباب کشی نگران باشد.
زیرا بیشتر افرادی که اثاث کشی می کنند اجاره نشین هستند
و اگر قرار باشد برای هر جابجایی مبالغ زیادی بپردازند
نمی توانند موقعیت خود را به صورت کنونی حفظ نمایند.

باربری معتبر و استخدام باربران متعهد

یک باربری معتبر همیشه به دنبال استخدام افرادی است که دارای تعهد و مسئولیت پذیر در قبال اثاثیه مشتری باشند. افرادی که استخدام می کنید علاوه بر اینکه ورزیده و ماهر هستند باید متعهد و مسئول بوده
و به لوازم مشتری به چشم امانت نگاه کند.
وهمانقدر که برای دارایی های خود ارزش قائل است برای اموال مشتری نیز ارزش قائل شود.

اقدامات باربری معتبر برای جلب اطمینان مشتری

امکان حضور مشتری در تمام مراحل اسباب کشی از ابتدای حمل اثاثیه تا تحویل بار در منزل جدید
فیلم برداری از مراحل بسته بندی اثاثیه , حمل بار , چیدمان داخل ماشین باربری , تخلیه ماشین باربری و چیدمان در منزل جدید.
ارائه یک چک لیست و گزارش کامل از تمامی وسایلی که حمل شده است.
مشاهده تمامی مراحل حمل بار در سایت شرکت به صورت آنلاین وآفلاین.
مجوز باربری تایید شده از سوی اتحادیه حمل و نقل و ارائه آن به مشتری.

قرارداد با باربری معتبر و مطمئن

تنظیم قرارداد همکاری با مشتری

به موجب این قرارداد  شرکت باربری معتبر متعهد می شود مسئولیت نگهداری و حفظ تمام وسایل در طول مدت باربری و اسباب کشی بر عهده شرکت حمل و نقل است.
رسیدگی به تخلفات و شکایات احتمالی مشتری پس از پایان اسباب کشی با  ارائه کد پیگیری حمل و نقل به ازای هر یک از سفارشات مشتری جهت و توجه به شکایت و انتقادات مشتری
پرداخت خسارت به مشتری
و همچنین پرداخت کل هزینه دریافت شده از مشتری در صورت گم شدن و یا از بین رفتن وسایل و دارایی های مشتری
امکان استفاده ازGps ‎‏ برای ردیابی ماشین حمل بار در طول مسیر و کنترل آنها از مرکز باربری و ارائه گزارش به ‏مشتری به ویژه در باربری بین شهری و در هنگام حمل اثاثیه منزل به شهرستان های دیگر در سراسر کشور
پاسخ دهی شبانه روزی و 24 ساعته و کاملا منطقی به مشتری
ارائه تمامی راهنمایی های لازم و پاسخ به سوالات مشتری بدون هیچ گونه ابهامی

یک مشتری هوشیار در انتخاب یک  باربری معتبر باشید

اگر می خواهید با یک شرکت باربری معتبر کار کنید.
اما هنوز تردید دارید.
بهتر است تردید را کنار بگذارید و یک شرکت باربری خوب پیدا کنید.
زمانی که از معتبر بودن شرکت باربری با بررسی تمامی اطلاعات و سوابق و مجوزهای آن اطمینان حاصل کردید می توانید اقداماتی برای پیشگیری از هر گونه مشکل را انجام دهید.

 • از اثاثیه گرانبها عکس بگیرید.
 • عکس ها بهترین سند برای اثبات ادعای شما درصورت بروز هر نوع  خسارت می باشند.
 • جواهرات و اشیای قیمتی مثل سکه و ... را نزد خودتان نگه دارید.
 • اگر گاوصندوق دارید به طور موقت آن را خالی کنید و در جای امنی قرار دهید.
 • بر کار کارگران نظارت داشته باشید.
 • از شرکت بخواهید از کار اثاث کشی فیلم تهیه کند.
 • قیمت ها را بررسی کنید.
 • هیچ چیزی را بدون بررسی تحویل نگیرید.
 • هیچ کاغذی را بدون مطالعه و درک کامل امضا نکنید.

یک شرکت باربری هر چقدر هم مطمئن و خوب باشد هرگز برای حمل وسایل ارزشمند و جواهرات شما مناسب نخواهد بود. در این مورد به کسی جز خودتان اعتماد نکنید.

باربری معتبر اطلس بار

اگر از آن دسته افرادی هستید که تمایل به استفاده از خدمات شرکت های حمل بار و جابجایی اسباب منزل ندارید و از طرفی توانایی انجام امور بسته بندی و جابجایی اثاثیه را ندارید و نیاز به کمک دارید ما در اتوبار و باربری معتبر اطلس بار به شما توصیه می کنیم با ما تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان ما استفاده نمایید. باربران و پرسنل ما از میان افراد متعهد انتخاب شده و آموزش های لازم به آنها ارائه شده است. ما تمام نگرانی های شما را درک می  کنیم و آماده ایم تا با خدمات با کیفیت خود اعتمادد شما را به دست آوریم.
هر جا که نیاز به کمک داشته باشید.
اتوبار ارزان تهران و باربری معتبر اطلس بار آماده است تا به شما خدمات رسانی نماید.
ما به عقاید شما احترام می گذاریم و آنچه شما نیاز دارید و درخواست می کنید را برایتان انجام می دهیم.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد