قبل از استخدام دکوراتور باید چه کاری انجام دهیم

قبل از استخدام دکوراتور باید چه کاری انجام دهیم

استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی می تواند به شما در نظم بخشیدن به خانه جدید کمک کند. بعد از جابجایی اثاثیه و اسباب کشی به خانه ی جدید با کمک شرکت باربری مدرن و اتوبار اکنون استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی می تواند یک سرمایه گذاری عالی باشد. استخدام یک دیزاینر حرفه ای یااستخدام دکوراتور پس از اسباب کشی می تواند ایده های شما را به زیبایی به سرانجام برساند. اگر چه استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی می تواند یک راه حل عالی برای مشکلات تزئینی شما باشد.

ولی آنها نمی توانند جادو کنند و یک روزه همه چیز را حل کنند.

لازم است که شما نیز برای بهتر انجام شدن این کار وظایف خود را به خوبی انجام دهید. برای اطمینان بیشتر قبل از استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی مطمئن شوید که موارد زیر را در نظر گرفته اید.

استخدام دیزاینر یا استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی :

قبل از استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی شما باید تصمیم بگیرید که کدام یک دیزاینر یا دکوراتور برای پروژه ی شما مناسب تر است؟ اگرچه در ظاهر کار هر دوی آن ها شبیه هم است ولی در حقیقت کار آنها کاملا با هم متفاوت است.

یک دیزاینر داخلی در طراحی فضا نقش دارد.

این می تواند شامل:

 • جابجایی دیوارها 
 • بزرگ کردن درب و پنجره ها
 • و جابجا کردن راه پله ها

باشد.

و اساسا با برنامه ریزی فضا را برای معماران و پیمانکاران آماده می کنند.
ولی از سوی دیگر , دکوراتور تنها در تزئین فضای طراحی شده و تکمیل شده شرکت می کند طراحان داخلی می توانند در تزئین نیز نقشی داشته باشد ولی دکوراتورها در طراحی نقشی ندارند.

اسباب کشی

تعیین سبک در استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی :

تعیین سبک و نوع کار می تواند دشوار باشد.

شما می توانید با قرار دادن نوع کارهای مورد علاقه با خصوصیات مشترک سبک کار خود را مشخص کنید. ممکن است که سبک شما تصویری از ذهن شما و یا ترکیبی از چند عنصر از سبک های دیگر باشد. سخت ترین قسمت دکوراسیون ساختمان پرداخت هزینه های وسایل تزئینی است. مطمئنا به دلیل کمک گرفتن از شرکت خدمات اسباب کشی برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل تان از مقدار هزینه ای که برای اثاث کشی پس انداز کرده اید کم شده است. استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی برای دکوراسیون و تزئینات می تواند گران تمام شود بخصوص اگر از خانه های تزئین شدهی در کتاب ها و مجلات الهام بگیرید.

شما باید به خاطر داشته باشید که این خانه ها ارزان نیستند.

اگر پول کافی داشته باشید.

به هر وسیله ای این کار را انجام می دهید.

ولی در بیشتر موارد لازم است که بودجه ی واقعی خود را مشخص کنید. صادق باشید در مورد هزینه های خود و این که چه مقدار باید برای استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی و  این پروژه هزینه کنید. به این ترتیب می توانید کیفیت و نوع سرویسی که استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی می تواند انجام دهد را مشخص کنید.

تحقیقات برای استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی :

اگر واقعا نمی دانید که چه می خواهید با جستجوی آنلاین شروع کنید.

در استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی ،دکوراتورهای حرفه ای منطقه ی خود را پیدا کنید. بهتر است که زمان بیشتری را صرف کنید تا بتوانید در استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی با طراحی کار کنید که سبکش به نگاه شما نزدیک تر است.

هم چنین اگر طراحی خانه ای مورد پسند شماست

از آن ها بخواهید طراح خود را به شما معرفی کنند.

استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی با مصاحبه :

در استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی فقط به این دلیل که سبک دکوراتور مورد نظر را دوست دارید لزومی ندارد که او را استخدام کنید. علاوه بر سلیقه , شخصیت فرد نیز مهم است. در استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی شخصیت فرد باید به گونه ای باشد که شما با او به راحتی کار کنید آنها باید بدانند که شما چگونه زندگی می کنید و از علایق و سلیقه ی شما نیز باخبر باشند. در بسیاری از موارد با استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی ، این افراد از جزیی ترین مسائل زندگی شما سوال می کنند. احتمالا شما نیز زمان زیادی را با این افراد صرف بازدید از فروشگاهها و مراکز طراحی می کنید.

استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی و تعیین چشم انداز :

تعیین سبک مورد علاقه شما و اجرای آن توسط استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی با کمک گرفتن از چشم انداز بسیار آسان تر خواهد بود.

این می تواند یک مجموعه از اقلامی مانند

 • بریده ی جراید 
 • عکس ها 
 • تکه های پارچه ها 
 • نمونه های تصویر زمینه

و غیره باشد.

بهتر است منابع الهام بخش مانند رنگ , الگو , بافت وسایل مورد علاقه مانند مبلمان , آئینه و شمعدان و غیره را در نظر داشته باشید. با استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی این فرد با ترکیب اینها خانه ای پر از آرامش را به شما هدیه دهد. به دکوراتور خود اعتماد کنید و اگر موافق با حذف وسایلی بود شما نیز قبول کنید.

باربری و اسباب کشی

استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی و تعیین آیتم ها :

قبل از شروع کار و استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی و طراح , باید بدانید که چه مواردی برای شما مهم است .

هر کسی چیزی دارد که برای او خیلی مهم است مانند

 • یک مجسمه خانوادگی قدیمی
 • یک قطعه هنری 
 • مبلمان و
 • یا حتی یک سوغاتی نه چندان زیبا

بهتر است که این وسایل را برای اینکه در دکوراسیون جدید پس از استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی استفاده شوند را جدا کنید هنگامی که با دکوراتور خود مشورت می کنید مطمئن شوید که با استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی او تمام موارد خواسته شده را در ضمن کار در نظر می گیرد. پس از چیدمان اثاثیه توسط شرکت بسته بندی لوازم منزل و باربری مدرن می توانید با استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی زیبایی را به خانه خود هدیه دهید.

اتوبار در تهران اطلس بار جهت بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در خدمت شماست.

 • باربری مدرن اطلس بار همچنین در زمینه
 • حمل بار بین شهری
 • و ارسال بار به شهرستان با بیمه معتبر

نیز تخصص دارد.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد