قیمت باربری و هزینه های اسباب کشی در تهران

قیمت باربری و هزینه های اسباب کشی در تهران

قیمت باربری و هزینه اسباب کشی در تهران یکی از مهم ترین مسائلی است که برای مشتریان به وجود می آید. معیار و میزان مشخصی برای قیمت باربری و هزینه اسباب کشی در تهران از طرف موسسات و شرکت خدمات اسباب کشی در تهران وجود ندارد.
این مسئله همیشه موجب نارضایتی مشتریان شده است.

ابهام در قیمت باربری ها

البته منظور ما از اینکه می گوییم نرخ و میزان مشخصی برای قیمت باربری در تهران وجود ندارد این نیست که از طرف اتحادیه هیچ مرجع خاصی برای نرخ باربری و هزینه اسباب کشی در تهران تعیین نشده است اما به دلیل اینکه پروژه اسباب کشی برای هر خانه یا شرکتی متفاوت است از این رو واضح است که قیمت باربری نیز برای پروژه های مختلف متفاوت خواهد بود.
از مهم ترین دلایل مشخص نبودن نرخ و هزینه اسباب کشی در تهران و به طور کل در تمامی شهرها می توان موارد زیر را برشمرد:

مشخص نبودن حجم بار

یکی از مهم ترین علل مشخص نبودن قیمت باربری و اتوبار این است که این قیمت به شدت به میزان و حجم باری که قرار است اسباب کشی شود بستگی دارد. مسلما اسباب و اثاثیه منزل هر کسی با خانواده دیگری متفاوت است و روشی که برای اسباب کشی و بسته بندی برای هر خانه به کار می رود با سایر خانه ها فرق می کند. به عنوان مثال ممکن است در یک خانه اشیای عتیقه زیادی وجود داشته باشد که به بسته بندی بسیار محکم و با دقت نیاز دارد و یا در خانه ای انواع و اقسام وسایل سنگین مثل؛
•    تردمیل
•    میز بیلیارد
•    گاوصندوق
•    سایدبای ساید
•    و ...
وجود دارد.
ممکن است شما از خانواده های هنرمند علاقه مند به موسیقی باشید که در منزل تان انواع سازها مانند پیانو و ... داشته باشید می بینید که وسایل زندگی شما با وسایل و لوازم منزل خانواده ای دیگر متفاوت است پس قیمت باربری نیز برای این دو خانواده می تواند به میزان زیادی فرق داشته باشد. این تفاوت در وسایل منزل است که باعث تفاوت در هزینه اسباب کشی در تهران می شود و به دلیل مشخص نشدن این مسئله در ابتدای اسباب کشی ممکن است در انتها موجب بروز سوء تفاهم در مشتریان شود.

هزینه اسباب کشی در تهران

تعداد و نوع ماشین اسباب کشی

همانطور که گفتیم بسته به نوع اثاثیه قیمت باربری مشخص می شود.
نوع و حجم اثاثیه همچنین در تعیین ماشین اسباب کشی نیز موثر است.
اگر این میزان حجم و نوع اثاثیه به اندازه ای باشد که در یک نوبت و در یک ماشین باربری معمولی که دارای کانتیر 6 متری است جای بگیرد بدیهی است که قیمت باربری بسیار کمتر از زمانی است که بار و اثاثیه در یک ماشین معمولی جای نشود و نیاز به تعداد بیشتری ماشین یا نوبت های متعدد برای حمل بار باشد. هر چه اثاثیه بیشتر باشد برای حمل آن نیاز به ماشین بزرگتر و یا تعداد بیشتر ماشین باربری می باشد.
از این رو قیمت باربری نیز افزایش پیدا می کند.

نوع بسته بندی اثاثیه

در هر اسباب کشی بسته بندی یکی از مهم ترین اقداماتی است که باید انجام داد.
همانطور که گفتیم نوع و حجم اثاثیه در هر خانه متفاوت است.
از این رو روشهای بسته بندی و نیز مقدار لوازمی که برای بسته بندی اثاثیه به کار می رود نیز با هم اختلاف دارد. این موضوع نیز می تواند در قیمت تمام شده باربری و هزینه اسباب کشی در تهران اثر بگذارد. شرکتهای باربری در بسته بندی وسایل حساس از نوع مخصوصی از ضد ضربه ها استفاده می کنند که با توجه به متراژ به کار رفته در بسته بندی قیمت باربری نیز محاسبه می شود. همچنین زمانی که اثاثیه زیاد باشد تعداد کارتن های بیشتری برای بسته بندی مورد نیاز است. بسته بندی لباس های حساس و رختخواب نیز نیاز به کارتن رگال دار و ساک رختخواب دارد که قیمت آن نیز به صورت جداگانه محاسبه می شود.

محل باربری و هزینه اسباب کشی در تهران

قیمت باربری و هزینه اسباب کشی در تهران به محل اسباب کشی نیز بستگی دارد.
تصور کنید که محل اسباب کشی دارای کوچه پس کوچه های تنگ و باریک باشد.
به طوری که ماشین باربری به سختی به محل اسباب کشی وارد شود
و یا اصلا نتواند وارد شود.
همچنین ممکن است ماشین های باربری نتوانند در آن محدوده تردد نمایند.
این مسئله باعث می شود ماشین باربری در محلی دورتر از محل اثاث کشی قرار بگیرد. از این رو برای باربری باید وقت و انرژی بیشتری صرف شود و همین موضوع باعث افزایش قیمت باربری و هزینه اسباب کشی در تهران می شود.
مسئله زمان همچنین برای هزینه اسباب کشی در تهران بیشتر موثر است.
زیرا همانطور که می دانیم تهران یک شهر شلوغ و پرترافیک است
و ماشین باربری ممکن است ساعت های زیادی در ترافیک شهر معطل شود
که با افزایش زمان حمل اثاثیه مسلما هزینه اسباب کشی در تهران نیز افزایش پیدا می کند. برای پیشگیری از این مشکل و کاهش هزینه اسباب کشی در تهران می توانید ساعت های خلوتی شهر و طرح ترافیکی در خیابان های محدوده باربری اسباب منزل خود را در نظر داشته باشید
و ساعت و روز مناسبی برای جابجایی اثاثیه در نظر بگیرید.

طبقات در هزینه اسباب کشی در تهران

این مسئله نیز بسیار واضح است که زمانی که قرار است از طبقه اول به طبقه اول ساختمانی دیگر نقل مکان کنید هزینه باربری و حمل بار بسیار کمتر از زمانی است که شما قصد دارید از طبقه دهم یک ساختمان به طبقه دهم ساختمانی دیگر اسباب کشی نمایید. وجود پله های زیاد و راه پله های باریک روی قیمت باربری و هزینه اسباب کشی در تهران بسیار موثر است. اگر در ساختمان هایی با طبقات زیاد زندگی می کنید و محل سکونت شما در طبقات بالای ساختمان است برای کاهش هزینه اسباب کشی در تهران می توانید برخی از وسایل سبک و کم اهیمت تر را خودتان بسته بندی و حمل نمایید و به خارج ساختمان منتقل کنید و تنها برخی از وسایلی که حمل آنها مشکل است و نیاز به تخصص دارد مثل یخچال , مبلمان سنگین و ... را به دست باربران شرکت حمل بار قرار دهید.

قیمت باربری درون شهری و باربری بین شهری

قیمت باربری درون شهری و قیمت باربری بین شهری

باربری به دو صورت درون شهری و بین شهری انجام می شود.
این کاملا واضح است که هزینه و قیمت باربری درون شهری با قیمت باربری بین شهری بسیار متفاوت تر است.
بسته به اینکه بار خود را می خواهید به کدام شهر ارسال کنید
قیمت باربری تان نیز متفاوت خواهد بود.
همانطور که می دانید و ما گفته ایم هزینه اسباب کشی در تهران با قیمت باربری در شهرستان متفاوت است. در سایر شهرستان ها شرایط حمل و نقل با تهران متفاوت است و نرخ باربری ممکن است کمتر از قیمت باربری و هزینه اسباب کشی در تهران باشد. همچنین زمانی که قصد داشته باشید اثاثیه تان را از تهران به شهری دیگر و یا از شهرستان های دیگر به تهران ارسال نمایید نیز هزینه و قیمت باربری بین شهری کاملا متفاوت خواهد بود.
مسافت فاکتوری است که تعیین کننده هزینه اسباب کشی در تهران و نرخ حمل بار است.

قیمت باربری و انتخاب شرکت باربری منصف

بهتر است قبل از انتخاب شرکت باربری حتما قیمت های چند شرکت را با هم مقایسه کنید.
منصفانه ترین شرکت و بهترین باربری تهران را برای حمل بار و اثاث کشی تان انتخاب نمایید.
استعلام قیمت نمایید
و کلیه شرایط شرکت ها را در تغییر هزینه اسباب کشی در تهران جویا شوید.
برخی شرکت ها با شما مشاوره می کنند و نرخ باربری و حمل بار خود را برای شما شرح می دهند و تمامی شرایط تغییر هزینه حمل اثاثیه را به شما ارائه می کنند. در این زمینه با شرکت باربری منتخب تان مشاوره نمایید تا هیچ گونه ابهامی در مورد قیمت باربری وسایل تان و نیز هزینه اسباب کشی در تهران نداشته باشید.

هزینه اسباب کشی در تهران و تهیه لیست

شما می توانید از دوستان و آشنایان تان نیز در مورد هزینه اسباب کشی در تهران و یک قیمت باربری خوب و منصفانه نظر بخواهید و از آنها بخواهید تا تجربیات شان را در اسباب کشی های قبلی و شرایط تغییر قیمت باربری در اختیار شما قرار دهند. لیستی از تمامی وسایلی که قرار است بسته بندی و اسباب کشی شوند تهیه نمایید و مطمئن شوید تمامی آنچه نیاز دارید در این لیست قرار داده اید. در ابتدای امر اسباب کشی این لیست باید به تایید نماینده شرکت برسد و پس از این تایید شما می توانید بر سر قیمت باربری و هزینه اسباب کشی در تهران برای حمل وسایل تان با شرکت باربری بحث نمایید.
جهت استعلام بهترین قیمت باربری می توانید با اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید.
مشاوره رایگان اسباب کشی منزل و تعیین دقیق قیمت باربری را از اطلس بار بخواهید.

هزینه اسباب کشی در شمال تهران

به هر حال اگر شما به عنوان مشتری قصد دارید برای اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل تان از شرکتهای باربری و اتوبار کمک بگیرید باید نرخ و قیمت باربری دقیقی از خدمات و سرویس های شرکت مورد نظر در دست داشته باشید. بسیاری از مشتریان قیمت و هزینه اسباب کشی برای شان مهم نیست و بابت سالم رسیدن وسایل لوکس و گرانقیمت شان به خانه جدید حاضرند هر مبلغی را بپردازند. این مسئه البته در شمال تهران که ساکنین آن از متمولین و قشر مرفه جامعه هستند دیده می شود. از این رو قیمت باربری و هزینه اسباب کشی در شمال تهران می تواند با هزینه اسباب کشی در دیگر نقاط تهران تفاوت داشته باشد.

علل تفاوت هزینه اسباب کشی در تهران بر اساس شرایط زندگی

حمل اثاثیه منزل بدون آسیب و شکستن برای بسیاری از مشتریان می تواند استرس زا و نگران کننده باشد. به خصوص زمانی که افراد قصد باربری وسایل و لوازم بسیار حساس و گرانبهایی را دارند این مسئله نگران کننده تر می شود. از آنجا که افراد ثروتمند و معروف زیادی در شمال تهران زندگی می کنند و نوع اثاثیه در شمال تهران با نوع اثاثیه شهروندان در دیگر نقاط تهران ممکن است کمی فرق داشته باشد پس طبیعی است که انتظار داشته باشیم هزینه اسباب کشی در شمال تهران با قیمت باربری منزل و هزینه اسباب کشی در تهران و دیگر نقاط مختلف آن تفاوت داشته باشد.
همچنین وجود خانه های بزرگ و ویلایی و مقدار زیادی لوازم و اثاثیه به خصوص

  • اشیای قدیمی و عتیقه
  • آثار هنری گرانقیمت  که ممکن است کمتر در دنیا نظیر داشته باشند
  • آلات موسیقی حساس مثل پیانو
  • و دیگر وسایل سنگین و حساس مانند میز بیلیارد , ساید بای ساید و ...

در شمال تهران همگی باعث می شود تا نرخ اسباب کشی در شمال تهران با هزینه اسباب کشی در تهران تفاوت زیادی داشته باشد.
البته در دیگر نقاط مختلف تهران نیز ممکن است با تفاوت قیمت روبرو شویم
اما تفاوت قیمت اسباب کشی در شمال تهران با دیگر نقاط تهران بسیار قابل توجه است.
قیمت باربری و هزینه اسباب کشی در دیگر نقاط تهران
تهران دارای 5 قسمت مختلف اعم از شمال , غرب , شرق , مرکز و جنوب است.
همانطور که می دانیم شرایط و کیفیت زندگی در این نقاط بسیار با هم تفاوت دارد در این میان نوع زندگی در شمال تهران با نوع زندگی در جنوب تهران بسیار متفاوت است و این تفاوت کاملا چشمگیر می باشد. از این روست که هزینه اسباب کشی در تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تفاوت بسیار زیادی دارد.
بسیاری از مشتریان مانند مشتریان شمال تهران فکر نمی کنند
و قیمت باربری و  هزینه جابجایی برایشان از اهمیت زیادی برخوردار است.
زیرا این گونه مشتریان همیشه بودجه محدودی برای کار اسباب کشی و باربری اسباب منزل شان در نظر می گیرند. از این رو هزینه اسباب کشی در تهران با توجه به رفاه و شرایط زندگی افراد نیز می تواند تفاوت داشته باشد.

استعلام قیمت باربری از شرکت اتوبار اطلس بار

با توجه به نکاتی که در این مقاله ذکر شد می بینیم که نمی توان مبلغ مشخصی برای قیمت باربری و هزینه اسباب کشی در تهران ذکر کرد. هزینه اسباب کشی در تهران همانطور که گفتیم به شرایط و فاکتورهای زیادی بستگی دارد که  هر کدام از این فاکتورها روی هزینه اسباب کشی در تهران بسیار اثر گذار است. اگر می خواهید اسباب کشی کنید و نیاز دارید تا هزینه اسباب کشی در تهران و قیمت باربری اسباب منزل تان را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهید بهتر است تمامی این فاکتورها را در نظر بگیرید.
جهت استعلام بهترین قیمت باربری می توانید با اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید.
مشاوره رایگان اسباب کشی منزل و تعیین دقیق قیمت باربری و هزینه اسباب کشی در تهران  اعم از:

  • هزینه اسباب کشی در شمال تهران
  • هزینه اسباب کشی در شرق تهران
  • هزینه اسباب کشی در غرب تهران
  • هزینه اسباب کشی در مرکز تهران
  • هزینه اسباب کشی در جنوب تهران

را از اطلس بار بخواهید.
اطلس بار ارزان ترین قیمت باربری و کمترین هزینه اسباب کشی در تهران را به شما پیشنهاد می دهد.

 

commnet_avatar

مهناز

1396/11/01 11:36:34 ق.ظ

سلام نکات مفیدی برای بررسی قیمت باربری در تهران ارائه دادید ممنون

پاسخ
commnet_avatar

سعید عبادی

1396/10/28 11:10:08 ق.ظ

سلام برای استعلام هزینه اسباب کشی تماس گرفتم هم با شما و هم با چند تا از شرکت های همکارتون تبریک میگم واقعا کادر خوبی دارید خیلی خوب راهنمایی کردند

پاسخ
commnet_avatar

مریم

1396/10/23 09:52:56 ق.ظ

سلام مطالب تون در مورد هزینه اسباب کشی خیلی جالب بود ممون

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد