قیمت باربری و هزینه های اسباب کشی در تهران

قیمت باربری و هزینه های اسباب کشی در تهران

قیمت باربری و هزینه اسباب کشی در تهران یکی از مهم ترین مسائلی است که برای مشتریان به وجود می آید. معیار و میزان مشخصی برای قیمت باربری از طرف موسسات و شرکت های اسباب کشی وجود ندارد.

این مسئله همیشه موجب نارضایتی مشتریان شده است.

ابهام در قیمت باربری ها

البته منظور ما از اینکه می گوییم نرخ و میزان مشخصی برای قیمت باربری وجود ندارد این نیست که از طرف اتحادیه هیچ مرجع خاصی برای نرخ باربری تعیین نشده است اما به دلیل اینکه پروژه اسباب کشی برای هر خانه یا شرکتی متفاوت است از این رو واضح است که قیمت باربری نیز برای پروژه های مختلف متفاوت خواهد بود.

از مهم ترین دلایل مشخص نبودن نرخ و قیمت باربری می توان موارد زیر را برشمرد:

مشخص نبودن حجم بار

یکی از مهم ترین علل مشخص نبودن قیمت باربری این است که این قیمت به شدت به میزان و حجم باری که قرار است اسباب کشی شود بستگی دارد. مسلما اسباب و اثاثیه منزل هر کسی با خانواده دیگری متفاوت است و روشی که برای اسباب کشی و بسته بندی برای هر خانه به کار می رود با سایر خانه ها فرق می کند. به عنوان مثال ممکن است در یک خانه اشیای عتیقه زیادی وجود داشته باشد که به بسته بندی بسیار محکم و با دقت نیاز دارد و یا در خانه ای انواع و اقسام وسایل سنگین مثل

  •     تردمیل
  •     میز بیلیارد
  •     گاوصندوق
  •     سایدبای ساید

    و ...

وجود دارد.

ممکن است شما از خانواده های هنرمند علاقه مند به موسیقی باشید که در منزل تان انواع سازها مانند پیانو و ... داشته باشید می بینید که وسایل زندگی شما با وسایل و لوازم منزل خانواده ای دیگر متفاوت است پس قیمت باربری نیز برای این دو خانواده می تواند به میزان زیادی فرق داشته باشد. این تفاوت در وسایل منزل است که باعث تفاوت در قیمت باربری می شود و به دلیل مشخص نشدن این مسئله در ابتدای اسباب کشی ممکن است در انتها موجب بروز سوء تفاهم در مشتریان شود.

تعداد و نوع ماشین اسباب کشی

همانطور که گفتیم بسته به نوع اثاثیه قیمت باربری مشخص می شود.

نوع و حجم اثاثیه همچنین در تعیین ماشین اسباب کشی نیز موثر است.

اگر این میزان حجم و نوع اثاثیه به اندازه ای باشد که در یک نوبت و در یک ماشین باربری معمولی که دارای کانتیر 6 متری است جای بگیرد بدیهی است که قیمت باربری بسیار کمتر از زمانی است که بار و اثاثیه در یک ماشین معمولی جای نشود و نیاز به تعداد بیشتری ماشین یا نوبت های متعدد برای حمل بار باشد. هر چه اثاثیه بیشتر باشد برای حمل آن نیاز به ماشین بزرگتر و یا تعداد بیشتر ماشین باربری می باشد.

از این رو قیمت باربری نیز افزایش پیدا می کند.

نوع بسته بندی اثاثیه

در هر اسباب کشی بسته بندی یکی از مهم ترین اقداماتی است که باید انجام داد.

همانطور که گفتیم نوع و حجم اثاثیه در هر خانه متفاوت است.

از این رو روشهای بسته بندی و نیز مقدار لوازمی که برای بسته بندی اثاثیه به کار می رود نیز با هم اختلاف دارد. این موضوع نیز می تواند در قیمت تمام شده باربری اثر بگذارد. شرکتهای باربری در بسته بندی وسایل حساس از نوع مخصوصی از ضد ضربه ها استفاده می کنند که با توجه به متراژ به کار رفته در بسته بندی قیمت باربری نیز محاسبه می شود. همچنین زمانی که اثاثیه زیاد باشد تعداد کارتن های بیشتری برای بسته بندی مورد نیاز است. بسته بندی لباس های حساس و رختخواب نیز نیاز به کارتن رگال دار و ساک رختخواب دارد که قیمت آن نیز به صورت جداگانه محاسبه می شود.

محل اسباب کشی

قیمت باربری به محل اسباب کشی نیز بستگی دارد.

تصور کنید که محل اسباب کشی دارای کوچه پس کوچه های تنگ و باریک باشد.

به طوری که ماشین باربری به سختی به محل اسباب کشی وارد شود و یا اصلا نتواند وارد شود. همچنین ممکن است ماشین های باربری نتوانند در آن محدوده تردد نمایند. این مسئله باعث می شود ماشین در محلی دورتر از محل اسباب کشی قرار بگیرد. از این رو برای باربری باید وقت و انرژی بیشتری صرف شود و همین موضوع باعث افزایش قیمت باربری می شود.

تعداد طبقات در اسباب کشی

این مسئله نیز بسیار واضح است که زمانی که قرار است از طبقه اول به طبقه اول ساختمانی دیگر نقل مکان کنید هزینه باربری و حمل بار بسیار کمتر از زمانی است که شما قصد دارید از طبقه دهم یک ساختمان به طبقه دهم ساختمانی دیگر اسباب کشی نمایید. وجود پله های زیاد و راه پله های باریک روی قیمت باربری بسیار موثر است.

قیمت باربری درون شهری با باربری بین شهری

باربری به دو صورت درون شهری و بین شهری انجام می شود.

این کاملا واضح است که هزینه و قیمت باربری درون شهری با قیمت باربری بین شهری بسیار متفاوت تر است.

بسته به اینکه بار خود را می خواهید به کدام شهر ارسال کنید قیمت باربری تان نیز متفاوت خواهد بود.

قیمت باربری و انتخاب شرکت باربری منصف

بهتر است قبل از انتخاب شرکت باربری حتما قیمت های چند شرکت را با هم مقایسه کنید.

منصفانه ترین شرکت را برای حمل بار و اثاث کشی تان انتخاب نمایید.

استعلام قیمت نمایید و کلیه شرایط شرکت ها را در تغییر قیمت اسباب کشی جویا شوید. برخی شرکت ها با شما مشاوره می کنند و قیمت های باربری و حمل بار خود را برای شما شرح می دهند و تمامی شرایط تغییر قیمت را به شما ارائه می کنند. در این زمینه با شرکت باربری منتخب تان مشاوره نمایید تا هیچ گونه ابهامی در مورد قیمت باربری وسایل تان نداشته باشید.

از تمامی وسایل تان لیست تهیه کنید

شما می توانید از دوستان و آشنایان تان نیز در مورد قیمت باربری خوب و منصفانه نظر بخواهید و از آنها بخواهید تا تجربیات شا را در اسباب کشی های قبلی و شرایط تغییر قیمت باربری در اختیار شما قرار دهند. لیستی از تمامی وسایلی که قرار است بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی شوند تهیه نمایید و مطمئن شوید تمامی آنچه نیاز دارید در این لیست قرار داده اید. در ابتدای امر اسباب کشی این لیست باید به تایید نماینده شرکت برسد و پس از این تایید شما می توانید بر سر قیمت باربری و اسباب کشی وسایل تان با شرکت باربری بحث نمایید.

جهت استعلام بهترین قیمت باربری می توانید با اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید.

مشاوره رایگان اسباب کشی منزل و تعیین دقیق قیمت باربری را از اتوبار و باربری اطلس بار بخواهید

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد