نکاتی که باید در زمان اسباب کشی بدانیم

نکاتی که باید در زمان اسباب کشی بدانیم

رعایت نکات اسباب کشی به ما در کاهش استرس و نگرانی ناشی از جابجایی کمک می کند. به راحتی می توان با رعایت نکات اسباب کشی که چندان سخت و مشکل هم نیستند یک اثاث کشی ایده آل و آسان را تجربه کرد. مشکلات و نکات اسباب کشی بسیار زیاد است اما مهم این است که بتوانیم با یک برنامه ریزی خوب این مشکلات و نکات اسباب کشی را به راحتی از پیش رو برداریم.

از مهم ترین نکات اسباب کشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نکات اسباب کشی آسان

از نکات اسباب کشی که بسیار مهم است رهایی از دست وسایل اضافی است.

خانه را قبل از اثاث کشی به خوبی بررسی نمایید.

 تمامی لوازم اضافی را یا اهدا کنید و یا به دست سمسار بسپارید.

بهتر است این کار را پیش از شروع به اسباب کشی آغاز نمایید.
اجازه بدهید که بچه ها در روز اسباب کشی در کنار شما باشند.

 اسباب کشی فرصت مناسبی است برای اینکه بچه ها به این تغییر بزرگ پی ببرند. آنها باید کم کم با این تغییرات کنار بیایند. می توانید تعدادی از نکات اسباب کشی را به کودکان یاد دهید و از آن بخواهید در رعایت نکات اسباب کشی به شما کمک نمایند.

حق اشتراک روزنامه و مجله های خود را لغو کنید و  یا آدرس خانه جدید را بدهید.
از دیگر نکات اسباب کشی هزینه آن است.

هزینه اسباب کشی ممکن است زیاد باشد پس برای این کار حتما مبلغ مناسبی را پس انداز نمایید.

حیوانات خانگی از دیگر مشکلات و نکات اسباب کشی است.

برای بردن حیوانات خانگی خود به منزل جدید برنامه ریزی کنید.

نکات اسباب کشی

نکات اسباب کشی و بررسی محله جدید

مدارسی را که در محله جدید قرار دارد بررسی کنید.

 بهترین مدرسه را برای فرزندتان انتخاب نمایید.

فراموش نکنید که با مدرسه جدید تماس بگیرید و اقدامات لازم برای ثبت نام فرزندتان را انجام دهید. همچنین امکانات رفاهی منطقه جدید را بررسی کنید و بهترین گزینه را به فرزندان تان پیشنهاد دهید. در مورد خانه و محله ای که قرار است به آنجا نقل مکان کنید تحقیق کنید. یک خانه خیلی خوب اما در یک منطقه نامناسب و یا دور از محل کار بسیار آزاردهنده خواهد بود.
زمان رفت و آمد از خانه جدید به محل کار را مورد بررسی قرار دهید.
اگر قصد خرید خانه ای را دارید بهتر است شکل ساختمان را در نظر بگیرید ، دکوراسیون، چیدمان وسایل و اثاثیه را تصور کنید.
با همسایگان جدید نیز تعامل برقرار کنید.

نکات اسباب کشی مواد غذایی

نکات اسباب کشی مواد غذایی

از نکات اسباب کشی که بسیار مهم است بسته بندی و حمل مواد غذایی یخ زده است.

نزدیک اسباب کشی فقط ملزومات خوارباری بخرید.

در گیر و دار اسباب کشی زمان مناسبی برای فریز کردن گوشت و مرغ و سبزیجات نیست. سعی کنید این گونه مواد غذایی را تا قبل اسباب کشی مصرف نمایید و یا اگر هنوز مقدار زیادی از این مواد غذایی فریز شده در یخچال شما باقی مانده است برای بسته بندی آنها می توانید از کارتن حمل مواد غذایی یخ زده استفاده کنید و یا آن را به فامیل یا آشنا بسپارید تا برای چند روز این مواد غذایی را داخل یخچال خود نگاه دارد. نکات اسباب کشی و بسته بندی مواد غذایی کمک بزرگی در اثاث کشی است.

نکات اسباب کشی و چیدمان اثاثیه

از دیگر نکات اسباب کشی باز کردن بسته بندی ها و چیدمان دوباره آنها در منزل جدید است. چیدمان اثاثیه در منزل جدید ممکن است وقت زیادی از شما بگیرد و بهتر است این کار را با صبر و حوصله انجام دهید. می توانید قبل از اسباب کشی نسبت به نصب پرده ها و احیانا موکت ها اقدام نمایید. همچنین با یک بسته بندی مناسب می توانید در هنگام چیدمان از بار مشکلات بکاهید. روی کارتن های بسته بندی را با دقت لیبل گذاری کنید تا در هنگام باز کردن آنها بدانید دقیقا محتویات هر کارتن چیست و مخصوص کدام قسمت از خانه است.

اگر در همان لحظه وقت کافی برای باز کردن تمامی کارتن ها ندارید می توانید هر کارتن را در محل مخصوص خود قرار داده و سر فرصت آن را باز کنید. از مهم ترین مشکلات و نکات اسباب کشی بسته بندی است که باید دقت زیادی در آن به کار بریم.

استخدام کارگر اسباب کشی و حمل بار

استخدام کارگر اسباب کشی و حمل بار

اگر وقت , توان و نیروی کافی برای حمل بار و اثاث کشی ندارید بهتر است چند کارگر حمل بار استخدام کنید و اثاث کشی را به آنها بسپارید. جابجایی در مسافت های طولانی و یا اسباب کشی در هوای سرد ممکن است برای بسیاری از ما ناخوشایند باشد. بهتر است برای پرهیز از عواقب سوء آن از افرادی که تخصص و توانایی کافی برای این کار دارند استفاده کنیم. مطمئن باشید که با پرداخت یک هزینه نه چندان زیاد می توانید جلوی بسیاری از هزینه های دیگر را بگیرید. استفاده از افراد توانمند و ورزیده از مهم ترین نکات اسباب کشی است.

توصیه ها و نکات اسباب کشی

از دیگر نکات مهم اسباب کشی حفظ آرامش خود و اعضای خانواده است.

مسلما تمامی افراد خانواده از اسباب کشی خسته و کلافه هستند پس طوری رفتار کنید که آرامش در خانه برقرار شود و بیش از این به عواطف و احساسات اعضای خانواده فشار وارد نشود. برای پخت غذا به خانم خانه سخت نگیرید.

در زمان اسباب کشی شاید نتوان غذایی بهتر از نیمرو درست کرد.

همچنین خرید غذا از بیرون می تواند باعث آرامش و راحتی خیال شما و همسرتان شود.

اگر توان مالی خوبی دارید از شرکت های باربری کمک بگیرید.

این شرکت ها

    و ...

را در زمانی بسیار کوتاه برای تان انجام دهند.

برای این کار از شرکت ارائه کننده خدمات اسباب کشی منصف و با کیفیت استفاده نمایید. با استفاده از کمک شرکت های باربری می توانید مشکلات و نکات اسباب کشی را بدون دلهره پشت سر بگذارید.

با رعایت نکات اسباب کشی می توانید یک اسباب کشی آسان و آرام را تجربه نمایید.

نکات اسباب کشی به شما کمک می کند تا آرامش خود و خانواده تان را حفظ نمایید و به خوبی از پس مشکلات پیش بینی نشده در اسباب کشی برآیید.

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد