نکاتی که باید در زمان اسباب کشی بدانیم

نکاتی که باید در زمان اسباب کشی بدانیم

رعایت نکات اسباب کشی به ما در کاهش استرس و نگرانی ناشی از جابجایی کمک می کند. به راحتی می توان با رعایت نکات اسباب کشی که چندان سخت و مشکل هم نیستند یک اثاث کشی ایده آل و آسان را تجربه کرد. مشکلاتی که ممکن است در هنگام جابجایی اثاثیه به وجود آید بسیار زیاد است اما مهم این است که بتوانیم با یک برنامه ریزی خوب این مشکلات و نکات اسباب کشی را به راحتی از پیش رو برداریم.
از مهم ترین نکات اسباب کشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نکات اسباب کشی آسان

از نکات اسباب کشی که بسیار مهم است رهایی از دست وسایل اضافی است.
خانه را قبل از اثاث کشی به خوبی بررسی نمایید.
تمامی لوازم اضافی را یا اهدا کنید و یا به دست سمسار بسپارید.
بهتر است این کار را پیش از شروع بسته بندی و حمل اثاثیه آغاز نمایید.
اجازه بدهید که بچه ها در روز جابجایی در کنار شما باشند.
جابجایی فرصت مناسبی است برای اینکه بچه ها به این تغییر بزرگ پی ببرند. آنها باید کم کم با این تغییرات کنار بیایند. می توانید تعدادی از نکات اسباب کشی را به کودکان یاد دهید و از آن بخواهید در رعایت این نکات اسباب کشی به شما کمک نمایند. حق اشتراک روزنامه و مجله های خود را لغو کنید و یا آدرس خانه جدید را بدهید.
از دیگر نکات اسباب کشی هزینه آن است.
 هزینه و قیمت باربری اسباب منزل ممکن است زیاد باشد
پس برای این کار حتما مبلغ مناسبی را پس انداز نمایید.
حیوانات خانگی از دیگر مشکلات و نکات اسباب کشی است.
برای بردن حیوانات خانگی خود به منزل جدید برنامه ریزی کنید.

بررسی محله جدید برای اسباب کشی

نکات اسباب کشی و بررسی محله جدید

از دیگر نکاتی که در هنگام جابجایی منزل باید به آن توجه کنید بررسی محل جدید زندگی است.
مدارسی را که در محله جدید قرار دارد بررسی کنید.
بهترین مدرسه را برای فرزندتان انتخاب نمایید.
فراموش نکنید که با مدرسه جدید تماس بگیرید و اقدامات لازم برای ثبت نام فرزندتان را انجام دهید. همچنین امکانات رفاهی منطقه جدید را بررسی کنید و بهترین گزینه را به فرزندان تان پیشنهاد دهید. در مورد خانه و محله ای که قرار است به آنجا نقل مکان کنید تحقیق کنید. یک خانه خیلی خوب اما در یک منطقه نامناسب و یا دور از محل کار بسیار آزاردهنده خواهد بود. زمان رفت و آمد از خانه جدید به محل کار را مورد بررسی قرار دهید.
اگر قصد خرید خانه ای را دارید بهتر است شکل ساختمان را در نظر بگیرید ، دکوراسیون، چیدمان وسایل و اثاثیه را تصور کنید.
با همسایگان جدید نیز تعامل برقرار کنید.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

نکات اسباب کشی در بسته بندی

از نکات اسباب کشی که بسیار مهم است بسته بندی و حمل مواد غذایی یخ زده است.
نزدیک اسباب کشی فقط ملزومات خوارباری بخرید.
در گیر و دار اثاث کشی زمان مناسبی برای فریز کردن گوشت و مرغ و سبزیجات نیست. سعی کنید این گونه مواد غذایی را تا قبل از بسته بندی اثاثیه و حمل اثاثیه تان مصرف نمایید و یا اگر هنوز مقدار زیادی از این مواد غذایی فریز شده در یخچال شما باقی مانده است برای بسته بندی آنها می توانید از کارتن حمل مواد غذایی یخ زده استفاده کنید و یا آن را به فامیل یا آشنا بسپارید تا برای چند روز این مواد غذایی را داخل یخچال خود نگاه دارند. نکات اسباب کشی و بسته بندی مواد غذایی کمک بزرگی در اثاث کشی است.
از دیگر نکات بسته بندی می توان به بسته بندی وسایل حساس اشاره نمود. همه ما در خانه خود تعدادی از وسایل شکستنی , حساس و یا گرانقیمت داریم و در هنگام جابجایی اثاثیه نگران شکستن و یا خراب شدن آن ها هستیم. بسته بندی خوب به ما کمک می کند تا این استرس را به حداقل برسانیم زیرا با وجود یک بسته بندی مناسب احتمال خسارت دیدن وسایل به حداقل می رسد. همچنین هیچ کس به اندازه خود ما برای وسایل حساس دلسوز تر نیست از این رو باید خودمان نظارت کافی روی بسته بندی و حمل کارتن وسایل شکستنی داشته باشیم.

نکات اسباب کشی و چیدمان اثاثیه

از دیگر نکات اسباب کشی باز کردن بسته بندی ها و چیدمان دوباره آنها در منزل جدید است. چیدمان اثاثیه در منزل جدید ممکن است وقت زیادی از شما بگیرد و بهتر است این کار را با صبر و حوصله انجام دهید. می توانید قبل از انتقال وسایل تان به خانه جدید نسبت به نصب پرده ها و احیانا موکت ها اقدام نمایید. همچنین با یک بسته بندی مناسب می توانید در هنگام چیدمان از بار مشکلات بکاهید. روی کارتن های بسته بندی را با دقت لیبل گذاری کنید تا در هنگام باز کردن آنها بدانید دقیقا محتویات هر کارتن چیست و مخصوص کدام قسمت از خانه است.
اگر در همان لحظه وقت کافی برای باز کردن تمامی کارتن ها ندارید می توانید هر کارتن را در محل مخصوص خود قرار داده و سر فرصت آن را باز کنید. از مهم ترین مشکلات و نکات اسباب کشی بسته بندی است که باید دقت زیادی در آن به کار بریم. برای اینکه فقط یکبار برای چیدمان اثاثیه وقت بگذارید می توانید پیش از حمل وسایل به خانه جدید از آنجا بازدید کنید و در مورد نحوه چیدمان وسایل خوب فکر کنید و بهترین مکان را برای قرار دادن وسایل مختلف انتخاب کنید. به این ترتیب روز اثاث کشی می توانید وسایل تان را در جایی که برای آنها در نظر گرفته اید قرار دهید.

استخدام کارگر اسباب کشی

استخدام کارگر اسباب کشی و حمل بار

اگر وقت , توان و نیروی کافی برای حمل بار و اثاث کشی ندارید بهتر است چند کارگر حمل بار استخدام کنید و حمل وسایل تان را به آنها بسپارید. جابجایی در مسافت های طولانی و یا جابجایی وسایل در آب و هوای سرد ممکن است برای بسیاری از ما ناخوشایند باشد. بهتر است برای پرهیز از عواقب سوء آن از افرادی که تخصص و توانایی کافی برای این کار دارند استفاده کنیم. مطمئن باشید که با پرداخت یک هزینه نه چندان زیاد می توانید جلوی بسیاری از هزینه های دیگر را بگیرید. استفاده از افراد توانمند و ورزیده از مهم ترین نکات اسباب کشی است.برای استخدام باربر از شرکت های باربری معتبر استفاده نمایید. باربران در شرکت های معتبر اتوبار و حمل بار از افراد ورزیده انتخاب می شوند و از کارگران روزمزد نیستند.
بلکه شغل آنها جابجایی وسایل در بهترین شرایط است.
به این ترتیب شما اطمینان بیشتری نسبت به آنها خواهید داشت
و سخت ترین کارها را می توانید به عهده آنها بگذارید.

توصیه ها و نکات اسباب کشی

از دیگر نکات مهم اسباب کشی حفظ آرامش خود و اعضای خانواده است.
مسلما تمامی افراد خانواده از بسته بندی و حمل و جابجایی وسایل خسته و کلافه هستند پس طوری رفتار کنید که آرامش در خانه برقرار شود و بیش از این به عواطف و احساسات اعضای خانواده فشار وارد نشود. برای پخت غذا به خانم خانه سخت نگیرید.
در زمان جابجایی و در میان این همه هرج و مرج شاید نتوان غذایی بهتر از نیمرو درست کرد.
همچنین خرید غذا از بیرون می تواند باعث آرامش و راحتی خیال شما و همسرتان شود.
اگر توان مالی خوبی دارید از شرکت های باربری کمک بگیرید.
این شرکت ها

  • بسته بندی اثاثیه
  • حمل بار
  • چیدمان اثاثیه
  • اجاره ماشین باربری

و ...
را در زمانی بسیار کوتاه برای تان انجام دهند.
برای این کار از شرکت ارائه کننده خدمات جابجایی بار و حمل اثاث منصف و با کیفیت استفاده نمایید. با استفاده از کمک شرکت های باربری می توانید مشکلات و نکات اسباب کشی را بدون دلهره پشت سر بگذارید. با رعایت نکات اسباب کشی می توانید یک جابجایی آسان, ایمن  و آرام را تجربه نمایید. نکات اسباب کشی به شما کمک می کند تا آرامش خود و خانواده تان را حفظ نمایید و به خوبی از پس مشکلات پیش بینی نشده در این زمان خطیر برآیید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد