پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی و باربری

پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی و باربری

پرده کردن اتاق ها در زمان اسباب کشی و جابجایی منزل محیطی ایده آل و جذاب برای زندگی در محل جدید ایجاد می‌نماید. مهم نیست که لوازم دکوراسیون شما چقدر خوب و جدید است مسئله اینجاست که وسایل و اثاثیه شما پس از جابجایی در خانه جدید تا چه اندازه باهم هماهنگی دارند. این نکته به‌ویژه در مورد پرده‌های خانه اهمیت زیادی دارد. پنجره‌ها و درب‌ها با پرده‌ها زیباتر و شکیل‌تر به نظر می‌رسند همچنین میزان نور و روشنایی خانه را نیز تنظیم می‌نمایند.
ایده‌های جالب برای پرده کردن اتاق ها را از ما بخواهید.

ترفندهای پرده کردن اتاق ها برای جابجایی

خانه جدید شما به پرده نیاز دارد.
در بیشتر موارد پرده‌های قبلی کارایی لازم را در خانه جدید ندارند زیرا یا ازنظر سایز و ابعاد به پنجره‌ها یا درب‌ها نمی‌خورند و یا ازنظر رنگ و طرح با دکوراسیون خانه جدید مطابقت ندارند. بنابراین نیاز به انتخاب پرده جدید برای خانه جدید لزومی به نظر می‌رسد.
اولین قدم در انتخاب پرده و خرید پارچه پرده‌ای برای اتاق ها توجه به دیگر وسایل منزل است.
در این راستا توجه به رنگ دیوارها , کفپوش , مبلمان و دیگر وسایل اهمیت زیادی دارد.
اثرات دراماتیک و زیباسازی بر فضای داخلی از مهم‌ترین تأثیرات انتخاب پرده مناسب است. شما می‌توانید یک یا چند ایده طراحی پرده را باهم به‌طور خلاقانه و  زیبا ترکیب کنید. استفاده از ایده‌های جالب برای پرده کردن اتاق ها در زمان حمل‌ونقل بار به مکان جدید می‌تواند یک تجربه دلپذیر باشد.
در انتخاب پرده برای اتاق نشیمن به چند نکته دقت نمایید.
•        اندازه‌گیری پنجره‌ها
•        انتخاب طرح پرده متناسب با اندازه پنجره‌ها
•        در نظر گرفتن بودجه برای خرید پرده
•        انتخاب جنس مناسب برای طراحی و دوخت پرده
•        انتخاب طرح و رنگ پرده متناسب با طراحی دکوراسیون و مبلمان

مدل پرده پذیرایی و نشیمن و ترفندهای پرده کردن اتاق ها

انتخاب پرده برای اتاق نشیمن و مدل پرده پذیرایی بسیار مهم است.
دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی نشان‌دهنده شخصیت و سلیقه صاحب‌خانه است.
اما توجه نمایید هم در شب و هم در روز باید به نور پذیرایی توجه شود. پرده کردن اتاق ها و طراحی پرده برای اتاق نشیمن یکی از شیوه‌های مهم و اساسی در طراحی دکوراسیون داخلی است و طراحان به این نکته بسیار توجه دارند. اولین نکته برای انتخاب پرده و پرده کردن اتاق ها این است که این نوع پرده می‌تواند برای حفظ حریم خصوصی ما مناسب باشد یا نه ؟ پرده کردن اتاق‌های خواب نیز به همین اندازه مهم و حیاتی است.
پرده تنها یک عنصر تزئینی در منزل ما نیست بلکه می‌تواند زیبایی , حریم شخصی و روشنایی منزل ما را نیز تحت تأثیر قرار دهد. یکی از تغییرات مثبت در جابجایی پرده کردن اتاق ها است. این کار می‌تواند روحیه افراد را در حین اثاث کشی و پس‌ازآن حفظ نماید.

 ایده‌های جالب و خلاقانه برای پرده‌های خانه

خانه جدید ما ممکن است تعداد زیادی پنجره و در داشته باشد که برای این پنجره‌ها و درها باید پرده مناسب تهیه شود. توصیه می‌کنیم پیش از حمل اسباب اثاثیه به منزل جدید نسبت به تهیه پرده مناسب اقدام نمایید. پرده کردن اتاق ها ممکن است کمی خسته‌کننده باشد اما تغییرات مثبت در منزل جدید را هرگز از یاد نبرید. اگر به محل جدیدتان عادت ندارید با ایجاد تغییراتی در آن , خانه را برای خود راحت‌تر و دل‌پذیرتر نمایید.
یکی از این اقدامات می‌تواند پرده کردن اتاق ها باشد.
در پرده کردن اتاق ها پیش از جابجایی می‌توانید به رنگ دکوراسیون و رنگ دیوارهای خانه جدید دقت کنید. همچنین پرده کردن اتاق ها با توجه به بلندی سقف‌های خانه انجام می‌شود.  اگر منزل جدیدتان نسبت به منزل قبلی کوچک‌تر است پرده کردن اتاق ها پس از جابجایی می‌تواند تااندازه‌ای دلخوری شما بابت کوچک شدن محل زندگی‌تان را کم کند. بهتر است مدل‌های مختلف پارچه برای پرده را به‌دقت بررسی کنید.

افزایش روحیه با انتخاب پرده مناسب

انتخاب پرده مناسب باعث می‌شود شما با دقت بیشتری به جزئیات خانه جدید توجه نمایید. انتخاب پرده باید قبل از حمل اثاثیه به منزل جدید انجام شود. با این کار شما می‌توانید با توجه به جزئیات منزل جدیدتان نسبت به خریداری پرده اقدام کنید. تغییرات کوچک در منزل جدید بار سنگین اثاث کشی و حمل اثاثیه به یک مکان غریبه و جدید را کم می‌کند این تغییرات کوچک همچنین روحیه شما را در برخورد با مشکلات و موانع و نیز حس غربت در محل جدید آماده می‌کند و به شما روحیه‌ای مضاعف در برخورد با آن‌ها می‌دهد. انتخاب پرده مناسب برای خانه یکی از این تغییرات مثبت و کمک‌کننده است. برای پرده کردن اتاق ها می‌توانید از فروشگاه‌ها و افراد متخصص کمک بگیرید.
در پرده کردن اتاق ها نظر افراد خانواده را نیز جویا شوید.
از هم‌فکری افراد خانواده برای دکور منزل استفاده کنید
تا آن‌ها نیز تااندازه‌ای خستگی و زحمت جابجایی و اثاث کشی را فراموش نمایند.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد