چند هفته مانده تا اسباب کشی

چند هفته مانده تا اسباب کشی

اسباب کشی و اتوبار پروسه ای است که نیاز به زمان و برنامه ریزی دارد. در زمان های باقی مانده تا اسباب کشی و اتوبار باید تمامی اقدامات لازم انجام شده باشد و شما از هر نظر آماده اسباب کشی و اتوبار شده باشید. اگر خود را برای اسباب کشی و اتوبار آماده نکرده اید کافیست به توصیه های ما دقت نمایید تا بتوانید ظرف هفته های باقی مانده کارهای لازم را انجام دهید. اسباب کشی و اتوبار کار سختی نیست اگر یک برنامه ریزی خوب داشته باشید و کارهای خود را طبق این برنامه ریزی پیش ببرید. با کمک راهنمایی ما لیست کاملی از کارهای اسباب کشی و اتوبار را تهیه نمایید و آن را جایی در جلی چشم مثل درب یخچال بزنید و کارهای تان را طبق لیست پیش ببرید.

هشت هفته مانده به اسباب کشی و اتوبار :

 در مورد شرکت های باربری و اتوبار تحقیقات لازم را انجام داده و به توصیه دوستان و افرادی که به تازگی اسباب کشی کرده اند نیز گوش دهید. این به شما کمک می کند تا از حقوق و مسئولیت خود در برابر شرکت های باربری و اتوبار  آگاهی کامل پیدا کنید. اطلاعات کاملی در مورد بیمه باربری که ممکن است در موقع اسباب کشی و اتوبار به آن نیاز داشته باشید را بدست آورید. از شرکت حمل بار بخواهید در مورد نوع بیمه و اینکه شامل چه نوع وسایلی می شود توضیحات کاملی ارائه بدهد. تحقیقات شما همچنین شامل محله جدیدی که قصد دارید به آنجا نقل مکان نمایید نیز می شود. مدارس , بانکها , دانشگاه و ... را در این منطقه بررسی نمایید

هفت هفته مانده به اسباب کشی و اتوبار :

در هفته هفتم باقی مانده به اسباب کشی و اتوبار در مورد هزینه ی اسباب کشی اطلاعات کافی کسب کرده و از چند شرکت استعلام قیمت نمایید. می توانید از کارشناس شرکت بخواهید با فهرست برداری از منزل شما لیست کاملی از وسایل ارائه نماید. هزینه های اسباب کشی را یادداشت نمایید و همراه خود داشته باشید و هر زمان که چیز جدیدی به ذهنتان رسید آن را یادداشت کنید. یک لیست از شرکت ها و دفاتر و افرادی که با آنها در تماس هستند تهیه کنید تا در صورت لزوم آدرس جدید منزل خود را به آنها بدهید.

اسباب کشی و اتوبار

شش هفته مانده به اسباب کشی و اتوبار :

اکنون زمان مناسب برای بسته بندی فرا رسیده است.

بسته بندی را از کمد و کشو ها شروع کنید.

 لباس هایی که دیگر سایز شما نیست و یا مدتی است که دیگر آن ها را نمی خواهید جدا کنید . زمانی که کار، کمد و کشو ها تمام شد نوبت به وسایل داخل اتاق است. فهرستی از وسایل اهدایی و وسایل دور ریختنی تهیه کنید  فروش آنلاین وسایل سالمی که دیگر به آن نیاز ندارید می تواند مقداری از هزینه ی اسباب کشی را فراهم نماید. برای فرزندان تان که محصل هستند کارهای انتقال به مدرسه جدید را انجام دهید. در این زمان می توانید وسایل فصلی و وسایلی که اکنون به آنها نیازی ندارید را بسته بندی و آماده نمایید.

پنج هفته مانده به روز اسباب کشی :

در پنجمین هفته باقیمانده تا اسباب کشی و اتوبار به فکر مواد غذایی باشید

مواد غذایی که در یخچال و فریزر دارید را مصرف کنید.

اکنون زمان مناسبی برای خرید مواد غذایی جدید و فریز کردن آن ها نیست
وسایل لازم برای اسباب کشی مانند

تهیه کنید.

اگر برای بسته بندی رختخواب و لباس نیاز به وسایل مدرن ترین دارید می توانید از شرکت باربری درخواست نمایید تا کارتن رگال دار و ساکت رختخواب برای شما ارسال نماید. با برچسب ها رنگی روی جعبه های مربوط به هر اتاق را مشخص نمایید و برای هر قسمت از یک رنگ مشخص استفاده کنید.

چهار هفته مانده به روز اسباب کشی و اتوبار

در این زمان به فکر مرخصی روز اسباب کشی و اتوبار باشید بهتر است دو روز مانده به اسباب کشی و اتوبار را مرخصی بگیرید اگر فرزند کوچک دارید از کشی خواهش کنید تا روز اثاث کشی و اسباب کشی و اتوبار از فرزند کوچک شما مراقبت نماید اگر لازم می دانید پرستاری استخدام نمایید.  مدارک و کاغذ های مربوط به شرکت باربری و حمل بار مانند مدارک بیمه را دوباره چک کنید و مطمئن شوید که موردی نداشته باشد.

سه هفته مانده به روز اسباب کشی و اتوبار :

در هفته های باقی مانده تا اسباب کشی و اتوبار اشتراک روزنامه و مجلات را کنسل کرده و یا آدرس جدید خود را به آنها بدهید  وسایل و مدارک مهم مانند اسناد و جواهرات را نیز جمع کنید. این وسایل را به صورت مجزا بسته بندی کرده و در روز اسباب کشی و اتوبار شخصا خودتان آن را به منزل جدید منتقل کنید. لسیت کاملی از وسایل خود تهیه نمایید. می توانید از وسایل تان عکس بگیرید تا در صورت لزوم بتوانید هر گونه

  • خرابی
  • خراش
  • و آسیب

که وسایل در طول اسباب کشی و اتوبار دیده اند را ثابت کنید.

دو هفته مانده تا روز اسباب کشی و اتوبار :

وسایل برقی را در آخرین هفته مانده به روز اسباب کشی و اتوبار بسته بندی کنید.
برای جا بجا کردن وسایل اصلی از تمیز بودن آنها مطمئن شوید.

برای مثال برفک فریزر را کامل آب کرده و آن را کاملا تمیز کنید و می توانید از یک کارشناس بخواهید که خط گاز یخچال را قطع کند. به تاریخ مصرف دارو های داخل یخچال نگاه کنید اگر تاریخ آن گذشته , که آن را دور بیاندازید. بقیه ی دارو ها را با هم بسته بندی کرده و در یک کیف یا جعبه کوچک مشخص قرار دهید. برای روز اسباب کشی و اتوبار مقداری پول نقد به همراه داشته باشید تا بتوانید برای هزینه های پیش بینی نشده پول به همراه داشته باشید

اسباب کشی و اتوبار با اتوبار و باربری اطلس بار

یک هفته مانده تا روز اسباب کشی و اتوبار :

 روز قبل از اسباب کشی و اتوبار وسایل برقی را از پریز بکشید.
مواد قابل اشتعال مانند مواد شیمیایی و رنگ و... را دور بریزید یا آن ها را منهدم کنید.

بعد از بسته بندی کامل وسایل اگر هنوز وسایلی اضافی باقی مانده باشند آنها را بفروشید یا اهدا کنید. لباس های راحتی و وسایل مورد نیاز اعضای خانواده را داخل چمدان قرار دهید. برای آخرین بار با شرکت باربری و اتوبار هماهنگ شوید و جزئیات کار را نیز چک کنید. برای تمیز کردن خانه با یک شرکت خدماتی هماهنگ کنید تا بعد از بردن وسایل به خانه آمده و آنجا را تمیز کنند خانه ای تمیز و مرتب به صاحبخانه تحویل بدهید. اگر در زمینه اسباب کشی و اتوبار نیاز به مشاوره دارید با ما در اتوبار اطلس بار تماس بگیرید.

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد