چند کاری که نباید با ورود به خانه جدید انجام دهیم

چند کاری که نباید با ورود به خانه جدید انجام دهیم

اسباب کشی و چیدمان اثاثیه در آپارتمان جدید یک اتفاق بزرگ است.

این کار می تواند آن قدر وسوسه انگیز باشد تا باعث شود بار دیگر تمام وسایل تان را نو کنید. اگر برای اسباب کشی و چیدمان اثاثیه و جابجایی وسایل منزل از شرکت های اتوبار و باربری کمک گرفته باشید مطمئنا تمام وسایل خود را سالم تحویل گرفته اید و از این لحاظ احساس خوبی دارید و کمتر احساس خستگی می کنید.

با این همه بعد از اسباب کشی و چیدمان اثاثیه اول از همه شما نیاز به؛

  • جایی برای نشستن 
  • جایی برای خوابیدن

و جایی برای خوردن دارید.

از این رو چیمان سرویس خواب و مبلمان از ملزومات اولیه پس از ورود به خانه جدید است.

اما شما نمی توانید در اولین لحظات اسباب کشی و چیدمان اثاثیه و فضای داخل خانه همزمان با هم انجام دهید. در این مورد صبور باشید. حتی این کار ممکن است وسوسه انگیز باشد اما چیدمان سریع و دکوراسیون وسایل مطمئناً با پشیمانی همراه خواهد بود.

اسباب کشی و چیدمان اثاثیه

تمام مبلمان را یک جا خریداری نکنید.

در اسباب کشی و چیدمان اثاثیه به یک آپارتمان یا خانه بزرگتر مطمئنا نیاز به مبلمان بیشتری دارید مانند کاناپه یا یک میز ناهار خوری، میز قهوه، میزهای جانبی، صندلی راحتی و یا حتی یک تخت. این نکته قابل درک است که بخواهید در سریع ترین زمان این وسایل را تهیه کنید. اما خرید این وسایل در کمترین زمان می تواند یکی از بزرگترین و گران ترین اشتباهات شما در اسباب کشی و چیدمان اثاثیه باشد بهتر است لیستی از وسایل مورد نیازتان را تهیه کرده و آنها را اولویت بندی کنید. اگر به یک مبل نیاز دارید لزومی ندارد که همزمان علاوه بر خرید مبل وسایل دیگری مانند میز قهوه، میز کناری و غیره خریداری کنید.

زمان بیشتری صرف کنید تا بتوانید با توجه به بودجه ی خود مناسب ترین وسیله را بخرید.

فضای خانه را سریع پر نکنید.

عجله در هر کاری موجب پشیمانی است.

این مسئله در مورد اسباب کشی و چیدمان اثاثیه و دکوراسیون منزل نیز صد می کند.

تنها در اسباب کشی و چیدمان اثاثیه اعم از مبلمان نیست که نباید عجله کرد بلکه در مورد خرید قالیچه ها، نورپردازی و لوازم جانبی نیز درست است.  اسباب کشی و چیدمان اثاثیه پس از حمل اثاثیه در یک اتاق مانند یک پازل است هر وسیله به یک وسیله دیگر ربط دارد که شاید در نگاه اول واضح نباشد بهتر است که قبل از شروع چیدمان یک طرح تزئینی (دکوری) تهیه کنید.

بنابراین مشخص می شود که:

  • چه مقدار باید هزینه کنید
  • و چه وسایلی در اولویت خرید قرار دارند

با توجه به زمان و برنامه ریزی مناسب در اسباب کشی و چیدمان اثاثیه  اشتباهات خود را کم کنید.

تمام وسایل خود را از یک فروشگاه نخرید.

یکی از قوانین اصلی دکوراسیون این است که شما نباید همه وسایل را از یک فروشگاه خریداری کنید. نه مبلمان و نه حتی وسایل جانبی دیگر.  اسباب کشی و چیدمان اثاثیه در اتاق های مختلف با هم متفاوت است به همین دلیل تقریبا غیر ممکن است که بتوانید وسایلی متفاوت از هم را در یک فروشگاه پیدا کنید.

لوازم جانبی اتاق باید به ما انرژی مثبت دهد.

اسباب کشی و چیدمان اثاثیه با شرکت حمل بار

شما ممکن است در خانه خود وسایلی داشته باشید که هم از نظر مادی و هم معنوی برای شما ارزش بالایی داشته باشد. شاید قطعه هنری که شما در یک سفر خانوادگی خریداری کرده اید و یا حتی یک چیز خیلی کوچک که با دوست خود آن را خریداری کرده اید. این واقعا مهم نیست که داستان چیست مهم وسیله ای است که یاد آور خاطرات خوب شماست بنابراین ما توصیه می کنیم که برای اسباب کشی و چیدمان اثاثیه حتما از شرکت های اتوبار و حمل بار کمک بگیرید تا به وسایلی که برای شما مهم است آسیبی نرسد.

اسباب کشی و چیدمان اثاثیه و خرید وسایل ارزان

بیشتر مردم زمانیکه به یک خانه ی جدید می روند به خاطر استفاده از خدمات شرکتهای حمل اثاثیه و باربری اثاث منزل و چیدمان اثاثیه پس انداز زیادی برایشان باقی نمی ماند. از این رو به دنبال خرید وسایل ارزان قیمت هستند. قطعا راه هایی برای دکوراسیون ارزان قیمت وجود دارد، حتی اگر بودجه ی شما کم است ولی باید به کیفیت وسیله ی مورد نظر خود به خصوص اگر در اولویت باشد دقت کنید هنگامیکه شما وسیله ای با کیفیت پائین خریداری می کنید در زمان نه چندان دور دوباره باید وسیله ای دیگر را جایگزین آن کنید و این اجتناب ناپذیر است. شما باید وسایل گران قیمت و بزرگ مانند مبلمان را با کیفیت عالی خریداری کنید تا حداقل چند سال بتوانید از آن استفاده کنید.

خرید اقلام با کیفیت برگ برنده شماست.

در اسباب کشی و چیدمان اثاثیه حساس نباشید.

بسیاری از واحد های اجاره ای در مورد نوع تغییرات محدودیت دارند.

و در نتیجه بسیاری از مردم نمی توانند آن چنان که دوست دارند خانه را دکور (تزئین) کنند.

خوشبختانه هنوز کارهایی است که شما می توانید همانند خانه ی خود در خانه های اجاره ای نیز انجام دهید. به عنوان مثال شما می توانید پرده ها و وسایل روشنایی و کاغذ دیواری را عوض کنید و یا حتی اگر مایل بودید دیوار ها را رنگ بزنید. در بیشتر موارد صاحبخانه با تغییرات به موقع موافقت می کنند اسباب کشی و چیدمان اثاثیه در خانه جدید بسیار هیجان انگیز است و می تواند شما را وسوسه کند تا خانه را تزئین کنید.

ضرب المثلی قدیمی می گوید: "رم در یک روز ساخته نشد"

پس صبور باشید.

حساس نباشید و زمان بیشتری صرف کنید تا فضایی مطابق با میل خود آماده کنید.

اسباب کشی و چیدمان اثاثیه اطلس بار

شرکت خدمات باربری و اسباب کشی اطلس بار بهترین گزینه برای اسباب کشی و چیدمان اثاثیه لوکس و گرانقیمت شماست. از این رو می توانید جهت اسباب کشی و چیدمان اثاثیه منزل خود با شرکت خدمات اسباب کشی و چیدمان اثاثیه و بسته بندی اطلس بار تماس بگیرید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد