چگونه با هزینه کمتری اسباب کشی کنیم!

چگونه با هزینه کمتری اسباب کشی کنیم!

هزینه اسباب کشی یکی از مسائل مهمی است که در اسباب کشی و جابجایی باید به آن توجه شود. زمانی که قصد جابجایی و اسباب کشی دارید ممکن است خانه جدید را خریداری کرده باشید و یا آن را برای اجاره در نظر گرفته باشید. مسلما خرید و اجاره منزل خود پروسه ای بسیار پر هزینه است و پرداخت هزینه های مربوط به اجاره خانه و سایر مسائل برای بسیاری از خانواده ها کمی مشکل است. از این رو بسیاری برای هزینه اسباب کشی نمی توانند بودجه ای مناسب در نظر بگیرند. اسباب کشی برای همه ما حداقل یکبار اتفاق افتاده است و مدیریت بودجه برای اسباب کشی و پرداخت هزینه اسباب کشی بسیار مهم است.
در اینجا برای کاهش هزینه اسباب کشی پیشنهاداتی برای شما داریم:

کاهش هزینه اسباب کشی با حذف وسایل اضافی

پیش از اسباب کشی نگاه دقیقی به وسایل و لوازم منزل خود داشته باشید.
بسیاری از وسایل و لوازم هستند که اصلا مورد استفاده قرار نمی گیرند و در طول سال ها شاید اصلا از آنها استفاده نکرده باشیم. این وسایل در افزایش هزینه اسباب کشی برای ما دردسر ساز هستند همچنین باید در منزل جدید نیز جایی به عنوان انباری برای این گونه وسایل در نظر بگیریم. پس بهتر است خود را از دست چنین وسایلی نجات دهیم. می توانیم آنها را با قیمتی مناسب به امانت فروشی ها بفروشیم و یا اینکه آن را به افرادی که به آنها نیاز دارند ببخشیم. با این کار هم وسایل اضافی را از زندگی خود حذف کرده ایم هم به کاهش هزینه اسباب کشی کمک کرده ایم و هم باعث خوشحالی افراد دیگر شده ایم.
انواع وسایلی که می توانیم آنها را از چرخه زندگی خود خارج کنیم شامل
انواع ظروف اضافه
انواع لباس هایی که از آنها استفاده نمی کنیم
مبلمان و لوازم دکوری غیر قابل استفاده
و ...
می باشند.
برای مثال از کمد لباس تان شروع کنید و کم کم کل خانه را از وجود وسایل اضافی و بی مصرف پاک کنید.

باربری حرفه ای و هزینه اسباب کشی

باربری حرفه ای و هزینه اسباب کشی

در اسباب کشی می توانید از یک شرکت باربری خوب و حرفه ای کمک بگیرید.
یک شرکت باربری می تواند به شما در اسباب کشی کمک کند و باعث هزینه اسباب کشی در بسیاری از موارد شود. در این مورد می توانید از شرکت های باربری برای بسته بندی اثاثیه کمک بگیرید. این کار باعث می شود در زمان حمل بار اثاثیه تان آسیب نبینند و شما مجبور به تعمیر و یا تعویض لوازم خود نباشید. عدم خسارت در اسباب کشی مساوی با کاهش هزینه اسباب کشی است. در انتخاب وسایل بسته بندی می توانید از کاورهای پلاستیکی و ارزان قیمت استفاده کنید تا هزینه اسباب کشی را نیز کم کنید.

خودتان بسته بندی نمایید

برای کاهش هزینه اسباب کشی تان می توانید بسته بندی را خودتان انجام دهید.
از قبل از اثاث کشی اقدام به بسته بندی اثاثیه غیر ضروری نمایید.
 تا رسیدن به روز اثاث کشی کلیه لوازم تان را بسته بندی کنید.
برای این کار تعدادی کارتن مناسب تهیه کنید. همچنین تجهیزاتی که برای بسته بندی نیاز دارید مثل چسب , طناب و ... نیز فراهم نمایید تهیه کردن این لوازم هزینه زیادی ندارد و انجام بسته بندی توسط خودتان به شما در کاهش هزینه اسباب کشی کمک می کند. تنها نکته این است که دقت کافی در بسته بندی داشته باشید و لوازم تان را به خوبی در جعبه یا کارتن های مناسب بسته بندی کنید. برای خرید لوازم بسته بندی می توانید از شرکت های باربری نیز کمک بگیرید.
بسیاری از وسایل تان را نیز می توانید با ماشین شخصی تان حمل کنید.
این لوازم شامل وسایل ارزشمند و گرانقیمت نیز می شود.
این کار در کاهش هزینه اسباب کشی بسیار موثر است.

هزینه اسباب کشی و باربری در تهران

افزایش زمان برای کاهش هزینه اسباب کشی

اگر زمان کافی برای اسباب کشی دارید می توانید آن را تقسیم بندی کنید.
به این ترتیب که اثاث کشی تان را در طول زمان و به تدریج انجام دهید.
به عنوان مثال می توانید وسایل غیر ضروری مثل انواع لباس هایی که هم اکنون به آنها نیاز ندارید یا انواع رختخواب , مبلمان , دکورها و بوفه ها و ... را بسته بندی کنید و به تدریج به محل جدید منتقل نمایید. در مرحل آخر اسباب کشی تنها وسایل ضروری در منزل شما باقی مانده است که در روزهای نهایی آنها را نیز بسته بندی و جابجا نمایید.

دریافت مشاوره برای کاهش هزینه اسباب کشی

با دریافت مشاوره اصولی در زمینه اسباب کشی می توانید به کاهش هزینه اسباب کشی کمک نمایید. به این ترتیب که شما با یک شرکت باربری خوب و مدرن مشورت کرده و کم هزینه ترین روش های بسته بندی و اسباب کشی را دریافت می کنید. اتوبار و باربری اطلس بار کمترین هزینه اسباب کشی را از شما دریافت می کند و خدمات بسیار خوب و ایده آلی با کمترین هزینه ارائه می نماید.
 

commnet_avatar

محمدی

1396/03/20 10:48:14 ق.ظ

مورد آخر واقعا جالب بود مقیم نشوید، ما معمولا به انتظاراتمون اهمیت نمیدیم و این یک تلنگر بود واسه من واقعا جای فکر داره

پاسخ
commnet_avatar

داربستان مرجع داربست و ساختمان

1396/03/20 10:10:12 ق.ظ

بسیار عالی

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد