کارتن اسباب کشی و بهترین نوع کارتن مورد نیاز

کارتن اسباب کشی و بهترین نوع کارتن مورد نیاز

پیدا کردن کارتن اسباب کشی و بسته بندی برای جابجایی وسایل خانه می تواند دشوار باشد، به ویژه اگر قصد داشته باشید  وسایل تان را برای مدتی ذخیره کنید و یا در انبار نگه دارید. کارتن برای اسباب کشی لوازم معمولی را با وزن و کیفیت مشابه با جعبه های حمل و نقل معمولی خریداری کنید. مگر اینکه قصد داشته باشید اثاثیه سنگین و یا حساس را بسته بندی کنید که در این مورد می توانید از یک نوع کارتن بسته بندی ساخته شده از مقوای ضخیم تر که در بسته بندی لوازم سنگین تر به شما کمک می کند  بنابراین سوال بسیاری از مردم این است که برای تهیه کارتن اسباب کشی و بسته بندی آیا باید آن را از مغازه ها خریداری کرد و یا از دوستان و آشنایانی که به تازگی اثاث کشی کرده اند گرفت؟

پاسخ این سوال معمولا در ترکیبی از نیاز و بودجه شما نهفته است. برای اقلام گران قیمت، شکننده یا حساس که نمی خواهید در طول جابجایی اثاثیه آسیب ببینند، همیشه بهتر این است که با احتیاط بیشتری جعبه ها را انتخاب کنید و دراین مورد به شما توصیه می کنیم جعبه های جدید را خریداری کنید.

هنگام انتخاب و خرید کارتن اسباب کشی و بسته بندی ، بهتر است نکاتی را در ذهن داشته باشید:
کارتن اسباب کشی و بسته بندی را پر نکنید
وزن یک کارتن اسباب کشی و بسته بندی نباید از حد نرمال آن فراتر رود.
حتی اگرباربرانی از شرکت های باربری و اتوبار را استخدام کرده باشید،
به یاد داشته باشید که ممکن است مجبور شوید که جعبه ها را از یک اتاق به مکان دیگر منتقل کنید، بنابراین مطمئن شوید که می توانید آنها را بردارید. برخی از جعبه ها مانند  کارتن های کمدی برای بسته بندی لباس یا جعبه وسایل و لوازم الکترونیکی ممکن است به طور طبیعی سنگین تر از بقیه کارتن ها باشند.
سعی کنید تعداد کارتن اسباب کشی و بسته بندی را که دارای وزن زیادی است به حداقل برسانید.
هنگامی که شما وسایل خانه تان اثاث کشی می کنید.
و یا محل کار خود را عوض می کنید

 اطمینان حاصل کنید که تمام وسایل خانه تان را به خانه جدید انتقال می دهید برای انجام بهتر این کار می توانید یک لیست تهیه کنید، همچنین یک لیست از مواد بسته بندی که شما در حین حمل اثاثیه منزل برای بسته بندی لوازم و جابجایی اثاثیه به خانه جدید خود  به آنها نیاز دارید را فراهم کنید. این یکی از بخش های مهمی است که در آن می توانید هزینه باربری اسباب منزل تان را کاهش دهید، فقط به خاطر داشته باشید که نیاز به دوبار بسته بندی کردن یک وسیله - و یا باز کردن دوباره آن  -و یا اثرات استفاده از روزنامه در بسته بندی ظروف و کثیف شدن آنها به این علت از مشکلاتی است که ناشی از استفاده از وسایل بی کیفیت در بسته بندی است.
زمان شما ارزشمند است و پرداخت هزینه کمی که  برای خرید مواد بسته بندی خوب ممکن است  صرف نمایید باعث آرامش خاطر بیشتر شما در حین اسباب کشی می شود.

کارتن اسباب کشی و بسته بندی

نحوه خرید کارتن اسباب کشی و بسته بندی و سایر لوازم بسته بندی

برای خرید کارتن اسباب کشی و بسته بندی لوازم می توانید به یک فروشگاه محلی مراجعه نمایید.
و وسایل مورد نیازتان را خریداری کنید.
اما به یک گشت و گذار ساده در اینترنت به راحتی می توانید وسایلی را پیدا کنید که یافتن آنها در یک فروشگاه محلی بسیار مشکل است. در این روش دست شما در انتخاب وسایل مورد نیازتان باز است و گزینه هایی که فکر می کنید برای بسته بندی وسایل تان به آنها نیاز دارید را به راحتی می توانید خریداری نمایید.
اگر بودجه کمی برای خرید کارتن اسباب کشی و بسته بندی دارید می توانید این کارتن های بسته بندی را از فروشگاه های مختلف تهیه نمایید. برای مثال می توانید از فروشگاه های محلی خود درخواست کنید تا اگر کارتن مناسبی به دستشان رسید آن را برای شما کنار بگذارند. با این کار شما می توانید نرخ اسباب کشی و تعرفه باربری اسباب منزل تان را کاهش دهید و یک اسباب کشی مقرون به صرفه داشته باشید فقط مراقب باشید که کارتن اسباب کشی و بسته بندی شما به اندازه کافی مقاوم باشد.

کارتن اسباب کشی و بسته بندی ویژه

برای خرید کارتن اسباب کشی و بسته بندی مخصوص همیشه فروشگاه ها و مراکز آنلاین در دسترس هستند.

برخی کارتن ها تنها برای اهداف خاصی طراحی شده اند برای مثال جعبه های آثار هنری، قاب عکس و آینه قوی تر و مناسب تر به نظر می رسند و اغلب دارای محافظت کننده های قاب، آینه و ... می باشند. محفاظت کننده های قاب می تواند گوشه ها و لبه های تیز و حساس قاب , آینه , شیشه یا هر چیزی شبیه به آنها را از آسیب در هنگام جابجایی اثاثیه به خوبی محافظت نماید. خرید کارتن موجدار ممکن است به حفاظت از سطوح شیشه کمک کند و در هنگام حمل و نقل کالا را از هم جدا کند.

 • جعبه های لامپ
 • جعبه های گیتار
 • کارتن رگال دار

و ...
بصورت آنلاین دروب سایت ما در اتوبار و باربری اطلس بار در دسترس و قابل عرضه هستند.

 همچنین جعبه های مخصوص اسباب کشی اداری نیز از دیگر انواع کارتن اسباب کشی و بسته بندی می باشد. البته این که از چه نوع کارتنی استفاده کنیم کاملا به نوع اثاثیه , وزن , ظاهر و شکل و نیز جنس آن دارد. اگر قصد اسباب کشی یک شرکت را داشته باشیم می توانیم به طور ویژه از کارتن های حمل بار مخصوص پرونده ها و فایل ها استفاده کنیم. اگر برای انتخاب کارتن حمل بار و بسته بندی نیاز به کمک و مشاوره دارید می توانید با بخش مشاوره اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید.

کارتن رگال دار بسته بندی اسباب کشی

چه جعبه ای باید استفاده کنم؟

جعبه هایی که شما برای حمل و نقل اسباب و اثاثیه خود استفاده می کنید، بسیار مهم هستند.
اطمینان حاصل کنید که کارتن های مورد استفاده برای حمل کالاهای خود را مناسب وسایل تان انتخاب کنید تا آسیب را به حداقل برسانید. همچنین اطمینان حاصل کنید که کارتن اسباب کشی و بسته بندی را بیش از حد سنگین نکنید زیرا آنها می توانند باز شوند و یا اگر بیش از حد پر شوند درب آنها ممکن است به خوبی بسته نشود.
و یا وسایل تان داخل کارتن بسته بندی به هم برخورد کرده و از بین بروند.
همچنین ممکن است با قرار دادن این کارتن های اسباب کشی سنگین روی سایر جعبه ها به وسایل داخل آنها نیز صدمه برسد. یک شرکت باربری و اتوبار ایمن و مطمئن می تواند به شما در یافتن و خرید کارتن اسباب کشی و بسته بندی مناسب کمک کند. برای جلوگیری از هر گونه صدمه به اموال خود، نکات و راهنمایی های اسباب کشی را برای انتخاب انواع جعبه و کارتن اسباب کشی و بسته بندی دنبال کنید.

کارتن مکعبی 1.5 فوتی  (کارتن کتاب یا کارتن کوچک)

این کوچکترین نوع کارتن اسباب کشی و بسته بندی است.
به عنوان یک قاعده کلی، کوچکترین و سنگین ترین اقلام معمولا در کارتن 1.5 فوتی بسته بندی می شود.
مواردی از قبیل چنین عبارتند از:

 • کتاب ها، پرونده ها، نوارهای VCR، CD ها
 • ابزارهای سنگین

کارتن بسته بندی اسباب کشی وسایل آشپزخانه

کارتن 3.0  فوتی (کارتن متوسط)

این کارتن اسباب کشی و بسته بندی برای اسباب بازی مناسب است. اقلام کوچک و سنگین معمولا در این نوع کارتن ها بسته بندی می شوند.
برخی از نمونه های قابل بسته بندی توسط این کارتن ها عبارتند از:

 • لوازم آشپزخانه کوچک
 • آباژور ها و لامپ ها
 • گلدان های گل
 • انواع  قابلمه و تابه
 • ابزار های الکترونیکی

کارتن اسباب کشی و بسته بندی 4.5 فوتی

همانطور که ظرفیت کارتن اسباب کشی و بسته بندی افزایش می یابد، وزن مواردی که در داخل کارتن قرار می گیرند باید کاهش یابد. این کارتن یکی دیگر از کارتن ها برای بسته بندی و اسباب کشی لوازم است. این کارتن باید برای موارد زیر مورد توجه قرار گیرد:

 • لباس های غیر قابل تعویض
 • پایه های لامپ های بزرگتر
 • آباژور
 • محصولات آشپزخانه قابل شستشو
 • اسباب بازی های کودکان

کارتن بسته بندی اسباب بازی برای اسباب کشی

کارتن بسته بندی 6.0 یا 6.5 فوتی (کارتن بزرگ)

این بزرگترین کارتن اسباب کشی و بسته بندی است. این کارتن تنها باید برای سبک ترین لوازم مورد استفاده قرار می گیرند
و مهمترین موارد قابل بسته بندی در این کارتن ها مانند:

 • اسباب بازی های بزرگ و سبک
 • پتو، بالش
 • قالیچه
 • کت و لباس های زمستانی

کارتن بشکه ای برای بسته بندی ظروف

با توجه به ساخت و ساز چند لایه فوق العاده این کارتن اسباب کشی و بسته بندی ، این امن ترین کارتن هاست. همه وسایل آشپزخانه قابل شستشو، چینی و کریستال باید در این کارتن ها برای ایمنی بیشتر بسته بندی شوند. پایه های لامپ، اشیای عتیقه حساس و گرانبها نیز در در این نوع کارتن اسباب کشی و بسته بندی می شوند.

کارتن اسباب کشی و بسته بندی تشک

ممکن است برای حمل و نقل و بسته بندی تشک ها و برخی از مبلمان نیاز به استفاده از کارتن داشته باشید. ما به شما استفاده از کارتن تشک را پیشنهاد می کنیم. وسایلی در این اندازه و وزن که برای بسته بندی مورد نیاز کارتن اسباب کشی و بسته بندی باشند مثل تشک های تخت در اندازه بزرگ، به راحتی در این نوع کارتن ها قابل بسته بندی می باشند.
این نوع کارتن حمل بار و باربری اسباب منزل در اندازه های مختلف در بازار عرضه می شوند.

کارتن اسباب کشی و بسته بندی قاب و آینه

همانند کارتن های تشک، کارتن های آینه در اندازه های مختلف طراحی و  تولید می شوند.
 از این نوع کارتن اسباب کشی و بسته بندی می توان برای بسته بندی مواردی از قبیل:

 • تابلوهای نقاشی
 • آینه ها
 • و قاب های عکس
 • و یا گلدان های شیشه ای کوچک

استفاده کرد.

جعبه و کارتن اسباب کشی و بسته بندی لباس

کارتن اسباب کشی و بسته بندی کمدی بزرگترین کارتن های استاندارد هستند
وکه به صورت ایستاده یا عمودی برای بسته بندی لباس مورد استفاده قرار می گیرند

از این نوع کارتن ها بیشتر در باربری بین شهری و اسباب کشی در مسافت های طولانی استفاده می شوند. کارتن ها به گونه ای طراحی شده اند که لباس های شما به صورت اویزان در طول جابجایی اسباب منزل باقی می مانند. شما ممکن است بخواهید ازکارتن های کمدی برای بسته بندی و برای حمل پرده ها (به طور منظم و بر روی چوب لباسی) برای کمک به کاهش چین و چروک در هنگام حمل و نقل استفاده نمایید و آنها مورد توجه قرار دهید.

کارتن اسباب کشی و حمل بار

سایر کارتن های اسباب کشی و بسته بندی

کارتن های مخصوص برای نیازهای بسیار خاص مانند کارتن های بسته بندی لامپ های با پایه بلند، کارتن اسباب کشی و بسته بندی دوچرخه، جعبه ساعت پدربزرگ و جعبه وسایل برقی وجود دارد. کارتن مخصوص نهایی جعبه ای است که برای قطعات بسیار شکننده مانند ظروف  شیشه ای است. این کارتن کاملا سفارشی طراحی و ساخته شده است.
و نیاز است تا پیش از حمل اثاثیه منزل این کارتن را سفارش دهید تا برای شما آماده نمایند.

کارتن بسته بندی لیوان و بطری های شیشه ای

اگر شما در خانه انواع بطری های شیشه ای یا لیوان های حساس دارید
ایده خوبی است که از کارتن های مخصوص بسته بندی لیوان استفاده نمایید.

بسته بندی صحیح باعث می شود خسارت اسباب کشی و باربری به حداقل برسد و این گونه وسایل به اسانی شکسته نشوند. شیشه های مربا و ترشی می توانند سنگین باشند و احتمال شکستن و ریختن محتویات آنها در طول اثاث کشی و اتوبار بسیار زیاد است. به دلیل حرکت های ماشین باربری و حمل بار ممکن است این گونه وسایل خیلی سریع شکسته شده و باعث ریختن مواد داخل آن به اطراف شود.
البته جعبه های مخصوصی وجود دارد که دارای خطوط تقسیم بندی برای بسته بندی بهتر انواع لیوان و بطری شیشه ای است. می توانید از این نوع کارتن اسباب کشی و بسته بندی برای محافظت بهتر از این نوع وسایل استفاده کنید.

کارتن اسباب کشی و بسته بندی ابزاری برای جابجایی اثاثیه در حین حمل و نقل و باربری هستند.
کارتن اسباب کشی و بسته بندی از نظر اینکه چه مقدار وزن را می توانند تحمل کنند و یا چه فرمی از حجم و شکل بار را می توانند در خود جای دهند با هم تفاوت دارند. برخی از کارتن ها به طور معمول با سایر کارتن های بسته بندی تفاوتی ندارند اما همانطور که گفتیم ما نمی توانیم از یک کارتن اسباب کشی و بسته بندی معمولی در بسته بندی وسایل حساس استفاده کنیم. همچنین برای بسته بندی وسایل حساس و آسیب پذیر انتخاب درست کارتن اسباب کشی و بسته بندی بسیار مهم است. پس از انتخاب کارتن اسباب کشی و بسته بندی مناسب باربری نوبت به نحوه بسته بندی و قرار دادن وسایل داخل این کارتن ها می رسد.

سایر لوازم بسته بندی اثاثیه

به جز کارتن اسباب کشی و بسته بندی شما برای بسته بندی لوازم منزل تان نیاز به وسایل دیگری نیز دارید که پیش از شروع کار بسته بندی بهتر است آنها را فراهم نمایید. یک چسب محکم و قوی و پهن برای محکم کردن درب جعبه ها و کارتن های بسته بندی برای باربری و اثاث کشی یک وسیله بسیار مهم در اتوبار و حمل بار است. تنها استفاده از کارتن مناسب موجب موفقیت در اسباب کشی نیست بلکه نحوه بسته بندی  کردن وسایل داخل آنها و استفاده بهینه از فضای داخل جعبه و بستن درب کارتن به گونه ای که در میانه راه باز نشود نیز بسیار مهم است.

چیدمان کارتن اسباب کشی و بسته بندی در ماشین حمل بار

پس از بسته بندی کردن وسایل داخل کارتن اسباب کشی و بسته بندی و بستن درب آن اکنون آماده است تا آن را داخل ماشین باربری و حمل بار قرار دهیم. اما نحوه چیدمان این کارتن ها داخل ماشین باربری به لحاظ محافظت بیشتر از وسایل داخل آنها بسیار مهم است. اگر کارتن اسباب کشی و بسته بندی شما حاوی وسایل حساس و شکستنی باشد نباید روی آن را با وسایل سنگین بپوشانید این کار باعث می شود وسایل حساس شما آسیب ببیند.
یک گوشه امن و دنج برای این نوع کارتن ها انتخاب کرده
و در نظر بگیرید و مطمئن شوید که چیزی روی این نوع کارتن اسباب کشی و بسته بندی نمی افتد.
کارتن اسباب کشی و بسته بندی وسایل حساس باید روی تمامی وسایل دیگر قرار داده شوند.

خرید کارتن اسباب کشی و بسته بندی از اتوبار اطلس بار

شرکت باربری و اتوبار اطلس بار از شرکت های متخصص در حمل بار و بسته بندی است.
ارائه بهترین سرویس دهی بسته بندی اثاثیه از فعالیت های تخصصی اتوبار اطلس بار است.
در هر صورت اگر برای بسته بندی و خرید وسایل مورد نیاز در بسته بندی اعم از کارتن اسباب کشی و بسته بندی نیاز به کمک و راهنمایی دارید با ما در اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید.  کارتن اسباب کشی و بسته بندی را در سایزهای مختلف می توانید از ما خریداری نمایید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد