کارتن برای اسباب کشی و باربری انواع و کاربردهای آن

کارتن برای اسباب کشی و باربری انواع و کاربردهای آن

کارتن برای اسباب کشی و باربری دارای وزن و اندازه جعبه های معمولی است. به جز اینکه این کارتن ها از مقوای ضخیم ساخته شده است که اجازه می دهد وسایل سنگین و حساس را درون آن قرار دهیم. بنابراین سوال بسیاری از افراد این است که آیا کارتن برای اسباب کشی و باربری را خریداری کنیم و یا از فروشگاه ها و یا دوستانی که به تازگی اسباب کشی کرده اند تهیه کنیم؟ پاسخ این سوال معمولا در ترکیب نیاز و هزینه است. برای اقلام گران قیمت، شکننده یا حساس که نمی خواهید آسیب ببینند، همیشه بهتر است از اشتباه اجتناب کنید و کارتن های جدید و مقاوم را خریداری کنید.
بنابراین هنگام انتخاب کارتن برای اسباب کشی و باربری به نکات زیر توجه نمایید:

خرید کارتن برای اسباب کشی و باربری کوچک:

یک قاعده کلی وجود دارد که کارتن برای اسباب کشی و باربری نباید بیش از 20 کیلوگرم وزن داشته باشد. حتی اگر باربران را از شرکت اتوبار و حمل بار استخدام کرده باشید، به یاد داشته باشید که ممکن است مجبور شوید که کارتن برای اسباب کشی و باربری را از یک اتاق به مکان دیگر منتقل کنید، بنابراین مطمئن شوید که می توانید خودتان آنها را بلند کنید. بعضی از جعبه ها مانند کمد لباس یا جعبه الکترونیکی ممکن است به طور طبیعی سنگین تر باشند.
تنها سعی کنید که کارتن حمل بار بیش از 20 کیلوگرم را به حداقل برسانید.

کارتن برای اسباب کشی و باربری در انواع مختلف:

کارتن برای اسباب کشی و باربری 1.5 فوت مکعبی که دارای ابعاد 16*12*12 اینچ است - این کارتن برای اسباب کشی و باربری می تواند تا وزن 25 کیلوگرم را تحمل کند اما باز هم بهتر است که وزن جعبه زیر 20 کیلوگرم باشد. این جعبه برای بسته بندی کتاب ها، بسته بندی وسایل آشپزخانه، بسته بندی ظروف، بسه بندی لوازم حساس و شکننده و کوچک، لامپ ها یا آباژور مناسب است. کارتن برای اسباب کشی و باربری 3 فوتی با ابعاد 18*18*16 اینچی تا وزن 30 کیلوگرم را می تواند حمل نماید. این کارتن جابجایی اثاثیه برای بسته بندی قابلمه , تابه , انواع لباس و وسایل الکترونیکی مناسب می باشد. کارتن برای اسباب کشی و باربری 4.5 فوتی با ابعاد 18*18*24 اینچی برای حمل بار تا وزن 30 کیلوگرم و مناسب برای بسته بندی چراغ های بزرگ و وسایل بزرگ آشپزخانه می باشد.

بسته بندی وسایل نرم و انعطاف پذیر

کارتن برای اسباب کشی و باربری 6 فوتی با ابعاد 22*22*21.5 اینچ و تحمل وزن بار تا 35 کیلوگرم دارد اما احتیاط کنید این وزن می تواند بسیار سنگین باشد. از این جعبه برای بسته بندی بالش , پتو , اسباب بازی , کوسن مبل و ... می توانید استفاده نمایید. کارتن برای اسباب کشی و باربری 6.1 فوتی با ابعاد 24*18*24 اینچی می باشد. این جعبه مستطیل شکل است و برای بسته بندی پتو و کمربند و کوسن می تواند مناسب باشد. از آن برای اشیائی که به طور کامل در جعبه 6.0 فوتی جای نمی گیرد می توانید استفاده نمایید.

کارتن برای اسباب کشی و کارتن حمل بار

بسته بندی ایستاده

کارتن برای اسباب کشی و باربری به صورت کرکره ای آویزان در ابعاد مختلف:

 • کوچک
 • متوسط
 • و بزرگ

که با یک نوار فلزی ساخته می شوند.
و به شکل یک کمد لباس شکل می گیرند.

آنها برای برای بسته بندی مواردی که ایستاده هستند و شما نمی توانید آنها را به صورت افقی بسته بندی کنید بسیار عالی می باشند. فقط به یاد داشته باشید که آنها سنگین هستند و فضای زیادی را می گیرند. اگر شما می توانید لباس هایتان را به صورت افقی بسته بندی کنید در هزینه اسباب کشی و حمل اثاثیه تان صرفه جویی کرده اید. برخی از شرکت های باربری از این جعبه ها برای بسته بندی و اسباب کشی لوسترها یا آلات موسیقی ظریف استفاده می کنند که بهتر است به جای افقی بسته بندی کردن بهتر است ایستاده بسته بندی شوند.

بسته بندی لباس

کارتن برای اسباب کشی و باربری رگال دار دارای ابعاد تقریبی 32*197.8*9.1 است قرار دهید. این کارتن برای بسته بندی لباس مناسب است و شما می توانید لباس های حساس خود اعم از کت و شلوار را در آن بسته بندی نمایید. به یاد داشته باشید که این جعبه ها و کارتن های رگال دار را نباید زیاد پر و سنگین کنید.
این کارتن ها می تواند حدود 150 دست لباس را در خود جای دهد.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته بندی وسایل حساس

کارتن برای اسباب کشی و باربری آینه ها و قاب ها و تابلوها:
همه جعبه های آینه ها می توانند تلسکوپ شوند به این معنی که می توان دو تا را با هم ترکیب کرد تا مناسب تر باشد. هنگام نصب دو جعبه با هم، اطمینان حاصل کنید که از یک نوار قوی استفاده کنید تا آنها را با هم هماهنگ کنید و وزن اضافی را مرتفع سازید. جعبه های آینه و قاب برای این کار طراحی شده اند که تا این آثار هنری را بسته بندی نمایند.
این روش بسته بندی می تواند انواع قاب و تابلو را بسته بندی نماید.

بسته بندی ظروف

برای بسته بندی لیوان ها، فنجان ها و پارچ ها می توانید از این جعبه استفاده کنید.
فقط مطمئن شوید که بیش از حد آنها را سنگین نمی کنید.
وزن کارتن برای اسباب کشی و باربری را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که هنوز قابل کنترل است. بیش از هر نوع بسته بندی، بسته بندی ظروف می تواند منجر به کاهش بسته بندی ها و افزایش سرعت اسباب کشی و اثاث کشی گردد.

جعبه تشک

این جعبه ها چندان لازم نیست،
زیرا اکثر سازندگان تشک های خود را در کیسه های پلاستیکی که برای خرید بسیار ارزان تر هستند قرار می دهند. با این وجود، جعبه ها تشک شما را حفظ می کنند و اگر قرار است برای مدتی این وسایل انبار شوند بهتر است آنها را درون کارتنهایی مناسبی قرار دهید تا آنها را از عوامل محیطی حفظ کنند. کارتن برای اسباب کشی و باربری تشک می تواند در اندازه های مختلف طراحی و تولید شود.

کاهش هزینه های باربری با بسته بندی مطلوب

البته قرار دادن تمامی وسایل داخل کارتن برای اسباب کشی و باربری می تواند به طرز بسیار وحشتناکی قیمت اتوبار و حمل بار شما را افزایش دهد. نیازی نیست تمامی موارد را در کارتن اسباب کشی قرار دهید و بسته بندی کنید. شما می توانید برای بسته بندی برخی از موارد غیر حساس از کیسه های زباله , پلاستیک و ... استفاده کنید. اگر برای جابجایی اثاثیه منزل تان از شرکت های اتوبار و شرکت خدمات اسباب کشی کمک گرفته اید قبل از اینکه این افراد وارد عمل شوند می توانید برخی از وسایل غیر ضروری و غیر حساس را خود تان بسته بندی کنید. با این کار هزینه ای که برای خرید کارتن برای اسباب کشی و باربری می دهید کاهش پیدا می کند. و شما می توانید در هزینه بسته بندی وسایل خود صرفه جویی نمایید.

چه چیزهایی باید در جعبه بسته بندی شوند؟

چه چیزی باید در جعبه بسته بندی شود
اولا قاعده اول این است که اگر وسیله ای بتواند در جعبه قرار بگیرد، باید در جعبه بسته بندی شود. فقط به این دلیل که صندلی کوچک کودک شما یک صندلی است، به این معنا نیست که نباید در یک جعبه بسته بندی شود.  این شامل:

 • لباس
 • بالش
 •  پتو
 • و فرش های کوچک

است.
برای کمک به شما، در اینجا لیست کامل مواردی که ممکن است فکر کنید نیازی به بسته بندی آنها در کارتن برای اسباب کشی و باربری نیست ذکر شده است: لباس: از کیسه های زباله برای بسته بندی لباس استفاده نکنید - آنها خیلی راحت پاره می شوند و نمی توانند از وسایل محافظت کامل به عمل آورند.
لباس را در کارتن های رگال دار کمدی یا در کارتن برای اسباب کشی و باربری بزرگتر قرار دهید.
همچنین

 • کفش و چکمه
 • کت و شلوار
 • بالش، پتو و ملافه
 • لامپ های کوچک و لمسی
 • پرده
 • تجهیزات الکترونیکی
 • عسلی ها و صندلی های کوچک

از مواردی است که شاید فکر کنید برای بسته بندی آنها نیازی به استفاده از کارتن برای اسباب کشی و باربری نیست.
جهت خرید کارتن برای اسباب کشی و باربری با ما در اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیریدفرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد