کاهش قیمت حمل بار با استفاده از جعبه های سبز

کاهش قیمت حمل بار با استفاده از جعبه های سبز

کاهش قیمت حمل بار یکی از مهم ترین مسائلی است که این روزها افراد در جابجایی اثاثیه از شرکت های باربری می خواهند. اما چگونه می توان یک سرویس حمل بار مقرون به صرفه داشت. اطلس بار از شرکت های باربری است. در اینجا نکات و راهنمایی هایی برای حمل بار ارزان با کاهش هزینه های بسته بندی ارائه توسط اطلس بار ارائه شده است. در این مطلب در مورد استفاده از جعبه های سبز در بسته بندی برای حمل بار ارزان صحبت نموده ایم.

اگر در پی تجربه یک جابجایی با ارزان ترین قیمت هستید کافیست این مطلب را مطالعه نمایید.

بسته بندی با جعبه های سبز

برای اسباب کشی و حمل بار شما از چه جعبه هایی برای بسته بندی استفاده می کنید؟ آیا در بسته بندی از جعبه های مقوایی و کارتن برای اسباب کشی استفاده می کنید؟

حمل بار ارزان قیمت اطلس بار در این باره یک راهکار:

 • خوب
 • ارزان
 • و حرفه ای

به شما ارائه می کند.

این راهکار ساده برای جابجایی ارزان در استفاده از جعبه های سبز برای بسته بندی و اسباب کشی است. شما می توانید برای باربری و جابجایی اثاثیه از جعبه های پلاستیکی سبز استفاده کنید که محافظت بیشتری نسبت به کارتن حمل بار دارد. این یک راه حل سبز است زیرا در این روش هیچ زباله ای تولید نمی شود و شما پس از اسباب کشی با انبوهی از ضایعات ناشی از بسته بندی اعم از کارتن های پاره و خراب مواجه نمی شوید.

این روش برای حل مشکلات محیط زیست بسیار موثر است.

و همچنین قیمت و هزینه بسته بندی را در حمل بار نیز کاهش می دهد.

صرفه جویی در اثاث کشی از مهم ترین مزیت های استفاده از جعبه های سبز در بسته بندی است. جعبه های پلاستیکی بهترین گزینه برای  قیمت ارزان هستند و شما هرگز دوست ندارید دوباره از کارتن های مقوایی برای بسته بندی استفاده کنید. در این مقاله نگاهی اجمالی به تفاوت های بین جعبه های قابل استفاده مجدد و پلاستیکی با جعبه های مقوایی قدیمی در باربری مدرن ومی اندازیم.

باربری مدرن و اتوبار در تهران

جعبه های قابل استفاده مجدد

جعبه های قابل استفاده مجدد بهترین راه حل برای بسته بندی اثاثیه و حمل اثاثیه منزل در کاهش قیمت حمل بار هستند. این جعبه ها یک راه حل سازگار با محیط زیست می باشند. زیرا فرایند بازیافت به طور معمول شامل هزینه های زیادی برای دفن زباله های ناشی از جعبه های مقوایی پس از یک بار استفاده می باشند. با استفاده از این راه حل برای محیط زیست می توانید سبز شوید و همچنین پول خود را با یک بسته بندی مدرن در باربری ها صرفه جویی کنید

زیرا قیمت آن حدود نیمی از قیمت جعبه های مقوایی است.

همچنین به چسب و نوار بسته بندی نیز در این روش نیازی نیست.

شما دیگر لازم نیست نگران بریدن دستتان در هنگام برش نوار چسب برای بسته بندی و محکم کردن در جعبه باشید.

این جعبه ها به آسانی باز و بسته می شوند.

و هنگام بازچینی اثاثیه به راحتی می توانید درب این جعبه ها را باز کنید.

اتوبار و ماشین باربری در تهران

مزیت جعبه سبز در کاهش قیمت حمل بار

این جعبه ها از پلاستیک سخت ساخته شده اند.

و دوام بسیار بالاترین نسبت به جعبه های کارتنی دارند.

هیچ درزی در کناره این جعبه ها وجود ندارد.

از این شما کاملا مطمئن هستید که در هنگام حمل بار و باربری جعبه ها باز نمی شوند و وسایل داخل آنها بیرون نمی ریزد. این جعبه ها دارای پایه هایی در بالا و پایین خود هستند از این رو به راحتی می توان آنها را روی هم انباشت بدون اینکه باعث آسیب رساندن به یکدیگر شوند. جعبه های سبز به گونه ای طراحی شده اند که قادر به تحمل وزن جعبه بالایی خود باشند. در حالی که به راحتی می توانند از وسایل حساس و شکننده درون خود به خوبی محافظت نمایند.

شما حتی نمی توانید نگرانی در مورد آسیب های ناشی از باران یا سایر عوامل رطوبت زا داشته باشید زیرا این جعبه ها نسبت به آب مقاوم هستند. شما همچنین متوجه خواهید شد که فضا در چیدمان این جعبه ها در ماشین اسباب کشی و باربری کاملا بهینه خواهد شد.

زیرا این جعبه ها در اندازه های مختلف تولید می شوند

و به راحتی روی هم یا در کنار هم جای می گیرند.

خرید یا اجاره جعبه پلاستیکی

شما ممکن است گزینه خرید تعدادی جعبه پلاستیکی را از فروشگاه برای بسته بندی در نظر گرفته باشید. در حالی که این جعبه ها قابل استفاده مجدد می باشند. استفاده از جعبه های سبز علاوه بر ارائه یک  جابجایی ارزان می تواند سرعت کار بسته بندی و اثاث کشی را نیز افزایش دهد. اما زمانی که به خانه جدید رسیدید دیگر نیازی به این جعبه ها ندارید. بنابراین شما می توانید به جای خرید این جعبه های سبز از  شرکت ها قیمت تعدادی از این جعبه ها را برای حمل اثاثیه و جابجایی اسباب منزل در اندازه های مختلف اجاره نمایید.

این کار به شما در کاهش هزینه ها کمک می کند. زیرا شما تنها یک بار از این جعبه ها استفاده می کنید و پس از آن دیگر نیازی به آنها ندارید از این رو برای کاهش قیمت حمل بار و باربری به صرفه است که این جعبه ها را از شرکت بسته بندی لوازم منزل اجاره نمایید. پس به جای اینکه تعدادی از این جعبه های پلاستیکی را خریداری کنید و پس از اسباب کشی ندانید با آنها چه کنید می توانید از یک شرکت خدمات اسباب کشی جعبه های پلاستیکی مخصوص را اجاره نمایید. سپس پس از حرکت تمامی آنها را به شرکت باربری برگردانید.

حمل بار و اتوبار در تهران

 • اطمینان شما در اسباب کشی افزایش می یابد
 • و نگرانی شما برطرف می شود

زمانی که بدانید این جعبه ها با:

 • زیبایی و طراحی خاص 
 • استحکام بالا
 • و در اندازه های مختلف

برای بسته بندی در اسباب کشی ها تولید شده اند.

معایب کارتن بسته بندی

البته، کارتن رایج ترین وسیله در اسباب کشی و بسته بندی است که مردم تصور می کنند برای اثاث کشی و جابجایی اثاثیه به آن نیاز دارند.

اما روزهای استفاده از کارتن برای اسباب کشی به پایان رسیده است.

 • زیرا مردم متوجه هستند که جعبه های سبز
 • قابل استفاده مجدد
 • امن تر
 • ارزان تر
 • ساده تر

و به طور کلی نسبت به جعبه های مقوایی مناسب تر می باشند.
و کارتن حمل بار مقوایی نیاز به

 • مقدار زیادی پول برای خرید
 • مونتاژ و سرهم کردن کارتن ها برای استفاده
 • نوار چسب و طناب برای بسته بندی محکم

دارند و آنها در نهایت به ضایعات شما اضافه می شوند.

همچنین این کارتن ها

 • دوام مناسبی ندارند
 • در برابر عناصر مختلف اعم از رطوبت آسیب پذیرند

و به راحتی روی هم انبار نمی شوند.

اگر چه آنها می توانند در بیشتر مواقع بازیافت شوند و سرهم کردن آنها نیز بسیار ساده است.

اما در روند مراحل اسباب کشی:

 • پول 
 • وقت
 • و انرژی

بیشتری از شما می گیرند.

حمل بار ارزان اطلس بار

در حالی که جعبه های سبز به راحتی می توانند در بسته بندی جهت حمل اثاثیه با ارزان ترین قیمت استفاده شوند سپس به راحتی از خانه شما خارج شده و به شرکت باربری اسباب منزل برگردانده شود تا مشتری بعدی بتواند از آن جهت تجربه جابجایی ارزان قیمت خود استفاده نماید. این یک نگاه دقیق تر به تفاوت بین اجاره جعبه های اسباب کشی قابل استفاده مجدد، خرید کارتن یا خرید جعبه های پلاستیکی برای حمل اثاثیه و جابجایی اسباب منزل شما می باشد.

حمل اثاثیه و جابجایی اسباب منزل

امیدواریم که آن را مطالعه نمایید و آن را به کار ببندید تا ببینید که اثاث کشی و باربری نیز مانند بسیاری کارهای دیگر می تواند ساده و آسان و کم هزینه انجام شود. قیمت ارزان را با استفاده از جعبه های قابل بازیافت تجربه نمایید. در صورتی که برای اجاره جعبه های بسته بندی و اسباب کشی نیاز به کمک دارید می توایند با ما در شرکت اطلس بار تماس بگیرید. تخصص ما بسته بندی به بهترین شکل ممکن است و برای کاهش قیمت حمل بار اقدام به اجاره جعبه های قابل استفاده مجدد می نماید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد