کمک به بچه ها برای کنار آمدن با خانه و محیط جدید

کمک به بچه ها برای کنار آمدن با خانه و محیط جدید

آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی یکی از معضلاتی است که برای اغلب والدین پیش می آید. حتی با وجود کمک گرفتن از شرکت های باربری و اتوبار باز هم اسباب کشی مشکلات و دشواری هایی دارد. وجود کودکان نیز باعث می شود شرایط اسباب کشی و جابجایی دشوارتر شود. اسباب کشی با بچه ها کار سختی است زیرا بچه ها احساس می کنند که در زمان اسباب کشی نقشی در تصمیم گیری های مهم ندارند در صورتی که اثاث کشی می تواند واقعه مهمی در زندگی بچه ها باشد. برای اینکه بچه ها بتوانند این تغییرات را بپذیرند و آسان تر با آن کنار بیایند نکات و راه حل های زیر را برای آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی به کار بگیرید.

1- آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی

جهت آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی با آنها صحبت کنید.
کودکان ممکن است نسبت به اسباب کشی احساسی شبیه ترس و عدم اطمینان داشته باشند که ناشی از جدایی از دوستان , مدرسه , معلمان و آشنا نبودن به محله جدید است. دلیل اسباب کشی و جابجایی اسباب منزل را توضیح دهید و آنها را از این تغییر بزرگ آگاه کنید. سن و سال کودکان نیز در این امر بسیار تاثیر گذار است. اگر فرزند شما به مدرسه می رود شاید این مسئله برای وی کمی دشوارتر باشد زیرا به هر حال تغییر مدرسه و جدایی از دوستان هم سن و سال مسئله بسیار مهمی در زندگی این بچه ها محسوب می شود. برای بچه های کوچکتر یا کودکان نوپا این مسئله شاید کمی ساده تر باشد زیرا کودکان در این سن بیشتر نیاز به حمایت دارند و حمایت از آنها باعث می شود تا احساس امنیت در آنها تامین شود.

2- آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی با کمک گرفتن از آنها

بهترین راه برای آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی این است که بچه ها را درگیر اسباب کشی کنیم. کمک کردن آنها به کارهای اسباب کشی باعث می شود تا احساس کنند در این کار مهم تاثیر گذار هستند و می توانند احساس بزرگ بودن و مهم بودن داشته باشند.
این شاید بتواند مهمترین اقدام برای آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی باشد.
می توانیم از بچه ها در:

و ...
کمک بگیریم.
به این ترتیب آنها احساس می کنند که نقشی بزرگ در جابجایی اثاثیه منزل دارند
و بهتر با اسباب کشی کنار می آیند.
آنها را برای پذیرفتن شرایط جدید و خداحافظی با محله , مدرسه و دوستان راهنمایی کنید.

3- آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی اتاقشان

آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی می تواند از اتاق آنها شروع شود.
ترک خانه ای که بچه ها در آن بزرگ شدند برایشان سخت است.
والدین برای آسان تر کنار آمدن بچه ها با این تغییرات، می توانند از بچه ها برای جمع کردن وسایل اتاق شان کمک بگیرند. این می تواند یکی از راهکارهای مهم برای آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی باشد. همچنین کمک گرفتن از بچه ها برای طراحی اتاق جدیدشان راهکار دیگری برای آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی است. این کار باعث می شود آنها احساس بهترین نسبت به اثاث کشی و جابجایی اثاثیه منزل به محله جدید داشته باشند.

آماده کردن بچه های برای باربری و اتوبار

4- آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی و کمک گرفتن از شرکت های باربری

آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی یکی از دشواری های این کار است.
اما شما می توانید در این راه از افراد دیگری نیز کمک بگیرید. دوستان , خانواده و اعضای فامیل می توانند در حمل و بسته بندی وسایل منزل و نیز آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی با شما همراه باشند.
نقش شرکت های باربری نیز در این میان جالب توجه است.
همانطور که گفتیم حمل اثاثیه به منزل جدید مشکلات خاص خود را دارد.
برای یک اسباب کشی آسان می توانیم از شرکت های باربری و اتوبار کمک بگیریم.
این شرکت ها با تخصصی که در زمینه بسته بندی اثاثیه و حمل اثاثیه منزل دارند می توانند بهترین خدمات را به ما داشته باشند و ما می توانیم بهتر و راحت تر با بچه ها ارتباط برقرار کنیم. از این رو می توان گفت که شرکت خدمات اسباب کشی می تواند به ما در آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی یاری دهد.

5- چیدمان وسایل در خانه جدید

پس از اتمام مراحل کار

  • بسته بندی لوازم منزل
  • حمل اثاثیه به داخل ماشین اسباب کشی
  • و جابجایی اثاثیه به محل جدید

اکنون نوبت به استقرار در منزل جدید می رسد.
بچه ها در خانه و محیط جدید ممکن است احساس ناامنی و سردرگمی داشته باشند باید به آنها کمک کنیم تا با شرایط جدید کنار بیایند. آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی را می توان با این کار که از آنها بخواهیم وسایل اتاق شان را خودشان بچینند یا در باز کردن بسته بندی ها به ما کمک نمایند انجام دهیم. برای چیدمان اثاثیه می توانید از شرکت های حمل بار و باربری اسباب منزل کمک بگیریم.
این مسئله باعث می شود ما توجه بیشتری به بچه ها داشته باشیم.
و بهتر بتوانیم از پس آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی برآییم.

6- پیدا کردن یک مدرسه خوب برای بچه ها

انتخاب مدرسه خوب در حین اسباب کشی از مشکلات دیگر آن است.
در آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی بهتر است بچه ها را با مدرسه جدیدشان آشنا کنیم. انتخاب مدرسه را پس از تحقیق و پرس و جو انجام دهید. رفتن به مدرسه جدید سخت است بهتر است به بچه ها در این مورد کمک کنیم.  قدم مهم در آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی این است که رفتن به مدرسه جدید را برای آنها آسان تر کنیم. در آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی می توانید از آنها برای انتخاب مدرسه مناسب کمک بخواهید. با آنها به محله جدیدتان بروید و آنها را با محل جدید بیشتر آشنا نمایید.

7- کنار آمدن با محله ی جدید

گام مهم در آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی این است که به آنها کمک کنیم با محله جدید آشنا شده و با آن کنار آیند. اگر بچه ها بتوانند دوستان خوبی در محله جدید پیدا کنند کار برای شما بسیار ساده تر می شود. و آنها راحت تر می توانند با محله جدید خو بگیرند. آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی اگر چه کار دشواری است اما غیر ممکن نیست تنها باید کمی اطلاعات خود را بالا ببریم و با بچه ها دوست و صمیمی باشیم. همکاری با شرکت های باربری و اتوبار می تواند فرصت کافی جهت آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی در اختیار ما قرار دهد.
اتوبار و باربری اطلس بار متخصص در باربری درون شهری و حمل بار بین شهری است.
در صورتی که با وجود بچه ها برای اسباب کشی وقت و توانایی کافی ندارید می توانید جابجایی اثاثیه منزل خود را به ما بسپارید ما در ارسال بار به شهرستان نیز فعالیت داریم. خدمات باربری و اتوبار در تهران ما به صورت شبانه روزی ارائه می شود. از این رو شما زمان کافی برای صرف وقت برای فرزندان تان و  آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی را دارید. جهت مشاوره اثاث کشی و آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی با ما در تماس باشید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد