کمک به بچه ها برای کنار آمدن با خانه و محیط جدید

کمک به بچه ها برای کنار آمدن با خانه و محیط جدید

آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی یکی از معضلاتی است که برای اغلب والدین پیش می آید

حتی با وجود کمک گرفتن از شرکت های باربری و اتوبار باز هم اسباب کشی مشکلات و دشواری هایی دارد. وجود کودکان نیز باعث می شود شرایط اسباب کشی و جابجایی دشوارتر شود. آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی کار سختی است زیرا بچه احساس می کنند که در زمان اسباب کشی نقشی در تصمیم گیری های مهم ندارند در صورتی که اثاث کشی می تواند واقعه مهمی در زندگی بچه ها باشد. برای اینکه بچه ها بتوانند این تغییرات را بپذیرند و آسان تر با آن کنار بیایند نکات و راه حل های زیر را برای آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی به کار بگیرید.

-1آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی

برای آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی با آنها صحبت کنید.

کودکان ممکن است نسبت به اسباب کشی احساسی شبیه ترس و عدم اطمینان داشته باشند که ناشی از جدایی از دوستان , مدرسه , معلمان و آشنا نبودن به محله جدید است. دلیل اسباب کشی و جابجایی اسباب منزل را توضیح دهید و آنها را از این تغییر بزرگ آگاه کنید.

-2 آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی با کمک گرفتن از آنها

بهترین راه برای آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی این است که بچه ها را درگیر اسباب کشی کنیم.

می توانیم از بچه ها در؛

  • بسته بندی اثاثیه اعم از اسباب بازی ها و وسایل محبوب شان
  • حمل اثاثیه سبک و کم حجم 
  • مرتب کردن اتاق شان
  • و ...
  • کمک بگیریم.

به این ترتیب آنها احساس می کنند که نقشی بزرگ در جابجایی اثاثیه منزل دارند و بهتر با اسباب کشی کنار می آیند. آنها را برای پذیرفتن شرایط جدید و خداحافظی با محله , مدرسه و دوستان راهنمایی کنید.

-3آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی اتاقشان

ترک خانه ای که بچه ها در آن بزرگ شدند برایشان سخت است.

والدین برای آسان تر کنار آمدن بچه ها با این تغییرات، می توانند از بچه ها برای جمع کردن وسایل اتاق شان کمک بگیرند. این می تواند یکی از راهکارهای مهم برای آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی باشد. همچنین کمک گرفتن از بچه ها برای طراحی اتاق جدیدشان راهکار دیگری برای آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی است. این کار باعث می شود آنها احساس بهترین نسبت به اثاث کشی و جابجایی اثاثیه منزل به محله جدید داشته باشند.

-4آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی و کمک گرفتن از شرکت های باربری

همانطور که گفتیم حمل اثاثیه به منزل جدید مشکلات خاص خود را دارد.

برای یک اسباب کشی آسان می توانیم از شرکت های باربری و اتوبار کمک بگیریم.

این شرکت ها با تخصصی که در زمینه بسته بندی اثاثیه و حمل اثاثیه منزل دارند می توانند بهترین خدمات را به ما داشته باشند و ما می توانیم بهتر و راحت تر با بچه ها ارتباط برقرار کنیم. از این رو می توان گفت که شرکت خدمات اسباب کشی می تواند به ما در آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی یاری دهد.

-5چیدمان وسایل در خانه جدید

  • پس از اتمام مراحل کار
  • بسته بندی لوازم منزل
  • حمل اثاثیه به داخل ماشین اسباب کشی
  • و جابجایی اثاثیه به محل جدید

اکنون نوبت به استقرار در منزل جدید می رسد.

بچه ها در خانه و محیط جدید ممکن است احساس ناامنی و سردرگمی داشته باشند باید به آنها کمک کنیم تا با شرایط جدید کنار بیایند. آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی را می توان با این کار که از آنها بخواهیم وسایل اتاق شان را خودشان بچینند یا در باز کردن بسته بندی ها به ما کمک نمایند انجام دهیم. برای چیدمان وسایل می توانید از شرکت های حمل بار و باربری اسباب منزل کمک بگیریم.

این مسئله باعث می شود ما توجه بیشتری به بچه ها داشته باشیم.

و بهتر بتوانیم از پس آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی برآییم.

-6پیدا کردن یک مدرسه خوب برای بچه ها

انتخاب مدرسه خوب در حین اسباب کشی از مشکلات دیگر آن است.

در آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی بهتر است بچه ها را با مدرسه جدیدشان آشنا کنیم. انتخاب مدرسه را پس از تحقیق و پرس و جو انجام دهید. رفتن به مدرسه جدید سخت است بهتر است به بچه ها در این مورد کمک کنیم.  قدم مهم در آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی این است که رفتن به مدرسه جدید را برای آنها آسان تر کنیم

-7کنار آمدن با محله ی جدید

گام مهم در آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی این است که به آنها کمک کنیم با محله جدید آشنا شده و با آن کنار آیند. اگر بچه ها بتوانند دوستان خوبی در محله جدید پیدا کنند کار برای شما بسیار ساده تر می شود. و آنها راحت تر می توانند با محله جدید خو بگیرند. آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی اگر چه کار دشواری است اما غیر ممکن نیست تنها باید کمی اطلاعات خود را بالا ببریم و با بچه ها دوست و صمیمی باشیم. همکاری با شرکت های باربری و اتوبار می تواند فرصت کافی جهت آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی در اختیار ما قرار دهد.

اتوبار و باربری اطلس بار متخصص در باربری درون شهری و باربری بین شهری است.

در صورتی که با وجود بچه ها برای اسباب کشی وقت و توانایی کافی ندارید می توانید جابجایی اثاثیه منزل خود را به ما بسپارید ما در ارسال بار به شهرستان نیز فعالیت داریم. خدمات باربری و اتوبار در تهران ما به صورت شبانه روزی ارائه می شود. از این رو شما زمان کافی برای صرف وقت برای فرزندان تان و  آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی را دارید. جهت مشاوره اثاث کشی و آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی با ما در تماس باشید

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد