باربری مدرن و ایمن دارای چه ویژگی هایی است؟

باربری مدرن و ایمن دارای چه ویژگی هایی است؟

باربری مدرن به باربری گفته می شود که علاوه بر کیفیت تجهیزات بتواند جوابگوی تمامی نیازهای مشتریان در زمینه اسباب کشی و بسته بندی باشد. باربری مدرن می تواند تمامی امور مربوط به حمل و نقل و جابجایی بار و اثاثیه را انجام دهد.
باربری مدرن در هر شرایطی می تواند سلامت و ایمنی بار را تضمین نماید و بدون کمترین نقصان و خسارت اثاثیه مشتریان را جابجا نماید.

دانش ، تجربه و تخصص

هر شرکت برای تبدیل شدن به یک باربری مدرن نیاز دارد تا با اصول و مبانی باربری و حمل و نقل آشنا باشد. دانش, تجربه و تخصص در این زمینه می تواند به شرکت های باربری و اتوبار کمک نماید تا نواقص کار خود را تشخیص داده و در صدد رفع آن برآیند و نیز همیشه به دنبال ارتقای کیفیت سرویسهای خود در امور بسته بندی و اسباب کشی باشند. آگاهی از دانش روز دنیا و استانداردهایی که در این زمینه ارائه شده است می تواند برای شرکت های باربری راهگشا باشد. برای تبدیل شدن به یک باربری مدرن و درجه یک سطح دانش و آگاهی تان را افزایش دهید. برای این کار همچنین می توانید یک مشاور توامند و آگاه استخدام کنید تا شما را در این زمینه یاری دهد.

باربری مدرن و بسته بندی مدرن

یک باربری مدرن بسته بندی مدرن نیز ارائه می کند.
شرکتی که خود را به عنوان باربری مدرن و ایمن معرفی می کند دقت زیادی در بسته بندی اثاثیه به خرج می دهد. اگر به دنبال یافتن یک باربری مدرن و با کیفیت هستید به بسته بندی که این شرکت ها انجام می دهند دقت داشته باشید. بسته بندی لوازم حساس و انواع اثاثیه اعم مبلمان, سرویس خواب , ظروف و ... از مهم ترین بخش هر اسباب کشی است. شرکتی که نتواند به خوبی از عهده بسته بندی هر نوع وسیله برآید یا بسته بندی شرکت از نظر ایمنی و مرغوبیت استانداردهای لازم را نداشته باشد نمی تواند خود را به عنوان یک باربری مدرن معرفی نماید.

وسایل حمل و نقل مجهز در باربری مدرن

از دیگر شرایطی که یک باربری مدرن باید داشته باشد وسایل نقلیه است.
ماشین های باربری و وسایل نقلیه ای که شرکت باربری مدرن برای حمل بار و جابجایی اثاثیه استفاده می کند اهمیت زیادی دارد. پس از بسته بندی انتخاب ماشین باربری مناسب مهم ترین بخش هر اسباب کشی است.
•    استفاده از ماشین های با کیفیت و استاندارد
•    استفاده از تجهیزات مناسب اعم از انواع ضربه گیر
•    مسقف بودن ماشین باربری
•    رانندگان حرفه ای
•    دارا بودن ماشین های بزرگ و کوچک و انتخاب آن به تناسب هر اسباب کشی
از نیازهای مهم هر شرکت باربری مدرن است.
مشتریان در هنگام انتخاب یک شرکت اتوبار و باربری به تمامی این موارد باید دقت نمایند.

بیمه و بارنامه

بیمه نامه و بارنامه را فراموش نکنید.
در هر حمل و نقل و جابجایی امکان بروز حوادث پیش بینی نشده وجود دارد.
احتمال تصادف , آتش سوزی و حوادثی از این قبیل به خصوص در باربری بین شهری و ارسال بار به شهرستان بسیار زیاد است. شرکت های باربری باید در مواجه با این گونه حوادث آمادگی کامل داشته باشند ارائه بارنامه و بیمه معتبر برای حمل بار می تواند خسارت های ناشی از این گونه حوادث را جبران نماید و این یکی از مزیت های مهم باربری مدرن برای مشتریان است. در این موارد مشتری می تواند بدون نگرانی و استرس بار خود را به هر نقطه از شهر یا کشور که نیاز دارد ارسال نماید. و بار خود را با اطمینان بیشتر به دست باربری مدرن بسپارد.

مهارت و توانایی پرسنل باربری مدرن

از دیگر ویژگی های یک باربری مدرن و  خوب توانایی و مهارت پرسنل شرکت در کلیه امور مربوط به اسباب کشی و بسته بندی است. یک شرکت باربری خوب کارگران و پرسنل خود را در ارائه سرویس توجیه کرده و آموزش های لازم را در این خصوص به افراد خود می دهد. قبل از به کارگیری افراد در پروژه اسباب کشی پرسنل به خوبی یاد می گیرند که در برخورد با مشتری چگونه رفتار کنند و نیز بهترین و موثرین شیوه های بسته بندی و حمل بار را نیز فرامی گیرند.
با این روش این افراد علاوه بر سرعت بالا و دقت در کار می توانند هم از خود و هم از اثاثیه مشتری که به صورت امانت در دست آنهاست محافظت نمایند. اغلب دیده ایم که در اسباب کشی افراد نابلد اقدام به انجام کارهایی از قبیل بلند کردن وسایل سنگین نموده اند که در اکثر موارد موجب آسیب های فیزیک به فرد و یا از بین رفتن و خسارت به آن وسیله شده است. پرسنل شرکت باربری مدرن همیشه و در همه حال آماده انجام سخت ترین کارها از قبیل حمل بارهای سنگین و بسته بندی ظریفترین و حساسترین اثاثیه است.

شبانه روزی بودن خدمات باربری مدرن

یک شرکت باربری مدرن و خوب همیشه و درهمه حال آماده خدمت رسانی است.
بسیاری از افراد مشغله های فراوانی در زندگی دارند و نمی توانند از کسب و کار خود بزنند و اسباب کشی را در ساعات اداری انجام دهند. همچنین اسباب کشی در شهری مثل تهران که شلوغ و پرترافیک است در ساعات اداری و روز بسیار مشکل است. مشتریان تمایل دارند ساعت و روز اسباب کشی را بسته به حجم کاری خود در روز و هفته مشخص نمایند بنابراین به یک شرکت باربری مدرن که به صورت 24 ساعته خدمات رسانی می کنند نیاز دارند. امروزه یک باربری مدرن بدون تعطیلی و در تمامی روزهای هفته به خصوص آخر هفته خمات و سرویس های باربری را ارائه می کند تا بتواند پاسخگویی تمامی نیازهای مشتریان خود باشد.

مشتری مداری در باربری مدرن

از مهم ترین فاکتورها برای باربری مدرن بودن مشتری مداری است.
جلب رضایت مشتری بر تمامی اهداف دیگر از جمله منافع اقتصادی شرکت ارجحیت دارد. شرکتی می تواند ادعا کند که در امر باربری موفق عمل کرده است که سطح رضایت مندی مشتریان از وی بالا باشد و تمامی مشتریان این شرکت از سرویس ها و خدمات آن رضایت کافی داشته باشند. جلب رضایت مشتریان در تمامی موارد مربوط به اثاث کشی و حمل بار در یک شرکت باربری مدرن اعم از
•    رفتار مناسب پرسنل , کارگران و رانندگان
•    کیفیت خدمات اعم از بهترین بسته بندی و بهترین ماشین های حمل بار
•    سرعت عمل بالا
•    وقت شناسی و مدیریت صحیح زمان
•    قیمت مناسب
•    مشاوره اصولی
•    پاسخگویی صریح و منطقی
•    انتقاد پذیری
•    رسیدگی به شکایات مشتریان
•    ایمنی در اسباب کشی
و سایر موارد می باشد.

 فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد