اتوبار در اقدسیه و آشنایی با باربری در اقدسیه

اتوبار در اقدسیه و آشنایی با باربری در  اقدسیه

اتوبار در اقدسیه موضوعی است که در این مقاله به آن پرداخته ایم. اقدسیه یکی از محلات مهم در شمال تهران است. اقدسیه در منطقه یک شهرداری تهران واقع شده است.  زمین های این منطقه را ناصرالدین شاه خریداری نمود و در آن برای یکی از همسران خود به نام امینه اقدس یا اقدس الدوله کاخی ساخت که به همین دلیل به نام اقدسیه معروف شد. محله اقدسیه از شرق به اتوبان امام علی(ع)، از غرب به خیابان پاسداران، از شمال به خیابان آرش و از جنوب به اتوبان صدر منتهی شده است.

ویژگی های مهم محله اقدسیه

دسترسی ها
اتوبان های ارتش، امام علی و خیابان پاسداران از دسترسی های اصلی محله اقدسیه به حساب می آیند.
مراکز تفریحی
از بوستان های این محله می توان به بوستان ثامن و اراج که از مراکز تفریحی محله اقدسیه می باشند می توان اشاره کرد.
حمل و نقل
ایستگاه مترو قائم و نوبنیاد نزدیک ترین ایستگاه ها به این محله می باشد.

اعلاوه بر آن ایستگاه تاکسی و اتوبوس شرکت واحد نیز در اقدسیه موجود می باشد.
مراکز خرید
علاوه بر مراکز خرید محلی این محله دارای مراکز خریدی مانند الماس شرق و بورس طلا فروشی اقدسیه می باشد.
بیمارستان
دو بیمارستان چمران و بیمارستان نیکان در محله اقدسیه قرار دارند.
رستوران ها
محله اقدسیه دارای انواع رستوران های ایرانی و فرنگی با سطح قیمت متوسط رو به بالا است.

باربری و اتوبار در اقدسیه

اقدسیه نیز همانند دیگر محله های تهران دارای جمعیت زیادی است و این جمعیت نیز نیازمند جابجایی و اسباب کشی هستند. شرکتهای باربری و اتوبار زیادی نیز هستند که در محله اقدسیه فعالیت دارند. اتوبار در اقدسیه اطلس بار در زمینه باربری و حمل بار در محله اقدسیه و شمال تهران فعالیت دارند. اتوبار در اقدسیه یکی از خدمات گسترده ایست که در اتوبار و باربری اطلس بار در زمینه اثاث کشی و حمل بار ارائه می شود. حمل اثاثیه منزل در شمال تهران به خصوص حمل بار و  اتوبار در اقدسیه یکی از کارهای دشواری است که نیازمند تخصص , دانش و تجربه کافی می باشد.

اتوبار در اقدسیه و خدمات تخصصی اطلس بار در این منطقه

شرکت خدمات اسباب کشی و اتوبار در اقدسیه اطلس بار در تمامی مناطق مختلف تهران دارای دفاتر باربری و حمل بار متعدد است که یکی از آنها اتوبار در اقدسیه می باشد. این شرکت بسته بندی لوازم منزل جهت اتوبار در اقدسیه با اعزام کارشناس متخصص شرایط و وضعیت متقاضی و محله و جمعیت منطقه را بررسی کرده و سپس با توجه به نکات به دست آمده خدمات مورد نیاز مشتری در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه را ارائه می نماید. به طور مثال با توجه به میزان بار و نوع وسایل متقاضی نوع بسته بندی اثاثیه و نوع ماشین حمل بار و تعداد کارگران بسته بندی و باربری مشخص می شود. همچنین در صورت وجود تعداد بارهای حساس در میان لوازم منزل شما از پکیج های مخصوص بسته بندی و خدمات باربری VIP در اتوبار در اقدسیه استفاده می شود.

شهروندان عزیز تهرانی ساکن منطقه اقدسیه می توانند جهت باربری و اتوبار در اقدسیه با اتوبار اطلس بار با سابقه درخشان تماس بگیرند. لازم به ذکر است که دفتر اصلی و مرکزی اتوبار اطلس بار در منطقه اقدسیه واقع است. خدمات اتوبار در اقدسیه اتوبار و باربری اطلس بار به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی ارائه می شود از این رو مشتریان با توجه به گرفتاری های کاری خود می تواننشد ساعت و روز اثاث کشی را انتخاب نمایند.

پوشش دهی کامل مناطق مختلف تهران

از دیگر خدمات اتوبار در اقدسیه اطلس بار خدمات رسانی به سایر مناطق شمال تهران و دیگر محله های تهران می باشد.

از جمله خدمات اطلس بار در اتوبار شمال تهران است.

با اتوبار در اقدسیه اطلس بار یک اسباب کشی آسان و بی دردسر را تجربه کنید.

بدون اینکه نیاز باشد به چیزی دست بزنید. پرسنل مجرب اتوبار در اقدسیه تمامی وسایل شما را به بهترین شکل ممکن در کوتاه ترین زمان بسته بندی و حمل می نمایند.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد