اتوبار و اثاث کشی لوازم منزل در آب و هوای بد

اتوبار و اثاث کشی لوازم منزل در آب و هوای بد

اتوبار و اثاث کشی خود یکی از کارهای سخت و پر زحمت است.

و حالا تصور کنید که بخواهید کار اتوبار و اثاث کشی منزل یا محل کارتان را در شرایط آب و هوایی بد انجام دهید. گاهی اوقات تمام برنامه ریزی های ما برای اثاث کشی به هم می خورد و شرایط جوی به گونه ای است که مجبور می شویم اتوبار و اثاث کشی را به تعویق اندازیم زیرا تجهیزات کافی برای محافظت از اثاثیه نداریم.

اتوبار و اثاث کشی در تابستان و بهار

اسباب کشی در تابستان همیشه طرفداران خود را دارد.

زیرا در این فصل از سال مدرسه بچه ها تعطیل است و نیازی نیست که پس از اثاث کشی بخواهیم مدرسه بچه ها را عوض کنیم. خیلی راحت می توانیم برای سال جدید تحصیلی فرزندمان را در مدرسه جدید ثبت نام کنیم. اما این تنها مزیت اتوبار و اثاث کشی در تابستان نیست. در این فصل به دلیل شرایط جوی مناسب و روزهای بلند و طولانی اسباب کشی راحت تر انجام می شود. اما این را هم باید گفت که تابستان شلوغ ترین فصل در اثاث کشی است. اتوبار و اثاث کشی در این فصل نیازمند برنامه ریزی خوب و اصولی است زیرا ترافیک بالای کاری شرکت های باربری در این فصل باعث می شود شما نتوانید به خوبی از خدمات این شرکت ها استفاده نمایید.

اتوبار و اثاث کشی در تابستان و بهار مناسب ترین انتخاب است و اگر قصد اسباب کشی دارید بهتر است این فصل ها را انتخاب نمایید.

اتوبار و اثاث کشی در پاییز و زمستان

اگر به هر دلیلی مجبور به جابجایی و باربری در فصل های نامناسب سال مثل پاییز و زمستان هستید باید بگوییم کار مشکلی در پیش رو دارید اما نگران نباشید با رعایت نکات خیلی ساده می توانید اتوبار و اثاث کشی را در این فصل های سخت و در شرایط جوی نامناسب نیز انجام دهید. ممکن است شما تمایلی نداشته باشید در فصل های شلوغ سال اسباب کشی کنید و یا اینکه خیلی ناگهانی مجبور شده اید در فصل های سرد سال اثاثیه منزل تان را جابجا نمایید. خانه نامناسب , مشکلاتی که با صاحبخانه دارید, تغییر محل شغل و تغییر شهر محل زندگی و ... از عواملی است که باعث می شود هر یک از ما به یک اثاث کشی ناگهانی دست بزنیم و شرایط جوی و آب و هوا را در نظر نگیریم.

البته ناگفته نماند که اسباب کشی در فصل های سرد سال مزیت هایی نیز دارد.

مزیت اتوبار و اثاث کشی در فصل های سرد سال

در فصل های پاییز و زمستان شرکت های باربری مشتریان کمتری دارند.

و به اصطلاح سرشان خلوت تر است.

از این رو در دریافت حدمات و رزرو سرویس ها با مشکل مواجه نخواهید بود. همچنین می توانید سر قیمت ها کمی بیشتر چانه بزنید و قیمت باربری و حمل بار را کم نمایید. همچنین در خرید تجهیزات نیز می توانید با قیمت بسیار مناسب تمامی لوازمی که نیاز دارید را خرید نمایید حتی وسایل منزل را زیرا این فصل از سال مشتری کمی وجود دارد و شرکت ها و فروشندگان برای قیمت بالا مشتریان خود را از دست نمی دهند.

همچنین صاحب خانه هایی که تا کنون نتوانسته اند خانه خود را اجاره دهند بر سر قیمت با شما توافق می کنند و شما می توانید با قیمت مناسب خانه خوبی اجاره کنید

در این زمان هوا خنک است و تاب و توان شما در برابر گرمای تابستان از بین نمی رود.

مشکلات اتوبار و اثاث کشی در فصل های سرد سال

اتوبار و اثاث کشی در پاییز و زمستان مشکلات خاص خود را دارد.

 به جز مزایایی که برای آن برشمردیم سختی هایی به دنبال دارد.

اما می توان تمهیداتی به کار برد و این سختی ها را به یک کار لذت بخش تبدیل می نماید. احتمال بارش برف و باران را بدهید و لوازم مورد نیاز برای پیشگیری از خسارت ناشی از برف و باران را فراهم نمایید. برای مثال بسته بندی لوازم منزل تان را به دقت انجام دهید و وسایلی که ممکن است بر اثر باران و برف آسیب ببنید را در بسته بندی های کاملا محکم و اصولی قرار دهید.

همچنین از ماشین های سرپوشیده برای باربری و حمل بار استفاده نمایید.

ماشین اسباب کشی سرپوشیده بار شما را از باد و باران و برف و سایر بلایای طبیعی محافظت می کند. کف ماشین باربری را نیز با موکت یا پوشش مناسب کاملا بپوشانید و سپس وسایل تان را داخل آن با نظم خاص بچینید. از سیستم گرمایشی در خانه جدیدتان اطمینان حاصل کنید تا پس از جابجایی به آنجا مشکلی از بابت گرم کردن خانه نداشته باشید. لباس های گرم را در دسترس قرار دهید زیرا ممکن است به آنها احتیاج داشته باشید.

روز مناسبی برای اسباب کشی انتخاب کنید و اخبار هواشناسی را دنبال کنید.

اتوبار و اثاث کشی با کمک شرکتهای باربری

کمک گرفتن از شرکت های باربری جهت اتوبار و اثاث کشی در فصل های سرد سال می تواند به شما کمک کند بدون کمترین مشکل اثاث کشی نمایید. در شرکت های باربری اسباب منزل از ماشین های سرپوشیده و بسته بندی های مناسب و غیر قابل نفوذ استفاده می شود و بار و لوازم شما کاملا از نفوذ رطوبت و هوا در امان می ماند. همچنین کارگران  این شرکت ها کاملا به روشهای حمل بار تسط دارند و می توانند در شرایط بد جوی نیز با استفاده از تجهیزات مناسب کار حمل بار و جابجایی اثاثیه را به خوبی انجام دهند.

رانندگان این شرکت ها نیز مهارت کافی در رانندگی در خیابان های خیس را دارند.

اتوبار و اثاث کشی در اتوبار اطلس بار

اطلس بار از شرکت های متخصص در زمینه اتوبار و اثاث کشی به خصوص اتوبار و اثاث کشی در فصل های سرد سال است. این شرکت با ارائه بهترین سرویس دهی بسته بندی و تحت پوشش قرار دادن کلیه مناطق تهران در زمینه اتوبار و اثاث کشی منزل و محل کار شما آماده سرویس رسانی است.

از مهم ترین مراکز سرویس دهی اتوبار و اثاث کشی اطلس بار در مناطق مختلف تهران می توان به

اتوبار در ولنجک

اتوبار و باربری لویزان 

اتوبار و اثاث کشی در قلهک

  • اتوبار و اثاث کشی در شرق تهران شامل :

اتوبار و اثاث کشی در مجیدیه 

اثاث کشی در کالاد

  • حمل بار در غرب تهران شامل :

اتوبار و باربری در آریاشهر 

باربری در شهر زیبا

  • باربری و اسباب کشی در مرکز تهران شامل :

باربری و اتوبار در جلفا 

حمل بار در جمهوری 

  • اتوبار و اثاث کشی در جنوب تهران

اشاره کرد.

برای اتوبار و اثاث کشی تنها کافیست با اطلس بار تماس بگیرید.

خدمات شبانه روزی این شرکت در ارائه سرویس دهی بهتر جهت اتوبار و اثاث کشی در فصل های سرد سال انجام می شود.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد