اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران حمل آباژور

اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران حمل آباژور

اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران در این مقاله قصد دارد در مورد بسته بندی انواع چراغ , حباب چراغ ها , لوستر , لامپ و آباژور صحبت نماید. اگر در بسته بندی برای اسباب کشی دقت زیادی داشته باشیم می توانیم امیدوار باشیم که با کمترین خسارت اثاث کشی کنیم و یک بسته بندی حرفه ای می تواند به میزان چشمگیری روی استرس و نگرانی ما از بابت شکستن وسایل حساس تاثیر گذار باشد. از این رو اگر قصد دارید به همین زودی ها برای جابجایی اثاثیه منزل اقدام نمایید با ما همراه باشید و تمامی امور مربوط به بسته بندی را با جزئیات کامل از ما دریافت نمایید. خواهید دید که بسته بندی خوب تا چه اندازه می تواند روی نحوه حمل و نقل اسباب و اثاثیه تاثیرگذار باشد.

توصیه اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران در بسته بندی

اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران برای بسته بندی آباژور توصیه هایی برای شما دارد. اگر در یک مسافت کوتاه قصد باربری اسباب منزل را دارید اغلب نیازی نیست تا حباب آباژور را از پایه آن جدا کنید. و می توانید هر دو را با هم بسته بندی نمایید. اما اگر قصد باربری در فواصل دور برای مثال باربری بین شهری را دارید بهتر است روی نحوه بسته بندی دقت بیشتری داشته باشید. در این مورد باید حباب لامپ را از پایه آن جدا کنید و به صورت جداگانه بسته بندی نمایید. حباب های آباژور حساس هستند و خاک و گرد و غبار را جذب می کنند. اگر مجبور به بسته بندی آباژور هستید این متن را که ما در اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق  تهران ارائه کرده ایم تا انتها مطالعه نمایید:

اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران

تهیه جعبه در اندازه حباب

اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران توصیه می کند کارتن اسباب کشی مناسب در اندازه ای که آباژور در آن جای شود انتخاب نمایید. به طوری که کاملا اندازه آباژور باشد نه کوچکتر و نه بزرگتر. پایه را به طور امن با نوار بسته بندی مهر و موم کنید. اگر جعبه بزرگتر از حباب باشد، اطمینان حاصل کنید که پایه را با پارچه یا حوله کاملا پوشانده اید به صورتی که در جعبه اصلا حرکت نداشته باشد. اما اگر کارتن برای بسته بندی کاملا اندازه باشد نیازی به استفاده از پارچه یا حوله زیاد نیست.
چون چراغ درون کارتن حمل بار کاملا ثابت شده است.

بسته بندی با نکات اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران

اگر می خواهید بیش از یک حباب را در جعبه بسته کنید، با کوچکترین حباب شروع کنید.
لبه سیم آن را نگه دارید، اولین حباب را در جعبه جایگذاری نمایید،

مطمئن شوید که مرکز آن در مرکز جعبه قرار دارد.

پس از قرار دادن یک محافظ مثل کاغذ بسته بندی روی آن می توانید حباب بعدی را در جعبه قرار دهید. آگاه باشید که بهتر است همیشه از کاغذ صاف و ساده استفاده نمایید. کاغذ روزنامه بر روی سطوح ظریف مانند حباب های لامپ ممکن ساییده شود. اکنون شما می توانید لایه های مختلف حباب ها را روی هم قرار دهید تا زمانی که تمام حباب ها را از کوچکترین تا بزرگترین حباب به همین روش بسته بندی نمایید. فقط باید مطمئن شوید که کارتن بسته بندی برای اسباب کشی به اندازه کافی فضا برای بسته بندی تمام حباب ها دارد بدون اینکه نیاز باشد آن ها را روی هم فشار دهید.
جهت

 • مشاوره اسباب کشی
 • و بسته بندی و حمل اثاثیه

با منزل اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران تماس بگیرید.

بستن در جعبه و برچسب گذاری آن

اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران توصیه می کند هنگام بستن در کارتن حمل بار حاوی حباب ها هیچ چیز دیگری روی آن قرار ندهید حتی چیزهای نرم مثل کوسن , پتو و ... . حباب ها شکننده هستند و به راحتی می توانند خرد شوند. همچنین از دیگر توصیه های اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران این است اگر در جعبه فضای اضافی وجود داشته باشد، می توانید کاغذ بسته بندی یا پارچه های نرم را روی حباب ها اضافه کنید. اگر نه که درب کارتن را ببندید و آن را با چسب کاملا بسته بندی و محکم نمایید. روی جعبه برچسب "شکستنی" بنویسید که نشان می دهد که چیزی روی آن نباید گذاشته شود. این کار برای بررسی لیست نیز مناسب است. و اینکه باربران در شرکت های باربری و اتوبار باید آن را در کدام اتاق قرار دهند.

برای کمک به حمل بار ما در اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران آماده ایم.

اگر خودتان قصد حمل اثاثیه منزل بدون کمک شرکت اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران را دارید هنگام بارگذاری اثاثیه داخل ماشین باربری و کامیون اسباب کشی، و زمانی که جعبه را در کامیون قرار می دهید اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز دیگری روی این جعبه قرار ندارد. جعبه را در یک مکان امن قرار دهید، مانند زیر یک میز یا در فضای میان مبلمان.

اتوبار و نکات حمل اثاثیه در شرق تهران

نکات مهم با اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران:

قبل از اینکه شروع کنید، دستها را بشویید و خشک کنید. حباب ها به راحتی لک می گیرند.
همیشه آباژور را با سیم آن بلند کنید. هرگز با فشار دادن لبه های آباژور سعی نکنید آن را به زور داخل جعبه جای دهید.
همیشه آباژور را در چیزی بپیچید. این باعث محافظت بیشتر از آسیب می شود.
همیشه از کاغذ ساده استفاده کنید.

زیرا جوهر روی کاغذ های روزنامه و کاغذهای چاپ دار باعث می شود روی سطح آباژور لکه هایی ایجاد شود.

آنچه شما نیاز دارید:

 • کارتن حمل بار در اندازه مناسب
 • کاغذ ساده
 • چسب بسته بندی
 • برچسب یا ماژیک
 • لامپ آباژور

اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران اطلس بار

اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران جهت تامین وسایل بسته بندی مورد نیاز شما آماده همکاری است. شما می توانید تمامی آنچه برای بسته بندی اثاثیه نیاز دارید را از اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق  تهران تهیه نمایید. تامین ماشین باربری و کامیون حمل بار نیز از تخصص اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران است. اطلس بار با ارائه خدمات اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق  تهران و نیز باربری داخل شهری تهران و ارسال بار به شهرستان آماده ارائه خدمات می باشند. همچنین بسته بندی لوازم حساس نیز از دیگر خدمات تخصصی در اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران ، مطمئن ترین باربری تهران می باشد.

از دیگر خدمات اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران

 1. اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شمال تهران
 2. اتوبار و حمل اثاثیه منزل در غرب تهران
 3. اتوبار و حمل اثاثیه منزل در جنوب تهران
 4. اتوبار و حمل اثاثیه منزل در مرکز تهران

می باشد.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد