کارتن حمل بار قابل استفاده در بسته بندی اثاثیه

کارتن حمل بار قابل استفاده در بسته بندی اثاثیه

کارتن حمل بار  یکی از وسایل ضروری و مورد نیاز در اسباب کشی است.

با داشتن کارتن حمل بار مناسب می توان لوازم حساس و شکستنی را به خوبی بسته بندی کرده و با خیال آسوده ترین آنها را جابجا نمود.  حساس ترین قسمت هر اثاث کشی دقت در بسته بندی وسایل است. زمانی که بسته بندی ها مناسب و حرفه ای انجام شده باشند نگرانی ها از بابت شکستن وسایل و باز شدن جعبه ها هنگام حمل بار از بین می رود. از این رو توصیه می شود اگر زمان اسباب کشی شما نزدیک است از همین امروز به فکر بسته بندی اثاثیه خود باشید.

ملزومات بسته بندی اثاثیه

شروع کار اسباب کشی و باربری با بسته بندی اثاثیه آغاز می شود.

زمانی که بسته بندی اثاثیه به خوبی و با کیفیت بالا انجام شود می توان گفت که قدم اصلی در اسباب کشی برداشته شده است. اما بسته بندی نیز نیاز به یک سری وسایل و تجهیزات دارد که با استفاده از آن ها کار بسته بندی و اثاث کشی بسیار ساده تر و آسان تر انجام می شود.

با تهیه این تجهیزات می توان یک بسته بندی حرفه ای و مستحکم داشت.

از جمله لوازم بسته بندی اثاثیه شامل کارتن حمل بار است.

کارتن حمل بار در اندازه های مختلف

کارتن حمل بار و یا کارتن برای بسته بندی در اندازه های مختلف وجود دارد.

از این کارتن ها جهت باربری و اتوبار استفاده می شود.

با قرار دادن وسایل منزل یا محل کار در کارتن های بسته بندی اثاثیه حمل و نقل آن ها نیز ساده می شود و به راحتی و با نظم بیشتری در ماشین باربری جای می گیرند. همچنین استفاده از کارتن حمل بار به ما در چیدمان دوباره اثاثیه کمک زیادی می کند. اگر روی هر کارتن و جعبه محتویات درون آن را مشخص کنیم در هنگام باز چینی و باز کردن کارتن حمل بار می دانیم کدام جعبه مربوط به کدام قسمت از منزل است.

کارتن حمل بار 5 لایه

یکی از انواع کارتن حمل بار نوع 5 لایه آن است.

از کارتن حمل بار 5 لایه جهت بست بندی لوازم حساس و ظریف استفاده می شود.

مسلما همه ما در منزل خود انواع:

  • ظروف چینی و کریستال 
  • انواع ظروف حساس 
  • مجسمه های ظریف و شکستنی

و امثال این وسایل را داریم و دوست نداریم در حین اسباب کشی و باربری اسباب منزل آسیبی به این وسایل برسد. از این رو می توان برای بسته بندی این وسایل از کارتن حمل بار 5 لایه استفاده کرد. این کارتن ها ضخیم و مستحکم بوده و می تواند بار خود را از اسیب های احتمالی محافظت نماید. زمانی که درب کارتن حمل بار را به خوبی محکم کنیم و از چسب های پهن و یا طناب برای بستن درب کارتن حمل بار استفاده نماییم و داخل کارتن در لابلای وسایل نیز از انواع وسایل ضربه گیر مثل کاغذ و روزنامه , پارچه و ... استفاده کنیم می توانیم اطمینان داشته باشیم که کارتن حمل بار در حین جابجایی باز نمی شود.

کارتن حمل بار برای بسته بندی لباس

از دیگر وسایلی که در حمل اثاثیه منزل باید بسته بندی شود لباس است.

بسته بندی لباس شاید برای بسیاری از افراد امر مهمی نباشد

و با خود گفته شود که لباس را در کیسه های پلاستیکی نیز می توان بسته بندی کرد.

اما زمانی که شما لباس های حساسی داشته باشید مثل انواع لباس شب و کت شلوار برای جابجایی آنها نگران خوهید بود زیرا ممکن است در حین اثاث کشی آسیب های از جمله نخ کش شدن , چروک شدن , خاک گرفتن و ... به آنها وارد شود. برای این منظور می توان از کارتن رگال دار استفاده کرد. کارتن رگال دار نوعی کارتن حمل بار است که دارای رگال لباس است و مثل یک کمد کوچک می تواند تا 15 دست لباس مجلسی یا کت شلوار را در خود جای دهد. به این ترتیب لباسها بدون اینکه آسیبی ببنیند و چروک شوند به راحتی بسته بندی و اسباب کشی می شوند.

انتخاب کارتن حمل بار متناسب با نوع بار

در بسته بندی وسایل باید دقت کنیم که از چه نوع کارتن حمل بار و برای بسته بندی چه نوع باری استفاده کنیم. اگر وسایل ما حساس و ظریف است بهتر است از کارتن حمل بار 5 لایه استفاده کنیم که مقاومت بالایی دارند برای بسته بندی سایر لوازم که از حساسیت کمترین برخوردار است می توان از کارتن حمل بار معمولی در حجم و اندازه های متفاوت استفاده کرد. در هنگام خرید وسایل مختلف از جمله وسایل برقی می بینیم که این وسایل را داخل جعبه های مقاومی قرار داده اند و از یونولیت جهت محافظت از آنها داخل جعبه استفاده شده است.

اگر مستاجر هستید و یا زیاد اسباب کشی می کنید حتما این کارتن ها را نگه دارید. این کارتنها بهترین انتخاب برای بسته بندی لوازم شما در هنگام حمل اثاثیه منزل و اتوبار هستند. برای بسته بندی سایر لوازم نیز تعدادی کارتن حمل بار بزرگ و کوچک تهیه نمایید.

قبلا از کیفیت و مقاومت کارتن حمل بار اطمینان حاصل نمایید.

می توانید از سوپرمارکت ها این کارتن ها را بخرید.

روش بسته بندی اثاثیه در داخل کارتن حمل بار

پس از تهیه کارتن حمل بار مناسب نوبت به قرار دادن وسایل در داخل جعبه می رسد.

ابتدا کف جعبه را با چسب کاملا محکم بچسبانید و مطمئن شوید که باز نمی شود

سپس کف جعبه را با مقداری کاغذ یا روزنامه یا پارچه بپوشانید و وسایل خود را داخل جعبه بچینید. اگر وسایل شما شکستنی است ابتدا آنها را کاملا داخل کاغذ و روزنامه بپوشانید و سپس به طور مرتب داخل جعبه بچینید همچنین می توانید برای اطمینان بیشتر در لابلای اثاثیه نیز انواع کاغذ یا پارچه قرار دهید تا در صورت تکان و ضربه آسیبی به وسایل وارد نشود. اگر جهت تهیه وسایل و لوازم بسته بندی اثاثیه نیاز به کمک دارید می توانید با اتوبر و باربری اطلس بار تماس بگیرید. اطلس بار در فروش لوازم بسته بندی اثاثیه تمامی آنچه شما برای یک بسته بندی به آن نیاز دارید را ارائه می نماید. پکیج لوازم بسته بندی در اتوبار و باربری اطلس بار شامل انواع کارتن حمل بار 5 لایه در سایز های مختلف به همراه دیگر ابزارهای بسته بندی و ضربه گیر می باشد.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد