جابه جایی در مسافت های طولانی

جابه جایی در مسافت های طولانی

اسباب کشی در مسافت های طولانی نوعی باربری است که در مسافت های زیاد مانند باربری بین دو شهر انجام می شود. در اسباب کشی در مسافت های طولانی ، لوازم یا بار از شهری به شهر دیگر منتقل می شود. همچنین اسباب کشی در مسافت های طولانی ممکن است انجام شود در حالی که باربری درون شهری است اما مسافت میان مبدا و مقصد بسیار زیاد است. در این مقاله قصد داریم سه توصیه ای را که برای باربری بین شهری و یا اسباب کشی در مسافت های طولانی مورد نیاز است ارائه نماییم.

زمان در مسافت های طولانی ممکن است هیجان انگیز باشد اما باربری بین شهری و اسباب کشی در مسافت های طولانی مثل اسباب کشی شهر به شهر نسبت به مسافت های کوتاه دلهره آورتر است.

این سه توصیه به شما کمک می کند تا بتوانید مسافت های طولانی را پشت سر بگذارید.

اسباب کشی در مسافت های طولانی با برنامه ریزی مناسب

اگر قصد اسباب کشی در مسافت های طولانی را دارید بهتر برای این کار یک برنامه ریزی مناسب داشته باشید.

این شامل انجام چند کار ساده و آسان اما موثر است

  • تهیه نقشه کامل از مسافت جابجایی
  • بررسی مقصد از نظر آب و هوا , سبک زندگی و فضا
  • بررسی خانه جدید از نظر امکانات و محدودیت ها
    برنامه ریزی در هر کاری بسیار مفید و موثر است به خصوص کارهایی که زمان بر است و نیاز به دقت و توجه بالا دارد. یکی از این کارها اسباب کشی در مسافت های طولانی است. خانه جدیدتان را بررسی نمایید تا بدانید چه وسایلی را می توانید با خود ببرید و چه وسایلی را نمی توانید. مثلا اگر محل جدید زندگی تان گاراژ یا انبار ندارد وسایل اضافه را بفروشید یا دور بریزید یا ببخشید.

زیرا در خانه جدید جایی برای نگهداری از این وسایل ندارید.

اسباب کشی در مسافت های طولانی

تقسیم وظایف و اسباب کشی در مسافت های طولانی

توجه داشته باشید که شما نمی توانید همه کارهای مربوط به جابجایی و اثاث کشی به ویژه اسباب کشی در مسافت های طولانی را به تنهایی انجام دهید. برای این کار از بقیه اعضای خانواده کمک بخواهید. هر کسی را مسئول انجام کاری قرار دهید و از آنها بخواهید وظایف شان را به درستی انجام دهند. برای مثال بچه ها می توانند وسایل اتاق شان را خودشان بسته بندی کنند و وسایل اضافی شان را دور بریزند. در بسته بندی لوازم منزل نیز می توانید از دوستان و آشنایان کمک بخواهید. به ازای این کار می توانید از آنها با نوشیدنی و یک خوراکی خوشمزه پذیرایی کنید.

اگر فرد خاصی برای کمک در بسته بندی برای اسباب کشی در مسافت های طولانی را ندارید می توانید با شرکت های باربری و اتوبار قرارداد ببندید و کار حمل بار و بسته بندی را به این شرکت ها بسپارید. به این ترتیب استرس و نگرانی شما از بابت بسته بندی و حمل بارهای سنگین و نیز کمبود وقت برطرف خواهد شد.

بسته بندی برای اسباب کشی در مسافت های طولانی

پس از مشخص کردن یک برنامه ریزی مناسب برای اسباب کشی در مسافت های طولانی می توانید کار بسته بندی را شروع نمایید. بسته بندی اثاثیه تنها پر کردن کارتن حمل بار نیست. اگر چنین اعتقادی دارید کاملا اشتباه می کنید. بسته بندی اصولی و اساسی کاری زمان بر است و نیاز به تجیهزات و لوازم مناسب خود دارد. بهتر است برای جلوگیری از سردگی قبل از بسته بندی وسایل اضافی را جدا کنید. دلیلی ندارد تمامی وسایل تان را به خانه جدید ببرید. برخی از این وسایل اصلا کارایی ندارند و شما مدت های طولانی است که از آنها استفاده نمی کنید. پس این وسایل را کنار بگذارید و بسته بندی نکنید.

این مسئله به خصوص در اسباب کشی در مسافت های طولانی اهمیت بیشتری پیدا می کند.

دقت در بسته بندی مساوی ایمنی در اسباب کشی

از برچسب های رنگی استفاده کنید.

روی کارتن حمل بار از برچسب استفاده کنید با محتویات آن را با ماژیک روی آن بنویسید. سپس لیستی تهیه کنید که نشان دهد هر برچسب رنگی متعلق به کجاست بدین ترتیب همه می توانند به شما در قرار دادن جعبه ها در جای خود کمک کنند. برای جلوگیری از شکستگی و خراب شدن وسایل همه آن را بسته بندی کنید. بسته بندی ظروف شکستنی  با بسته بندی کفش مسلما تفاوت دارد پس بهتر است در انتخاب نوع بسته بندی به خصوص در اسباب کشی در مسافت های طولانی دقت بیشتری داشته باشید. یک راهکار ساده و آسان در بسته بندی برای اسباب کشی در مسافت های طولانی این است که از یک شرکت حمل بار و اتوبار کمک بگیریم. شرکت خدمات بسته بندی لوازم منزل و اسباب کشی می تواند کلیه نیازهای ما در بسته بندی و حمل بار را برطرف نماید.

اسباب کشی و باربری

انتخاب یک شرکت باربری خوب

شرکت های باربری و اتوبار همه مثل هم نیستند.

برخی شرکت ها نمی توانند انتظارات شما را در اسباب کشی در مسافت های طولانی برآورده نمایند. از این رو بسیار مهم است که قبل از انتخاب شرکت خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه در مورد آن تحقیق کنید و خدماتی که ارائه می نمایند را بررسی نمایید. این مسئله به خصوص در اسباب کشی در مسافت های طولانی بسیار مهم است. زیرا با انتخاب یک شرکت کاربلد و متخصص می توانید تمامی نگرانی ها و دلهره های تان از بابت اسباب کشی در مسافت های طولانی را دور بریزید.

  • قیمت پیشنهادی اسباب کشی در مسافت های طولانی
  • محدودیت ها در حمل اثاثیه و باربری
  • نرخ اسباب کشی در مسافت های طولانی
  • نوع بسته بندی و لوازم مورد مصرف در اسباب کشی در مسافت های طولانی
  • تجهیزات مورد نیاز در اسباب کشی در مسافت های طولانی

از مورادی است که در انتخاب شرکت اسباب کشی در مسافت های طولانی باید به آن توجه کرد.

نکات مهم در انتخاب شرکت باربری

به صورت تلفنی با چند شرکت معتبر تماس گرفته از خدمات, سابقه و قیمت های آن با خبر شوید.

قیمت پیشنهادی شرکت را بخواهید و مواردی که جزء قرارداد آنها محسوب می شود را بررسی کنید.

از

نرخ های فصلی

محدودیت های وزنی

و نرخ اسباب کشی در مسافت های طولانی

شرکت مطلع شوید.

پیش از امضای قرارداد مطمئن شوید که برای چه خدماتی قرار است هزینه پرداخت کنید.

شرکت های باربری و اتوبار در اسباب کشی در مسافت های طولانی نرخ های خود را بر اساس وزن اثاثیه اعلام می کنند. پس از بارگیری اثاثیه در کامیون قیمت نهایی باربری و اسباب کشی با توجه به وزن اثاثیه مشخص خواهد شد. همکاری با شرکت های جدید به دلیل استفاده از خدمات و سرویس های پیشرفته و آپشن های مناسب و پشتیبانی بهتر به خصوص در اسباب کشی در مسافت های طولانی مناسب تر است. به این ترتیب شما مطمئن خواهید شد که می توانید اثاثیه تان را سالم تحویل بگیرید. این شرکت ها قیمت های حمل بار را بر اساس تعداد جعبه های بسته بندی شده اعلام می نمایند. با رزرو اینترنتی خدمات می توانید از تخفیفات این شرکت ها استفاده نمایید. مطمئنا بهره مندی از تخفیف به خصوص در اسباب کشی در مسافت های طولانی بسیار شیرین است

commnet_avatar

تینا

1396/04/10 04:04:06 ب.ظ

مطالب آموزنده ای در سایتتون دارید بسیار عالی موفق باشید

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد