اتوبار در تهران با اطلس بار

اتوبار در تهران با اطلس بار با متمایزترین خدمات اتوبار جهت ارائه خدمات جابجایی است.تجربه اتوبار ارزان و حرفه ای را با ما داشته باشید.
بهتر است اسباب کشی و جابجایی را با شرکت‌های باربری متخصص انجام دهید.

این کار علاوه بر:

 • کاهش هزینه‌ها
 • سبب صرفه‌جویی در زمان و
 • بالا رفتن سرعت و دقت در جابجایی نیز خواهد شد.

از نظر کیفیت حمل و نقل هم تراز با شرکت های اروپایی می باشیم.

همواره به این موضوع معتقدیم. که مشتریان ما لیاقت بهترین و ایده آل‌ترین خدمات رادارند.

تلفن اتوبار اطلس بار جهت مشاوره رایگان

همکاران ما در اتوبار اطلس بار به‌صورت شبانه‌روزی در تمامی ایام هفته در خدمت شما عزیزان هستند. تنها کافیست از طریق شماره تماس 1511 با ما در ارتباط باشید.
شما می‌توانید اطلاعات لازم در امر:

 • میزان تجهیزات بسته بندی موردنیاز
 • نوع و تعداد ماشین
 • تعداد کارگر موردنیاز
 • بهترین ساعت برای جابجایی
 • تخمین هزینه‌های اتوبار تهران و بین شهری
 • انتخاب بهترین مسیر برای جابجایی

را از این عزیزان دریافت نمایید.
تهرانی‌های عزیز می‌توانید بدون نیاز به‌پیش شماره با ما در ارتباط باشید.

تلفن اتوبار در تهران

انتخاب بهترین شرکت اتوبار با خدماتی متمایز

انتخاب یک شرکت اتوبار با تجربه بسیار مهم می باشد. چراکه تعیین کننده کیفیت خدمات دریافتی است.
مشتریان ما همواره ما را به‌عنوان معتبرترین اتوبار در تهران می‌شناسند. چون توانسته‌ایم بهترین خدمات را ارائه نماییم.
از نمونه خدمات ویژه‌مان در اطلس بار می‌توان به موارد زیر اشاره نمود؛

اتوبار

بسته بندی اثاثیه و آماده‌سازی آن‌ها برای جابجایی

بسته بندی اثاثیه و وسایل از اصلی ترین خدمات شرکت اتوبار حرفه ای می باشد. ما استفاده بهینه از لوازم بسته بندی را برای شما به ارمغان می آوریم.

خدمات بسته بندی اثاثیه از اصلی ترین خدمات ما در شرکت اتوبار اطلس بار تهران است. و می توانید ازن خدمات را از ما درخواست نمایید.

ارائه بهترین تجهیزات و لوازم بسته بندی از تخصص هایمان است.
به منو گالری تصاویر مراجعه نمایید. در این قسمت نمونه های بسته بندی اثاثیه مان موجود می باشند.

بروز ترین ماشین های اسباب کشی

جدیدترین ماشین‌ها را در ارائه خدمات اتوبار خریداری نموده‌ایم. تا در حین حمل بار هیچ مشکلی برای خودرو ایجاد نشود. در نتیجه جابجایی به وقفه نیافتد.

دیواره‌های تمامی کامیون‌های حمل اثاثیه ما در  اطلس بار موکت شده‌اند. تا در حین حمل اثاثیه ضربه‌ای به وسایلتان وارد نیاید.

تمامی ماشین‌های ما مجهز به وسایل موردنیاز اعم از :

 • طناب
 • زنجیر
 • تسمه‌های فولادی
 • و سیم بکسل
 • نردبان
 • پتو

جهت قرار دادن آن‌ها در بین وسایل می‌باشند.

در شرکت اتوبار اطلس بار ماشین‌های حمل ابتدا ازنظر نقص فنی موردبررسی قرار می‌گیرند. کلیه اقدامات لازم برای مهار بار نیز انجام می‌شود. سپس ماشین برای حمل اسباب و اثاثیه مشتریان اعزام می‌شود.

بهترین اتوبار در تهران

کارگران با تجربه و حرفه ای

برای جابجایی حتماً به کارگران متخصص و آموزش‌دیده نیاز دارید. در اطلس بار این امکان را ایجاد نموده‌ایم. تا بهترین افراد را در این زمینه استخدام نماییم.این افراد  علاوه بر جثه قوی سرعت عمل بالایی نیز داشته باشند.
کارگران باتجربه می‌توانند وسایل را به‌راحتی برای شما حمل و جابجایی نمایند. مخصوصاً اگر ساختمان شما دارای آسانسور باربر نباشد. و بخواهید وسایل را در طبقات جابجا کنید.آموزش‌های لازم را دیده‌اند. می‌دانند که چگونه باید این کار را انجام دهند. تا علاوه بر آسیب ندیدن وسایل به راه‌پله‌ها نیز آسیبی وارد نیاورند.
لازم به ذکر است :
"نحوه محاسبه دستمزد کارگر حمل اثاثیه در 3 ساعت اول یک قیمت مصوب می‌باشد"
و اگر ارائه خدمات بیش از 3 ساعت زمان ببرد. هزینه برحسب ساعت اضافه محاسبه خواهد شد.
در هر سرویس جابجایی 2 کارگر به همراه یک راننده اعزام می‌گردند. در صورت نیاز به تعداد کارگر بیشتر می‌توانید از شرکت درخواست نمایید.

خدمات اتوبار در سراسر تهران توسط اطلس بار

از خدمات قابل‌ذکر در اتوبار اطلس بار سرویس‌دهی در مناطق مختلف شهر تهران می‌باشد. اطلس بار خدمات خود را به‌صورت منطقه‌ای ارائه می‌نماید. تا دسترسی ساکنین مناطق مختلف به خدمات سریع‌تر و آسان‌تر گردد.

در این راستا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

اتوبار شمال تهران با ارزان ترین قیمت

کلیه مناطق شمال تهران را تحت پوشش خدمات مان قرار داده‌ایم .در هر محدوده و محله‌های از شمال تهران نیاز به خدمات جابجایی در شمال تهران داشتید.می‌توانید به‌راحتی با ما در اتوبار اطلس بار در تماس باشید. خوشحالیم که توانسته ایم به عنوان بهترین اتوبار شمال تهران معرفی شویم. این نظر لطف مشتریان مان می باشد.

اتوبار شرق تهران

اگر به اتوبار شرق تهران در هرکدام از محله‌های ؛ بزرگراه ارتش, بزرگراه آزادگان, بزرگراه, شهید بابایی, بزرگراه شهید باقری, بزرگراه بسیج, بزرگراه شهید دوران, بزرگراه شهید حقانی, بزرگراه شهید محلاتی, بزرگراه شهید مدرس, بزرگراه رسالت, بزرگراه صدر, بزرگراه صیاد شیرازی, بزرگراه شهید زین‌الدین, بزرگراه امام علی نیاز دارید روی کمک ما می‌توانید حساب کنید.

شرق تهران دارای بافتی متراکم‌تر هست و شلوغی بیشتر است. ازاین‌رو قطعاً شما برای جابجایی‌ در شرق تهران به یک اتوبار مطمئن در شرق تهران نیاز خواهید داشت.

ما با تمامی خیابان‌ها و محله‌های شرق تهران آشنا هستیم.می‌توانیم با انتخاب بهترین مسیر را به‌سرعت انجام دهیم.

اتوبار غرب تهران

اتوبار غرب تهران

ما از بهترین شرکت‌های حمل بار و اتوبار غرب تهران هستیم. این نظر مشتریانمان است و افتخار می‌نماییم.

خدمات اتوبار غرب تهران را بدین منظور ارائه می نماییم.که در غرب تهران این روزها شاهد آپارتمان سازی های بسیاری هستیم. جابجایی و حمل اثاثیه در غرب تهران در آپارتمان های سر به فلک کشیده قطعاً نیازمند تخصص است. ما در اطلس بار این تخصص راداریم و می‌توانیم آن را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام دهیم.

اتوبار مرکز تهران

ویژه ترین و متمایزترین خدمات جابجایی و اتوبار در مرکز تهران را از ما بخواهید. این اطمینان را داریم که می توانیم پاسخگوی نیاز های شما عزیزان باشیم.

اتوبار جنوب تهران

دیگر جابجایی و حمل وسایل در جنوب تهران نمی تواند برای شما زمانبر باشد. در اتوبار اطلس بار می توانیم صفر تا صد اسباب کشی در جنوب تهران را به بهترین نحو انجام دهیم.

محاسبه آنلاین هزینه ها و قیمت اتوبار

با توجه به درخواست زیاد مشتریان عزیزمان برآن شدیم. تا برای اولین بار درزمینهٔ حمل اثاثیه امکان صدور آنلاین فاکتور را ایجاد نماییم.
به بخش محاسبه هزینه آنلاین وب سایت اطلس بار مراجعه نمایید. در کمتر از 5 دقیقه قیمت دقیق و هزینه‌های جابجایی‌تان را محاسبه نمایید.

واحد فروش ما در خدمت شماست تا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهد. بهترین و متمایزترین خدمات جابجایی را به شما ارائه می نماییم.

خدمات ما به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل نیز می باشد. دارای مجوزهای لازم از سازمان اصناف کشور می باشیم. با خیالی آسوده در هر منطقه ای می توانید از خدمات ما بهره مند شوید.