اتوبار اطلس بار در تهران

انتخاب بهترین شرکت اتوبار در تهران از مهم ترین انتخاب ها در زمان جابجایی اسباب و اثاثیه در تهران می باشد. برای جابجایی و اسباب کشی تان در این شهر بزرگ قطعا به همکاری با یک اتوبار معتبر و مطمئن در تهران نیاز خواهید داشت که بتواند با قیمتی مناسب خدمات لازم را به بهترین نحو ممکن به شما ارائه نماید.
در اتوبار اطلس بار تهران در خدمت شما عزیزان هستیم تا بهترین و متمایزترین خدمات جابجایی را به شما ارائه نماییم.

خدمات اتوبار اطلس بار در تهران :

استخدام شرکت اتوبار در تهران لزوماً به‌منظور افزایش رفاه در جابجایی‌ها می‌باشد.
در اتوبار اطلس بار کلیه تلاش خود را نموده‌ایم تا بتوانیم بهترین خاطرات را از جابجایی برایتان ایجاد نماییم به همین منظور با بررسی دقیق نیازهای شما عزیزان و همچنین با استفاده از تجارب چندین ساله‌مان درزمینهٔ ارائه خدمات اسباب ‌کشی کلیه خدماتمان را به شرح زیر به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

مشاوره رایگان در جابجایی‌ها

با توجه به عدم تخصص مشتریان عزیزمان در زمینهٔ جابجایی در اتوبار اطلس بار برآن شدیم تا واحد مشاوره‌مان را راه‌اندازی نماییم. این بخش به‌صورت شبانه‌روزی از طریق شماره‌های تماس زیر:

شماره تلفن اتوبار اطلس بار

مشاوره رایگان خدمات اتوبار و باربری

خدمات اتوبار اطلس بار

و همچنین از قسمت چت آنلاین وب‌سایت در خدمت شما عزیزان می‌باشیم.
تنها کافی است اطلاعات لازم در ارتباط با حجم وسایل و مبدأ و مقصد خود را به کارشناسان ما اعلام نمایید تا شمارا درزمینه های زیر راهنمایی کنند:

 • میزان تجهیزات بسته بندی موردنیاز
 • نوع و تعداد ماشین
 • تعداد کارگر موردنیاز
 • بهترین ساعت برای جابجایی
 • تخمین هزینه‌های اتوبار تهران و بین شهری
 • انتخاب بهترین مسیر برای جابجایی

بسته بندی اثاثیه و آماده‌سازی آن‌ها برای اتوبار و جابجایی

خدمات بسته بندی اثاثیه از اصلی‌ترین خدماتی است که می‌توانید شرکت اتوبار اطلس بار در تهران درخواست نمایید. قطعاً شما در زمینهٔ بسته بندی وسایل برای اسباب کشی تخصص ندارید و نمی‌توانید بهینه از وسایل و تجهیزات بسته بندی استفاده کنید.
این خود سبب می‌شود تا مجبور به پرداخت هزینه‌های سنگین شوید. پس بهتر است تا این کار را به عهده کارگران بسته‌ بندی متخصص ما قرار دهید.
ما در اتوبار اطلس بار کلیه خدمات بسته بندی اثاثیه و وسایل را به بهترین نحو و با استفاده از بهترین تجهیزات بسته بندی می‌توانیم به شما عزیزان ارائه نماییم.
در زیر می‌توانید برخی از نمونه‌های بسته بندی ما را مشاهده فرمایید:

بسته بندی پیانو برای اسباب کشیبسته بندی مبلمان توسط اتوبار اطلس باربسته بندی وسایل برای اسباب کشی و اتوباربسته بندی وسایل در کارتن های اسباب کشیبسته بندی وسایل فروشگاه ها برای جابجاییبسته بندی اشیا قیمتی
 

برای بسته بندی وسایل به تجهیزات بسته بندی مرغوب نیاز خواهید داشت تا بتوانید وسایل خود را از ضربه دیدن حفظ نمایید. باکیفیت‌ترین تجهیزات را می‌توانید با نازل‌ترین قیمت از ما در اتوبار اطلس بار بخواهید.

پکیج‌های تجهیزات بسته بندی وسایل اتوبار تهران اطلس بار

تمامی تجهیزات بسته بندی زیر را می توانید با استثانیی ترین قیمت از مجموعه ما با بالاترین کیفیت خرید نمایید.

وکیوم 90 متری نخودی شامل 1 بابل رپ نخودی 90 متری و 1 سلفون 500 متری و 2 حلقه چسب پهن
وکیوم 35 متری گردویی شامل 1 بابل رپ گردویی 35 متری و 1 سلفون 500 متری و 2 حلقه چسب پهن
وکیوم 20 متری نخودی شامل 1 بابل رپ نخودی 20 متری و 1 سلفون 500 متری و 1 حلقه چسب پهن
کارتن حمل بار پنج لایه 2.5 برابر کارتن موز
کارتن رگال دار مناسب جهت بسته بندی لباس های مجلسی
ساک رختخواب برای بسته بندی رختخواب، پتو، موکت ها و دیگر وسایل
استرچ جهت بسته بندی کارتن ها برای محکم تر نمودن آن ها
چسب  
Cool Box مناسب برای بسته بندی مواد غذایی درون یخچال در حین جابجایی


اجاره ماشین حمل بار مناسب

انتخاب ماشین در موفقیت نهایی اسباب کشی تأثیر زیادی دارد برای مثال اگر ابعاد ماشین با میزان اثاثیه شما مطابقت نداشته باشد و بزرگ‌تر از میزان اثاثیه شما باشد در حین حرکت امکان‌ تکان‌های مداوم وجود دارد که باعث آسیب زدن به وسایل شما می‌شود. بسیاری از خسارت‌ها در همین زمان و به دلیل انتخاب نامناسب کامیون حمل اثاث رخ می‌دهد. پایین بودن ظرفیت ماشین نسبت به وسایل شما نیز هزینه‌های جابجایی شمارا افزایش می‌دهد زیرا در این صورت شما مجبور هستید در چند مرحله وسایلتان را جابجا کنید که هم‌زمان جابجایی و هم اجاره ماشین اسباب کشی برای شما بسیار زیاد می‌شود.
اتوبار اطلس بار ماشین‌های حمل‌ونقل بسیار زیاد و متنوعی ازنظر سایز و ظرفیت در اختیار دارد و بسته به میزان اثاثیه شما بهترین ماشین را برای جابجایی اسباب و اثاثیه منزل به شما پیشنهاد می‌نماید. قیمت مناسب کرایه ماشین‌های حمل بار نیز از دیگر خدمات ویژه‌مان در اتوبار اطلس بار به شما عزیزان می‌باشد.

ماشین باربری و اتوباراجاره ماشین اتوبار و اسباب کشیانواع ماشین باربری


ابعاد و ظرفیت انواع کامیون حمل اثاثیه

ماشین حمل بار ظرفیت حمل ابعاد ماشین
وانت پیکان ۸۰۰ کیلوگرم طول ۱٫۵m عرض ۱٫۲
وانت مزدا ۱۰۰۰ کیلوگرم طول ۱٫۹m عرض ۱٫۵
کامیونت   طول از ۴٫۲m الی ۶m بسته به نوع وسیله حمل – عرض ۲٫۵
کامیون بنز ۹۱۱ ۷ تن طول ۵٫۷m – عرض ۲٫۶
کامیون بنز ۶ ۱۰ تن طول ۶m – عرض ۲٫۶

 

در انتخاب و سفارش ماشین حتماً مسیرها ومخصوصا کوچه‌های مبدأ و مقصد را مدنظرتان قرار دهید.
ابعاد ماشین انتخابی باید به‌گونه‌ای باشد که بتواند به‌راحتی در نزدیکی ساختمان شما قرار گیرد تا مجبور به پرداخت هزینه‌های اضافی برای جابجایی بار توسط کارگران نشوید.

"نرخ کرایه نیسان بار جهت 2 ساعت نسبت به مسیر انتخابی و کامیونت جهت 3 ساعت نسبت به مسیر انتخابی اعلام می‌گردد. ساعات اضافه به‌صورت مجزا محاسبه می‌گردند."
 

مشخصات کامیون‌های حمل اثاثیه اطلس بار

در اتوبار اطلس بار بروزترین و جدیدترین ماشین‌ها را در ارائه خدمات جابجایی خریداری نموده‌ایم تا در حین حمل بار هیچ مشکلی برای خودرو ایجاد نشود و جابجایی به وقفه نیافتد.
دیواره‌های تمامی کامیون‌های حمل اثاثیه ما در اتوبار اطلس بار فرشینه کاری شده‌اند تا در حین حمل اثاثیه ضربه‌ای به وسایلتان وارد نیاید.
تمامی ماشین‌های ما مجهز به وسایل موردنیاز اعم از :

•    طناب
•    زنجیر
•    تسمه‌های فولادی
•    و سیم به کسل
•    نردبان
•    پتو جهت قرار دادن آن‌ها در بین وسایل
می‌باشند.

در شرکت اتوبار اطلس بار ماشین‌های حمل بار ابتدا ازنظر نقص فنی موردبررسی قرار می‌گیرند و کلیه اقدامات لازم برای مهار بار نیز انجام می‌شود و سپس ماشین برای حمل اسباب و اثاثیه مشتریان اعزام می‌شود.

رانندگان اتوبار اطلس باررانندگان اتوبار اطلس بار

به همان اندازه که انتخاب ماشین اهمیت دارد راننده مسلط و ماهر نیز در موفقیت اسباب کشی تأثیر بسیار زیادی دارد. از مهم‌ترین وظایف راننده این است که به ایمنی بار توجه نماید و در حین حرکت به‌ویژه در حمل اثاثیه بین‌شهری ایمنی بار و اتصالات مهار بار را در نظر داشته باشد. کلیه آموزش‌های لازم را به رانندگان استخدامی‌مان می‌دهیم تا در ارائه خدمات بتوانند به بهترین نحو ممکن اقدام نمایند.
بارچینی وسایل در ماشین‌ها از دیگر وظایف رانندگان می باشد و اگر بارچینی به‌درستی انجام نشود می‌تواند به شما ضرر بسیار وارد آورد. رانندگان ما به بهترین نحو ممکن بارچینی را برای شما انجام می‌دهند تا علاوه بر آسیب ندیدن وسایلتان از فضای ماشین نیز به بهترین نحو ممکن استفاده نمایند.

کارگر اسباب کشی

برای جابجایی حتماً به کارگران متخصص و آموزش‌دیده نیاز دارید. در اتوبار اطلس بار این امکان را ایجاد نموده‌ایم تا بهترین افراد را در این زمینه استخدام نماییم تا علاوه بر جثه قوی سرعت عمل بالایی نیز داشته باشند.
کارگران اسباب کشی و حمل اثاثیه می‌توانند وسایل را به‌راحتی برای شما حمل و جابجایی نمایند مخصوصاً اگر ساختمان شما دارای آسانسور باربر نباشد و بخواهید وسایل را در طبقات جابجا کنید آموزش‌های لازم را دیده‌اند و می‌دانند که چگونه باید این کار را انجام دهند تا علاوه بر آسیب ندیدن وسایل به راه‌پله‌ها نیز آسیبی وارد نیاورند.
لازم به ذکر است "نحوه محاسبه دستمزد کارگر حمل اثاثیه در 3 ساعت اول یک قیمت مصوب می‌باشد" و اگر ارائه خدمات بیش از 3 ساعت زمان ببرد هزینه برحسب ساعت اضافه محاسبه خواهد شد.
در هر سرویس جابجایی 2 کارگر به همراه یک راننده اعزام می‌گردند که در صورت نیاز به تعداد کارگر بیشتر می‌توانید از شرکت درخواست نمایید.

خدمات قابل‌ارائه توسط کارگران اسباب کشی

خدمات زیر را می‌توانید از کارگران ما بخواهید. درخواست می‌نماییم در هنگام سفارش خدمات موردنیاز خود را به کارشناس مربوطه اعلام نمایید تا مناسب‌ترین افراد به محل شما اعزام گردند.
از خدمات ما درزمینهٔ نیروی انسانی جهت اتوبار اسباب کشی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بسته بندی وسایل
 • حمل بار
 • چیدمان اثاثیه در محل جدید
 • نصب وسایل برقی و .....

در صورت نیاز به نیروی بسته بندی و چیدمان خانم نیز می‌توانید در حین سفارش خدمات اتوبار به کارشناس مربوطه اعلام نمایید.
برای ما اعتبار مسئله بسیار مهمی است و ما هیچ‌گاه با استخدام کارگران روزمزد و بی‌تجربه اعتبار شرکت خود را زیر سؤال نمی‌بریم. به ما اعتماد کنید و بسته بندی و حمل اثاثیه منزل خود را به ما بسپارید.

ارائه بیمه معتبر :

به عنوان بهترین اتوبار تهران با کمترین خسارتی وسایل را برای شما جابجا می‌نماییم ولی با توجه به اتفاقات غیرمنتظره مانند تصادف و غیره وسایل را برای شما بیمه می‌نماییم.
ارائه بیمه‌نامه رسمی و معتبر در ارائه خدمات اتوبار و اسباب کشی کمک می‌نماید تا در حین جابجایی وسایل در صورت ایجاد خسارت به اموالتان متضرر نشوید و بتوانید از این بیمه‌نامه استفاده نمایید.
تمامی وسایل شما توسط کارشناس بیمه بررسی می‌گردد و قبل از شروع کار بیمه‌نامه رسمی و معتبر برای شما صادر می‌گردد.

ارائه لیست اموال و دارایی‌ها

به دنبال شرکت‌های حمل باری باشید که از لیست اموال استفاده می‌کنند.
به عنوان متخصص ترین اتوبار در تهران لیست کالاها و اثاثیه شما توسط کارشناس اعزامی به محل شما تهیه می‌شود و ارائه خدمات اتوبار و جابجایی بسته به آن جلو می‌رود و بسته بندی وسایل و اثاثیه انجام می‌گردد. تهیه لیست از وسایل را به‌منظور محافظت از اموال شما عزیزان انجام می‌دهیم.

پوشش دهی مناطق مختلف جهت اتوبار در تهران توسط اطلس بار

از خدمات قابل‌ذکر در اتوبار اطلس بار سرویس‌دهی در مناطق مختلف شهر تهران می‌باشد. اتوبار در تهران اطلس بار خدمات خود را به‌صورت منطقه‌ای ارائه می‌نماید تا دسترسی ساکنین مناطق مختلف به خدمات اتوبار و حمل اثاثیه منزل سریع‌تر و آسان‌تر گردد.
در این راستا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

اتوبار در شمال تهران

کلیه مناطق شمال تهران را تحت پوشش خدمات اتوبار مان قرار داده‌ایم . شما در هر محدوده و محله‌های از شمال تهران نیاز به خدمات جابجایی داشتید می‌توانید به‌راحتی با ما در اتوبار اطلس بار در تماس باشید. خوشحالیم که توانسته ایم به عنوان بهترین اتوبار شمال تهران معرفی شویم و این نظر لطف مشتریان مان می باشد.

اتوبار در اقدسیهاتوبار در اقدسیه

اتوبار در اقدسیه یکی از مراکز خدمات‌رسانی اطلس بار اقدسیه می‌باشد.
شعبه اصلی و مرکزی این شرکت در اقدسیه قرار دارد و این شرکت در این محله و منطقه از شمال تهران خدمات خود را در سریع‌ترین زمان و بهترین کیفیت ارائه می‌نماید. اقدسیه از محله‌های شمال تهران هست و وجود خانه‌های بزرگ و لوازم حساس و زیاد در این خانه‌ها ما را بر آن داشت تا خدمات اتوبار دراقدسیه را به این عزیزان ارائه نماییم.
بسته بندی وسایل قیمتی و باارزش، جواهرات و وسایل حساس خود را با خیالی آسوده به گروه ما محول نمایید.

اتوبار در زعفرانیه

زعفرانیه از دیگر محله‌های شمال تهران است.
اگر ساکن زعفرانیه هستید و به اتوبار در زعفرانیه نیاز دارید نیز می‌توانید روی کمک ما حساب کنید. ایستگاه‌های متعددی در این محدوده از تهران داریم که با تماس شما با شعبه اصلی اتوبار اطلس بار نزدیک‌ترین سرویس به محل شما در زعفرانیه ارسال خواهد شد.

اتوبار در شمیراناتاتوبار در شمیرانات

از دیگر منطقه‌های تحت پوشش اطلس بار اتوبار در شمیرانات است.
این منطقه از شمال تهران نیز به‌خوبی توسط شرکت اتوبار اطلس بار پوشش داده می‌شود و ساکنین این منطقه به‌راحتی می‌توانند به خدمات موردنیاز خود دسترسی داشته باشند. اگر به دنبال یک اتوبار ارزان و مقرون‌به‌صرفه و متخصص در شمیرانات هستید با ما تماس بگیرید. علاوه بر مناطق ذکرشده دیگر محله‌ها و منطقه‌های تهران نیز توسط اطلس بار خدمات‌رسانی می‌شود ازاین‌رو ساکنین عزیز تهرانی می‌توانند در هرجایی که ساکن هستند با شماره‌های زیر به‌صورت شبانه‌روزی در تماس باشید.

اتوبار شرق تهران با ارزان‌ترین قیمت

اگر به اتوبار شرق تهران در هرکدام از محله‌های ؛ بزرگراه ارتش, بزرگراه آزادگان, بزرگراه, شهید بابایی, بزرگراه شهید باقری, بزرگراه بسیج, بزرگراه شهید دوران, بزرگراه شهید حقانی, بزرگراه شهید محلاتی, بزرگراه شهید مدرس, بزرگراه رسالت, بزرگراه صدر, بزرگراه صیاد شیرازی, بزرگراه شهید زین‌الدین, بزرگراه امام علی نیاز دارید روی کمک ما می‌توانید حساب کنید.
شرق تهران دارای بافتی متراکم‌تر هست و از این شلوغی محله‌های آن نیز بسیار بیشتر هست. ازاین‌رو قطعاً شما برای جابجایی‌تان به یک اتوبار مطمئن در شرق تهران نیاز خواهید داشت.
ما با تمامی خیابان‌ها و محله‌های شرق تهران آشنا هستیم و می‌توانیم با انتخاب بهترین مسیر را به‌سرعت انجام دهیم.

خدمات اتوبار غرب تهران با اتوبار اطلس بار

ما از بهترین شرکت‌های حمل بار و اتوبار غرب تهران هستیم. این نظر مشتریانمان است و افتخار می‌نماییم.
خدمات اتوبار غرب تهران را بدین منظور ارائه می نماییم که در غرب تهران این روزها شاهد آپارتمان سازی های بسیاری هستیم. جابجایی و حمل اثاثیه در آپارتمان های سر به فلک کشیده قطعاً نیازمند تخصص است و ما در اتوبار غرب تهران اطلس بار این تخصص راداریم و می‌توانیم آن را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام دهیم.
کارگان قوی‌هیکل که می‌توانند برای شما وسایلتان را بدون کوچک‌ترین آسیبی حمل نمایند.
شما می‌توانید در سراسر تهران ازجمله شمال, جنوب, شرق, غرب و مرکز بدون هیچ محدودیتی در تمامی ساعات شبانه‌روز خدماتمان را دریافت نمایید.
و همچنین ارائه خدمات اتوبار در مرکز تهران و جنوب تهران اشاره نمود.

قیمت اتوبار اسباب کشی و خدمات حمل بار و اثاثیه

قطعاً در جابجایی‌تان قیمت اتوبار و هزینه‌های جابجایی از اهمیت بسیار خاص و ویژه ای برخوردار می‌باشد.
قیمت و هزینه های جابجایی و اتوبار مسئله‌ای است که تعیین آن نیاز به بررسی کامل و جامع فرایند اسباب کشی دارد و نمی‌توان یک قیمت مشخص برای تمام جابجایی‎ها در نظر گرفت. در اینجا عواملی که در قیمت نهایی جابجایی بار تأثیر دارند را بررسی می‌کنیم. اتوبار اطلس بار با توجه به این موارد به شما قیمت حمل بار را ارائه می‌کند و تا پایان نیز این هزینه پابرجاست و مانند بسیاری از شرکت‌ها که در ابتدا یک هزینه بسیار ارزان پیشنهاد می‌دهند و در پایان شمارا با فهرستی از هزینه‌های گوناگون غافلگیر می‌کنند عمل نمی‌کند. زیرا برای اعلام قیمت باید تمامی عوامل و شرایط دخیل در فرایند اثاث کشی موردبررسی قرار گیرد.

حجم اثاثیه

از موارد مهم و تأثیرگذار در نرخ جابجایی میزان و حجم اثاثیه‌ای است که قرار است جابجا شود. طبیعتاً هرچقدر حجم وسایل بیشتر باشد هزینه‌های شما نیز بیشتر خواهد شد چراکه نیاز به تعداد ماشین بیشتر و کارگر بیشتر خواهید داشت. همچنین جابجایی‌تان مدت‌زمان بیشتری به طول می‌انجامد.

زمان جابجایی

زمان از دیگر معیارهای دخیل در قیمت جابجایی اثاثیه است. در اینجا منظور ما از زمان شامل
•    فصل اسباب کشی
•    روز اسباب کشی
•    ساعت اسباب کشی
است. جابجایی در ساعات شلوغ و پرترافیک باعث می‌شود تا هزینه‌هایتان افزایش یابد . همچنین انتخاب مسیر اشتباه می‌تواند به شما زیاد وارد نماید. از مشاوران ما برای انتخاب بهترین رمان و مسیر راهنمایی بخواهید.
معمولاً در فصل‌های تابستان که زمان اوج جابجایی است قیمت‌ها کمی افزایش پیدا می‌کند همچنین پیدا کردن یک شرکت اتوبار خوب نیز مشکل می‌شود زیرا شرکت‌ها معمولاً خدمات خود را از قبل رزرو می‌کنند. روز اسباب کشی نیز می‌تواند در قیمت حمل بار تفاوت ایجاد کند. اگر روزهای آخر هفته و تعطیلات را برای جابجایی خود در نظر گرفته‌اید باید بدانید که نرخ حمل‌ونقل در این روزها نسبت به‌روزهای عادی بیشتر است. ساعت اسباب کشی نیز در قیمت دخیل است به این معنی که ساعت‌های شبانه‌روز قیمت‌های متفاوتی برای جابجایی دارند. اگر شاغل هستید و نمی‌توانید در ساعات اداری جابجا شوید می‌توانید نیمه‌شب را برای این کار انتخاب کنید اما باید بدانید که تعرفه حمل بار در شب نسبت به جابجایی در روز بیشتر است.

مسافت جابجایی

از مهم‌ترین برگ خریدهای دخیل در قیمت جابجایی میزان مسافت میان مبدأ و مقصد است.
بین جابجایی داخل شهری و بین‌شهری ازنظر قیمت تفاوت زیادی وجود دارد زیرا حمل و نقل‌های داخل شهری مسافت کمتری طی می‌کند و زمان کمتری از شرکت وقت می‌گیرد درحالی‌که در حمل بار بین شهری و برای حمل اثاثیه به دیگر شهرستان‌ها مسافت طولانی‌تر است و نیاز به زمان بیشتری برای جابجایی وجود دارد همچنین ممکن است برای بسته بندی و حمل اثاثیه به شهرستان نیاز به خدمات ویژه‌ای باشد.
همچنین قیمت های اتوبار و اسباب کشی بین مناطق مختلف شهر متفاوت می‌باشد.
به‌طور مثال: اگر شما مبدأ و مقصدتان هر دو در شرق تهران باشد هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد تا زمانی که بخواهید از شرق به غرب جابجا شوید.
از دیگر موارد تأثیرگذار بر قیمت اتوبار می‌توان به موردی چون :

تعداد طبقات مبدا و مقصد

مجهز بودن ساختمان به آسانسور باربر
نیز اشاره نمود.

داشتن اقلام سنگین

برخی وسایل که در جدول زیر مشاهده می‌نمایید جزو اقلام سنگین محسوب می‌شوند. لازم به ذکر است هزینه جابجایی این وسایل بسته به تعداد طبقات شما به‌صورت مجزا محاسبه می‌گردد.

 • یخچال ساید بای ساید
 • میز ناهارخوری 8 نفر به بالا
 • پیانو
 • تردمیل
 • گاوصندوق
 • کاناپه سه نفره
 • بوفه

محاسبه آنلاین هزینه ها و قیمت اتوبار

با توجه به درخواست زیاد مشتریان عزیزمان برآن شدیم تا برای اولین بار درزمینهٔ حمل اثاثیه امکان صدور آنلاین فاکتور را ایجاد نماییم.
شما می‌توانید با مراجعه به بخش رزرواسیون آنلاین وب سایت اتوبار اطلس بار در کمتر از 5 دقیقه قیمت دقیق و هزینه‌های جابجایی‌تان را محاسبه نمایید.
همچنین می‌توانید با برقراری تماس با واحد فروش ما و ارائه اطلاعات لازم استعلام قیمت خود را انجام دهید.
به‌عنوان بهترین اتوبار در تهران در خدمت شما عزیزان هستیم تا متمایزترین خدمات جابجایی را به شما ارائه نماییم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید ویدئو زیر را مشاهده نمایید و با روال ثبت سفارش آنلاین این وب سایت آشنا شوید: