بیمه کالا و بارنامه رسمی

ارائه بیمه باربری و بارنامه معتبر کالا در حمل و نقل، جابجایی و اسباب کشی هدیه ای از طرف اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد به شما جهت جلب اطمینان و اعتماد شما مشتریان عزیز است.
اتوبار و باربری اطلس بار علاوه بر:
•    راحتی در جابجایی
•    سرعت بالای اسباب کشی
•    امنیت
اقدام به ارائه بیمه معبتر کالا و بارنامه به صورت رایگان نموده است.
بیمه باربری ما در اطلس بار تضمین می کند اگر در جريان حمل كالا هر گونه خسارتي به اثاثیه و کالاهای در حال حمل وارد شود این خسارت توسط شركت بيمه جبران مي گردد.
انواع بیمه باربری شامل:
•    بیمه باربری داخلی
•    بیمه باربری وارداتی
•    بیمه باربری صادراتی
•    بیمه باربری بین المللی
می باشد.

چرا بیمه

شركتها و موسساتی که در زمینه حمل و نقل داخلی و باربری فعالیت دارند بر اساس قانون تجارت و ساير مقررات مربوطه موظف هستند تا هر نوع محموله و کالایی را كه توسط ارسال كنندگان و يا صاحبان كالا جهت حمل به مقاصد مورد نظر به آنها واگذار مي شود، صحيح و سالم به مقصد برسانند. خطرات متعددی ممکن است در حین جابجایی به خصوص در جاده های بین شهری در کمین کالا و بار باشد. جبران خسارت های احتمالی از این پیشامدهای غیر مترقبه از جمله تصادف، واژگوني ، آتش سوزي و ....بر عهده موسسات حمل و نقل مي باشد. بيمه نامه موجب ايجاد اطمينان و آسودگي خاطر ارسال کنندگان بار و نیز شرکت های باربری می شود. از این رو بسیار عاقلانه است که در هنگام جابجایی حتما بار خود را توسط شرکت باربری بیمه نمایید. ارائه بیمه نامه باربری تفاوتی است میان یک شرکت باربری خوب و مدرن با یک باربری بی کیفیت.
تمامی کالاهای تجاری و اثاثیه منزل و محموله های سبک و سنگین تحت پوشش بیمه باربری حمل می گردد. بیمه نامه باربری اتوبار اطلس بار پاسارگاد ، ضمانت کیفیت کار ما به شما است.
جهت اطلاع از چند و چون بیمه نامه کالا و بارنامه در حمل کالا کافیست با ما در تماس باشید.
مشاوران ما آماده اند تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.
افـتخار ما ارائـه کیفیت همیــشگی به مشتریانمان است.

                                                      بیمه باربری